Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)
Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)
Comment