*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #1966
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul on ka originaal ja uuendatud, kuid mingi jama läks lahti täna. mägisin viimati nädal aega tagasi, nüüd uuesti alustades vaatas mulle vastu selline teade:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    kummaline on see, et ma ei ole mitte midagi muutnud. ühtegi seadistust ega pole üldse lahtigi teinud seda programmi. Kust ma leian selle kuradi server name siis? ainuke asi is on teisiti, on see et ma kolisin ühest kohast teise elama, aga ma ei usu et see midagi peaks muutma ju.. või siiski?
    Last edited by udikaz; 06.09.10, 05:04.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #1967
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
      Vaata kas servicete alt ta töötab.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #1968
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        hei, täiesti lammas tunne tuleb peale, aga samas täiesti uus töökeskond ka, lühidalt

        tegin xp's backubid
        lasin kettad puhtakspanin win7me peale
        tõmbasin holdemmanageri lehelt uue instaleri, mis mh installis ka postgresql 8.4
        aga ei lasknud mul kuskil valida kohta kuhu ta databaasi salvestab (tahakd d partitsiooni peale)..

        abi, palun kuidas ma selle ära muuta saan? oskab keegi aidata?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #1969
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questio...e+or+Partition

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #1970
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questio...e+or+Partition
            tnx, tundub et toimis :)

            edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?
            Last edited by Rahapada; 06.09.10, 20:49.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1971
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas kuco Vaata postitust
              HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
              Vaata kas servicete alt ta töötab.
              Ma saan aru, et ta ei saa ligi andmebaasile, aga ma ei ole mitte kuskil mitte midagi muutnud. Enne töötas ja nüüd järsku ei tööta, kuidas saab see võimalik olla? kust ma saan sinna servicete alt minna, et kontrollida kas töötab? ma ei saa päris täpselt aru mida sa sellega mõtled. Krdi jama on rushi turnasi teha kui statse ei ole. Kust ma saaksin näha seda õiget server name siis kui see kuidagi on paigast ära läinud? tahaks kuidagi selle toimima saada..

              E: Tegin postgres-le reinstalli ning manager leidis selle automaatselt üles ja töötas ilusti. Imelik see programmide maailm.
              Last edited by udikaz; 06.09.10, 23:36.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #1972
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                tnx, tundub et toimis :)

                edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?
                eip, ei tuld käed topelt

                a teine küsimus tekkis küll, imo uuemat sorti hud ja hem jne, mulle meeldib kasutada seda 3me viimase poti näitamist laual, a sinna on tekkind mingi uus asi (tõmbasin ringi ümber), ja ma pole seda varem näind, mis see on ja kuidas seda eemaldada?


                nvm, sain teada, tegu on live hand trackingu katsetustega vastavalt chatis olevate tekstidega as far as ma aru saan... ja mis mh toimib ka =)


                EDIT:
                miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?
                Last edited by Rahapada; 07.09.10, 21:59.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1973
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Suht dongiküsimused tegelikult:
                  1.) Kui lasen automaatselt tõmmata käsi erinevate saitide kaustadest, siis seal all on Archive folder. Mul need selectitud.

                  Kas need failid võib ära kustutada? Kas arhiivi on vaja? Kui ära kustutan, kas mu HEMi databaasist kaovad need käed ära?

                  2.) Pm sama küsimus, et olen PTRist ostnud käed, sisse importinud. Kas võin siis need käed ära kustutada või pean neid alles hoidma?

                  3.) Kas backupi tegemine ongi lihtsalt nii, et võtad atleast 1.11.04 verisoonil FILE--> Backup and restore ja paned tegema. Pärast peale ala formatit lihtsalt restore ning kogu databaas koos praeguste asjadega on olemas?
                  Backupi teeb vist HEM tohutu aja?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1974
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    1) arhiivi folderist võid käed kustutada.
                    2) kui on sisse imporditud, võid käed kustutada
                    3) mina teeksin kindluse mõttes kaks asja: full export kätest kuhugi eraldi kataloogi, HEM teeb seda räme pikalt, teiseks teeksin bgaadminIII abil postgre baasist backupi, tar dmp vms fail tekib.. kolmandaks kopeeriks lisaks ka lihtsald c:\Program Files\PostgreSQL kataloogi kogu kupatusega, siis on juba suhteliselt kindel, et kogu su baas on ja jääb alles ja on igast olukorrast võimalik sealt käed kätte saada.

                    loodan, et sul on mingi väline ketas vms kuhu kogu selle kraami kopeerida saad.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #1975
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      EDIT:
                      miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?)[/QUOTE]

                      oli küll eile nagu oll edit, aaga, pm seis on endiselt sama, hudis on andmed ühe koha võrra nihkes, pärast nn last hand view (noh see asi kui ta näitab muckitud kaarte) on kohad täiesti paigast ära

                      jutt on starsist teisi pole siiani katsetanudki

                      Comment

                      • Intzsz
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 105

                        #1976
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Mul millegi pärast FTPs ei kuva osadesse laudadesse statse, või kuvab aga on valed nimed.
                        Probleemi olen näinud vist siiani kahes lauas, kus ei impordi millegi pärast.
                        Hem sai umbes nädal uuendatud, milles võib probleem olla?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1977
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Preferred seat paigas?

                          Comment

                          • Velza
                            Räme Fish
                            • Sep 2010
                            • 2

                            #1978
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Tervist,

                            Äkki saaks keegi aidata ?

                            nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

                            Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #1979
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Velza Vaata postitust
                              Tervist,

                              Äkki saaks keegi aidata ?

                              nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

                              Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?

                              MINA EI SAANUD KÜLL MIDAGI ARU :D
                              aga ma lähen nüüd sinna, olen sealt, ja seal teen midagi kooos kellegagi, kes seal on.

                              raske mõista ju?

                              e: ma tean see su esimene post, aga sa pead oma probleemi paremini seletama, väga keeruline millestki aru saada.

                              Comment

                              • Velza
                                Räme Fish
                                • Sep 2010
                                • 2

                                #1980
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Sorry et ebaloetavas kirjas kirjutan, aga proovin uuesti seletada..
                                Nii.. Holdem manageris kõik ok, aga statsid ei tule lauda.

                                Comment

                                Working...