*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #2266
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma HUD-is saab, et näitaks komakohti? Hetkel nagu seda kohta ei leidnudki üles.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2267
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      HUD options-player preferences ja all paremas nurgas- decimals

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #2268
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        HUD options-player preferences ja all paremas nurgas- decimals
        Tänud.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #2269
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Selline mure ka veel, et HUD ei hakka microgamingu võrgus iseenesest lauda andmeid kuvama, vaid peab table managerist panema "find table" ning siis punase junni lohistama pokkerialaua peale. Teistes tubades pole sellist probleemi kunagi olnud, et peaks igakord lauda otsima hakkama, et andmeid lauda kuvaks. Keegi äkki oskab öelda milles probleem või ei saagi seda kuidagi korda teha prima võrgus?

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #2270
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Turniiridel ongi nii, kui cashis ka see viga siis oled jama otsas.

            Comment

            • vass
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 181

              #2271
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Peale viimast updatet näitab sessioni aeg valet käte arvu ja profitit, kuigi pärast Sessioni all on toodud õige käte arv ja reaalne profit ? Esineb kellelgi sama probleem? Samuti vilksatab hud vahest minema ja siis tuleb tagasi kui laual klikkida?

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #2272
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Keegi ütleb, mis viga võib olla?

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #2273
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                  Selline mure ka veel, et HUD ei hakka microgamingu võrgus iseenesest lauda andmeid kuvama, vaid peab table managerist panema "find table" ning siis punase junni lohistama pokkerialaua peale. Teistes tubades pole sellist probleemi kunagi olnud, et peaks igakord lauda otsima hakkama, et andmeid lauda kuvaks. Keegi äkki oskab öelda milles probleem või ei saagi seda kuidagi korda teha prima võrgus?
                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  Turniiridel ongi nii, kui cashis ka see viga siis oled jama otsas.
                  Turniirid jepp, aga mure ainult prima võrguga. Teistes tubades hakkab automaatselt turniire ise importima ja kuvama.

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #2274
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Keegi ütleb, mis viga võib olla?
                    Endal vist ka taolin mure olnud kunagi, et ei ühenda postgred ära, hold em manageri FAQ teema alt sain probleemile vastuse. Mul oli mingi teema, et error to connect xxxx ip vms..

                    Ehk saad vastuse siit.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2275
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Keegi ütleb, mis viga võib olla?
                      Ega sa PT3 kunagi installinud ei ole? Kui oled siis username: postgres ja parooliks: dbpass

                      Comment

                      • wahka_est
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 22

                        #2276
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Tervist,

                        Soetasin endale HM ning väike mure seoses sellega.
                        Millegi pärast mängides kaovad vahepeal laualt statsid ära(nagu kaoks akna taha), ning kui lauda liigutada siis on neid näha ja kui jätta laud uuesti paigale siis kaovad jälle ära, kuid mängides 1 käes on jälle tagasi. Sama toimub ka vahepeal kui lihtsalt klikida laua peale - statsid kaovad ära. Kas kellegil analoogseid probleeme ja oskavad soovitada lahendusi?

                        Samuti väike mure seoses sellega, et ma ei saa panna mitu lauda üksteise peale, kuna HM statsid kui kao uue laua alla vaid jäävad mõlemad üksteise peale kattuma.

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #2277
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Küsimus järgmine, et tegin väikse sessi ning HEM töötas samal ajal, statid olid ilusti lauas ja kõik oli okei. Ainuke jama on nüüd selles, et HEM ei importinud neid käsi vist ära ja graafik näitab nagu ma polekski ühtegi kätt täna mänginud. Varem pole sellist jama olnud, oskab keegi aidata?

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #2278
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                            Turniirid jepp, aga mure ainult prima võrguga. Teistes tubades hakkab automaatselt turniire ise importima ja kuvama.
                            see ongi ainult prima võrgus nii ja k6igil:=)

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #2279
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              viskab sellise vea teate kui aktiveerida tahan-License Failure Details
                              --------------------------------------------------
                              10/18/2010 11:29:33 AM
                              cx
                              --------------------------------------------------

                              Errors connecting to the server.

                              DETAILS

                              Could not activate license at server.
                              The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.
                              Mul täpselt sama jama. Installisin HEM uude arvutisse ja ei lase aktiveerida. Operatsioonisüsteemiks Windows 7 Pro (x64). Detailides näitab sama errorit. Googeldasin ja mässasin 3 tundi, tegin igasuguste juhendite järgi (a la jooksutan adminnina, kõik nähtamatud ebavajalikud failid kustutasin ära, firewalli alt panin lubatud protsesside alla) Ja ei saa nendepoolne viga olla, sest läpakas tegin testiks key-le reseti ja läpakaga laseb ilusti aktiveerida. Ehk siis, kusagil midagi ikka keelab andmevahetust, aga no mitte ei leia üles. Kui valin activate later siis viskab uue popup akna ja ütleb a la not allowed by the security policy. Please contact ur system administrator. Ma ei teagi, kas kuidagi peab selle manuaalselt lisama kusagile lubatud teenuste (services) alla vmt.

                              Kui keegi oskab aidata, siis oleksin väga tänulik. Mul endal mõistus täitsa otsas...

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #2280
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Tahaks postqres databaasi ja kogu selle kraami D kettale kopeerida, on see võimalik? Eile proovisin võttis ainult paar faili ja siis tuli vea teade, kahjuks ei mäleta mis ütles. Mure selles, et arvuti läheb kole aeglaseks kui c-kettal vähe ruumi.

                                Comment

                                Working...