*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2431
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Restarti proovisid? Mul piisas sellest. Muidu hemi foorumis mingi pikem/keerulisem seletus ka sellele. Googelda seda errorit.

    Comment

    • Makuz
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 214

      #2432
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

      // lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #2433
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
        Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

        // lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error
        Abiks vb..
        So HEM was working fine for me for a while and suddenly it's not working right anymore. Everytime I try to open it, I get this error: "The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". I never changed any password.. I updated to the latest 9.0 or .01 postgres and I also updated HEM to the newest version, no help.. ARGH!

        Comment

        • Makuz
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 214

          #2434
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Selge. sain tööle. Aga kuidas HUDi tööle saada ? :d

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #2435
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
            Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?

            Suur aitähh Taavi :)
            Last edited by TaistoJ; 09.02.11, 21:30.

            Comment

            • taavi
              Grinder
              • Oct 2008
              • 684

              #2436
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
              Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
              Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?

              Comment

              • raudtee(EST)
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 288

                #2437
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                08.02.11 13:09 harryahven
                Arvuti HDD ütles ülesse ja prograamide uuesti peale panemisel oli sama probleem, mis harryahvenal. Täna lõpuks sain enda puhul lahenduse - password: postgrespass asemele pane "dbpass"

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #2438
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Ja kui see postgrespass või dbpass ei aita, sest olete installides mingi oma passi pannud, aga selle kogemata unustanud, siis saab ka väikse hookus-pookusega ilma ligi. Kui kellelgi peaks selline jama tekkima ning guugelmuugel ei aita, siis PM mulle.

                  Comment

                  • M6M
                    Räme Fish
                    • Feb 2009
                    • 2

                    #2439
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus, kuigi TableManager näitab et, on laua leidnud.
                    Last edited by M6M; 12.02.11, 00:09.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #2440
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas M6M Vaata postitust
                      Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus.
                      table manageris vea table finderiga kastike laua peale.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #2441
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Arvatavasti asi parandatakse HEMi updatega, vähemalt tihti nii on kui mingi update tehtud kuskil.

                        Comment

                        • M6M
                          Räme Fish
                          • Feb 2009
                          • 2

                          #2442
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kasti vedamine ei aidanud. Loodan et, HEM i uptate parandab asja.

                          Comment

                          • Ermii
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 402

                            #2443
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Tere,

                            Probleem siis selline, et võttes lahti miski 6-8 lauda, siis HUD kuvab state ainult kahel või kolmel laual, teistel ei kuva, samas HEM ise töötab normilt.
                            Olen teinud viimase update-i ja tegin ka restardi aga abi
                            ei midagi.
                            mis teha???

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2444
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kas HUD-i configuratsioni on võimalik mitu tüki teha?(nii et igal toal on omamoodi)

                              Proovisin ''HUD options-Player perferences-stats ja new config aga mitte emmigi ei muutu.

                              Anyone???

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #2445
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Hud options --> player preferences --> use for ???

                                Comment

                                Working...