Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Tirisin just pokerstas.ee kliendi ja hud ei hakka tööle seal, betfairis töötab ilusti. Kas pean starsi kliendis mingeid settinguid ka muutma, et käsi salvestaks? Hemil muidu import folderiks lisatud pokerstars.ee kaust.
/sain, pidin kliendist salvestama jep.
Tirisin just pokerstas.ee kliendi ja hud ei hakka tööle seal, betfairis töötab ilusti. Kas pean starsi kliendis mingeid settinguid ka muutma, et käsi salvestaks? Hemil muidu import folderiks lisatud pokerstars.ee kaust.
/sain, pidin kliendist salvestama jep.

Comment