Re: MUUR Money talli offtopic
Uus coach tundub olevat hästi lisandunud meeskonda ja võiks iseenesest mängijaid lisada. Teeks väikse free preview posti, et näeks mida saate. Spoileris on osa sellest materjalist, mis täna foorumisse lisatud, reaalselt tuleb päevas ikka rohkem infot peale kogu talli peale. Iga päev õppevideot obv ei tule, proovime hoida 1-2 videot nädalas.
Uus coach tundub olevat hästi lisandunud meeskonda ja võiks iseenesest mängijaid lisada. Teeks väikse free preview posti, et näeks mida saate. Spoileris on osa sellest materjalist, mis täna foorumisse lisatud, reaalselt tuleb päevas ikka rohkem infot peale kogu talli peale. Iga päev õppevideot obv ei tule, proovime hoida 1-2 videot nädalas.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Algselt postitas Vandalar
Vastane 3 kätt 33/33 100, vast ei ütle midagi. Natuke alla 8bb http://www.handconverter.com/hands/2507701
17/8, 12 kätt. http://www.handconverter.com/hands/2507709 HRC näitab, et isegi 15% range vastu call.
Kuna HEM kuvab mingeid uudseid statse siis, 16/19, 77 kätt http://www.handconverter.com/hands/2507717 Ise mõtlesin selles käes, et liiga palju tegelasi mul järgi veel ja vähe paremat vaja siin AT-AJ, KQs vms
http://www.handconverter.com/hands/2507719 HRC soovitab 35,1% T8s seal sees SB on 43/43, 58 käe peale,
http://www.handconverter.com/hands/2507724 HRC soovitab 59,9%
http://www.handconverter.com/hands/2507728 HRC soovitab 62,3% ja näitab, et 64s F on viga?
Villain on 8/4 Rock, 74 kätt, FT http://www.handconverter.com/hands/2507729
Raiseja 9/8, 118 kätt, BU 32/30, 35 kätt http://www.handconverter.com/hands/2507732
25/11, 37 kätt, http://www.handconverter.com/hands/2507734, Eeldades, et ta range jääb 20 kanti sb-lt, siis on fold, kui ta on loosem üle 30% smth siis on call
17/15, SB raise 20, 99 kätt, http://www.handconverter.com/hands/2507741 Paistis tightimapoolne ja 20% vastu on A8o+, A7s+
http://www.handconverter.com/hands/2507745
17/8, 12 kätt. http://www.handconverter.com/hands/2507709 HRC näitab, et isegi 15% range vastu call.
Kuna HEM kuvab mingeid uudseid statse siis, 16/19, 77 kätt http://www.handconverter.com/hands/2507717 Ise mõtlesin selles käes, et liiga palju tegelasi mul järgi veel ja vähe paremat vaja siin AT-AJ, KQs vms
http://www.handconverter.com/hands/2507719 HRC soovitab 35,1% T8s seal sees SB on 43/43, 58 käe peale,
http://www.handconverter.com/hands/2507724 HRC soovitab 59,9%
http://www.handconverter.com/hands/2507728 HRC soovitab 62,3% ja näitab, et 64s F on viga?
Villain on 8/4 Rock, 74 kätt, FT http://www.handconverter.com/hands/2507729
Raiseja 9/8, 118 kätt, BU 32/30, 35 kätt http://www.handconverter.com/hands/2507732
25/11, 37 kätt, http://www.handconverter.com/hands/2507734, Eeldades, et ta range jääb 20 kanti sb-lt, siis on fold, kui ta on loosem üle 30% smth siis on call
17/15, SB raise 20, 99 kätt, http://www.handconverter.com/hands/2507741 Paistis tightimapoolne ja 20% vastu on A8o+, A7s+
http://www.handconverter.com/hands/2507745
Algselt postitas muruntau
88 ei foldi 8bb shovele kuidagi peale mr'i.
97o piiripealne, pigem vist fold. Kõik sõltub kui lai ta 3x range on. HRC seda situatsiooni väga hästi ei näita. Või tegelt seda saaks vaadata nii, et paned mõlemad seal AI selliste rangedega, millega arvad btn 3x tegevat ja sb 3x callivat, nii peaks saama küll õige tulemuse millega bb'lt callida/sisse ajada. Hetkel ilma stattideta ja mängu nägemata ei oska midagi öelda.
A3o vs utg 1bb shipp ma shipiks üle. 8bb on see sealt shipp enivei, sellises kohas utg range päris lai, tema stäkk ka nii väike et see pmst surnud raha võrreldes potiga ja nüüd tundub shove mikros tagumistele isegi natuke tihkem olevat kui muidu. Lihtne shipp.
T8s kui sb on väga 3bethäppi, siis ei minraiseks. Samas ta peaks seal sinu shove peale väga suure osa rangest foldima, shipp võib vabalt +ev olla. Ilma hh'ta ja auhinnajaotuseta mul raske täpsemalt öelda, shipp võib vabalt parim olla.
87o Kui vastane enam-vähem jagab push-foldi, siis lase hrc soovitatava rangega, bvsb peaks väga loose olema ka rahades ja üle keskmise stäkiga. Kui vastane callib lighitmalt, siis fold, kui pigem tihkemalt oleks shove õige seal.
64s enne suuri icm hüppeid tuleb pushida palju lightimalt küll, eelmises käes väiksed stäkid tõid pushimisranget koomale, siin seda ei ole. Kusjuures vastane peab päris tihke olema kuna temast on 2 väiksemat stäkki veel järel, ma pakuks, et mikros on seal push any 2 ka +ev, kuigi 52 ja 62o tüüpi käed suudaksin vast foldida hea tahte märgiks (72 oleks valueshove juba põhimõtte pärast siin
).
