Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Minul on selline probleem, et Pacific pokkeritoast läks ühe turniiri import mingil põhjusel cash tabide alla. Tegin "purge hands" cash handidele limiidil 10/20+, aga käed on ikka graafikul näha. Oskate nõu anda?
[img width=750 height=429]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/miinus2klol.jpg[/img]
:( :( :(
Minul on selline probleem, et Pacific pokkeritoast läks ühe turniiri import mingil põhjusel cash tabide alla. Tegin "purge hands" cash handidele limiidil 10/20+, aga käed on ikka graafikul näha. Oskate nõu anda?
[img width=750 height=429]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/miinus2klol.jpg[/img]
:( :( :(
Comment