Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kuidas ma HUD-is saab, et näitaks komakohti? Hetkel nagu seda kohta ei leidnudki üles.
Kuidas ma HUD-is saab, et näitaks komakohti? Hetkel nagu seda kohta ei leidnudki üles.
Comment