Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
kle poiskad mul on probleem, Holdem Manager hand replay ei funka enam. avaneb, ronib kohe alla ja kui vajutan peale et üles roniks siis ta jääb ikka alla, ei saagi käsi üle vaadata, sux. oskab keegi aidata?
kle poiskad mul on probleem, Holdem Manager hand replay ei funka enam. avaneb, ronib kohe alla ja kui vajutan peale et üles roniks siis ta jääb ikka alla, ei saagi käsi üle vaadata, sux. oskab keegi aidata?
Comment