Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Restarti proovisid? Mul piisas sellest. Muidu hemi foorumis mingi pikem/keerulisem seletus ka sellele. Googelda seda errorit.
Restarti proovisid? Mul piisas sellest. Muidu hemi foorumis mingi pikem/keerulisem seletus ka sellele. Googelda seda errorit.
Comment