TT päris sick spot siis nii niti vastu. Mina foldida ei suudaks, kuigi sellise range võib olla küll piisavalt tihke, et seal fold oleks. Proovi hrc's järgi AQ+ ja 88+ range vastu, mis see callimisrangeks annaks sellises kohas.
88 puhul sul on 7,5bb ja vastasest on ainult üks stäkk suurem, effective shove tal pmst napilt üle 10bb, calliks lebolt. Ta ei shove seal 15bb shovemisrangega, peaks ikka 10bb rangega lükkama ja selle vastu oleks 88 call küll. Ta küll nitisem, aga calliks ikka, sul väike stäkk. Btn range ei huvita enam üldse kuna ta peale hero't ja hero otsused tehtud tema actimise ajaks.
Q7s vähegi jagava vastu call bvsb 6bb, peab päris nitt olema, et fold oleks. Selline passiivne võib olla küll piisavalt nitise shovemisrangega, et peaks foldima.
A3o calliks ikka bvsb. Ta 20% sb raisingrange on ka varasemate levelite pealt kogutud tõenäoliselt, siis ollaksegi tihkem OOP bvsb. 10bb shovemisspotis on ta range kindlasti palju laiem kui 20%, ta statid juba näitavad et tegu on mängumehega mitte 13/11 nitiga, kes shoveks ka bvsb laiemalt ja reksid ikka teavad, et sealt peab laialt lükkama. Päris nitti vastast on vaja, et 10bb bvsb foldida A high käsi.
A5o oleks napp fold seal, aga kui lauas tihkemapoolsed reksid enamuses, shipiks ikka, mikros shipiks veidi laiemalt ja A5o'l on juba päris hea equity arvestades stäki suurust ja surnud raha.
97o piiripealne, pigem vist fold. Kõik sõltub kui lai ta 3x range on. HRC seda situatsiooni väga hästi ei näita. Või tegelt seda saaks vaadata nii, et paned mõlemad seal AI selliste rangedega, millega arvad btn 3x tegevat ja sb 3x callivat, nii peaks saama küll õige tulemuse millega bb'lt callida/sisse ajada. Hetkel ilma stattideta ja mängu nägemata ei oska midagi öelda.
A3o vs utg 1bb shipp ma shipiks üle. 8bb on see sealt shipp enivei, sellises kohas utg range päris lai, tema stäkk ka nii väike et see pmst surnud raha võrreldes potiga ja nüüd tundub shove mikros tagumistele isegi natuke tihkem olevat kui muidu. Lihtne shipp.
T8s kui sb on väga 3bethäppi, siis ei minraiseks. Samas ta peaks seal sinu shove peale väga suure osa rangest foldima, shipp võib vabalt +ev olla. Ilma hh'ta ja auhinnajaotuseta mul raske täpsemalt öelda, shipp võib vabalt parim olla.
87o Kui vastane enam-vähem jagab push-foldi, siis lase hrc soovitatava rangega, bvsb peaks väga loose olema ka rahades ja üle keskmise stäkiga. Kui vastane callib lighitmalt, siis fold, kui pigem tihkemalt oleks shove õige seal.
64s enne suuri icm hüppeid tuleb pushida palju lightimalt küll, eelmises käes väiksed stäkid tõid pushimisranget koomale, siin seda ei ole. Kusjuures vastane peab päris tihke olema kuna temast on 2 väiksemat stäkki veel järel, ma pakuks, et mikros on seal push any 2 ka +ev, kuigi 52 ja 62o tüüpi käed suudaksin vast foldida hea tahte märgiks (72 oleks valueshove juba põhimõtte pärast siin
). TT päris sick spot siis nii niti vastu. Mina foldida ei suudaks, kuigi sellise range võib olla küll piisavalt tihke, et seal fold oleks. Proovi hrc's järgi AQ+ ja 88+ range vastu, mis see callimisrangeks annaks sellises kohas.
88 puhul sul on 7,5bb ja vastasest on ainult üks stäkk suurem, effective shove tal pmst napilt üle 10bb, calliks lebolt. Ta ei shove seal 15bb shovemisrangega, peaks ikka 10bb rangega lükkama ja selle vastu oleks 88 call küll. Ta küll nitisem, aga calliks ikka, sul väike stäkk. Btn range ei huvita enam üldse kuna ta peale hero't ja hero otsused tehtud tema actimise ajaks.
Q7s vähegi jagava vastu call bvsb 6bb, peab päris nitt olema, et fold oleks. Selline passiivne võib olla küll piisavalt nitise shovemisrangega, et peaks foldima.
A3o calliks ikka bvsb. Ta 20% sb raisingrange on ka varasemate levelite pealt kogutud tõenäoliselt, siis ollaksegi tihkem OOP bvsb. 10bb shovemisspotis on ta range kindlasti palju laiem kui 20%, ta statid juba näitavad et tegu on mängumehega mitte 13/11 nitiga, kes shoveks ka bvsb laiemalt ja reksid ikka teavad, et sealt peab laialt lükkama. Päris nitti vastast on vaja, et 10bb bvsb foldida A high käsi.
A5o oleks napp fold seal, aga kui lauas tihkemapoolsed reksid enamuses, shipiks ikka, mikros shipiks veidi laiemalt ja A5o'l on juba päris hea equity arvestades stäki suurust ja surnud raha.

Comment