*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #2416
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kuidagi saab HEMist EV joone täielikult ära kustutada ka ?

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #2417
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
      Kas kuidagi saab HEMist EV joone täielikult ära kustutada ka ?
      Päris ära kustutada ei saa, aga saab muuta valgeks (nähtamatuks).

      1. Pane HEM kinni
      2. mine C:\Program Files (x86)\RVG Software\Holdem Manager\Config ja ava holdemmanager.config wordpadiga
      3. leia rida <setting name="GraphAllInEv">True,DarkGreen,1,Dash</setting> ja asenda see järgnevaga <setting name="GraphAllInEv">True,White,1,Solid</setting>

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #2418
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        ty

        Comment

        • Puru
          Räme Fish
          • Oct 2010
          • 6

          #2419
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Tere,

          Kas kusagilt on veel võimalik kätte saada sellest teemas (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...okah-loeng-HUD) antud Tigrano hemi seadistamise videod?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #2420
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Need kõik väga vananenud asjad, nüüd käib kõik automaatselt ehk peakski ühe seadistamise video tegema.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #2421
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta. Kust ma peaks alustama, mis failid kopeerima mujale ? Kindlasti on siin sellest juttu olnud, aga ma ei ole vaimustunud eriti 61 lk läbilugemisest.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #2422
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                hem-->options-->database management-->export hands

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #2423
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                  hem-->options-->database management-->export hands
                  Tegin ära ja see võttis umbes 1 sek, mul on 40k kätt databases, on see normaalne? Sain ikka õiged asjad? Fail on 3,2mb suur.

                  edit: ei ole

                  edit 2 : nüüd sain. Tänud k2snakas.
                  Last edited by flipmachine; 04.02.11, 13:14.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2424
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kuidas ma saaks holemmanageri kasutama oma arvuti (kogu) võimsust? Näiteks pannes "All hands" võtab 11k käe kuvamine umbes minuti! Protsessorist on koormatud ainult 2 tuuma ja needki alla poole. Andmebaas on mul väike ja hooldatud. Sama hästi oleks võinud oma 9a vanust eelmist arvutit edasi kasutada..


                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta.
                    File menüü all on ju eraldi backup/restore valik, mis peale käte ka muud asjad salvestab
                    Last edited by LuuK; 05.02.11, 09:33.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #2425
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Väga imelik, et nii kaua päringuid teeb, äkki mingi andmebaasi SQL värk ei oska midagi arvata rohkem.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #2426
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
                        Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #2427
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
                          Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?
                          Lihtsalt uus databaas teha poleks mõistlikum?

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #2428
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            backup/restore all eraldi kirjas pole, et noted ka salvestab. ei oska ka öelda, kas need sisalduvad juba andmebaasis?
                            õnneks on olemas options/notes kus import/export valikud

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #2429
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Tänud, sain asja omale selgemaks

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2430
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***





                                sain abi foorumikasutaja toniselt, ning läks tööle, tänud:

                                Algselt postitas tonis
                                Kõigepeslt kustuta ära kõik postgres userid ja failid.
                                1) Start > Programs > Accessories > Command Prompt > Right-Click > Run As Administrator
                                Command prompti sisesta: net user postgres /delete
                                2) Uninstalli postgres ja kustuta program failist kaustad ära mis peale uninstalli alles jäävad.
                                3) Mine control paneli ja vaata userite alt kas sul on postgres kasutaja arvutis alles. Kui alles on siis delete see kasutaja.

                                Siis kui eelnev tehtud mine: http://faq.holdemmanager.com/questio...g+Old+Database
                                Sealt tõmba postgres 8.3 versioon ja installi õpetuste järgi ära.

                                Mina sain nii tööle win 7ga ja teoreetiliselt peaks ka teiste winidga töötama
                                Kui midagi segaseks jäi vms võid üle küsida. Ja hemile võid ka ntks igaksjuhuks reinstalli teha kui tööle ei hakka.
                                Last edited by harryahven; 18.02.11, 16:35.

                                Comment

                                Working...