MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #76
    Re: MUUR Money talli offtopic

    Me tegeleme siin pokkeri õpetamisega, inimese eelnevad valikud mind ei huvita, seni kuni need ei suurenda ülelaskmisriski nagu varasemad pettused, makseprobleemid või muu taoline. Kõik alustavad päris madalalt ka, väikse br'iga ja peavad ennast õppimisega enne tõestama kui üles liikuda saavad, riskide vähendamiseks ja ka korraliku põhja alla saamiseks.

    Kujuures võtame vastu ka küllaltki algtasemel mängijaid. Mitmed mängijad on alustanud ka €25 (algselt vist 30'ga) ja 25 sendiste SNG'dega, praeguseks on esimene 25sendiste pealt alustanu juba 3,5seid shottimas. Ei pea olema tingimata juba ennast tõestanud mängija talliga liitumiseks, ootame küllaltki algtasemel mängijaid ka. Algajamaid ma ise otseselt ei coachi, nemad lähevad õpilaste alla, ise tegelen nendega vähem.

    Mingi hetk on plaanis ka suurem laienemisvoor, kus ka ilma varasema kokkupuuteta inimesed on oodatud liikuma, teeme oma päris algajate grupi. Paar asja on vaja enne korda ajada, loodetavasti saab juba paari nädala jooksul suuremalt ette võtta.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #77
      Re: MUUR Money talli offtopic

      Veel kord gl.Ja respect, et viitsid tegeleda Muru.Mõne jaoks võib Sinu tall ka totaalselt elu muuta.Vähemalt loodan seda

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #78
        Re: MUUR Money talli offtopic

        Heh, räägid nagu ma teeks seda suurest altruismist vms :D Ma loodan sellega ikka profitit geneda, see on esmane eesmärk. Samas eks ikka Eesti ja eestlaste saatus ka huvitab, kui saab mõnele inimesele õpetada tasuva töö siin eestis selgeks selle asemel, et ta nt välismaale tööle läheb, siis see on ka hea. Üks talliliige oli peaaegu minemas, sain ümber veenda. Annab siin ka hästi teenida, kui pea lõikab ja tööd viitsib teha. Ma usun, et kui keegi tahab korralikult tööd teha saaks tallis ka päris nullist poole aastaga inimese tasemele, kus ta teenib juba +€1k kuus, äkki kiireminigi. Lisaks on siin veel võimalus ka tulevikus coachimisega lisa teenida, sest plaan on asi ettevõtte alla tõmmata lähinädalatel ja laiendada talli oluliselt, ka täitsa nullist inimesi vastu võtma hakata. Praegu veel nii algajaid ei võta, aga tahaks õige pea sinnamaani jõuda. Tegelikult on plaan pakkuda õpet päris nullist kuni high stakesi ja EPT tasemeni välja, mitmetasemeline süsteem, erinevate sisseostutasemete coachid jne. Ise siis enam õpetamise põhiraskust ei kannaks, siis on ülesaned ära jaotatud, ise coachiks edasijõudnumaid. Kui meil on juba mitmeid mid-stakesi biitijaid võib ka mõne välismaise high-stakes crusheri või high stakes coachiga teha lepingu ja tuua coachiks. Aga see on veel kauge tulevik, praegu esimesed võtavad mid-stakes shotte.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #79
          Re: MUUR Money talli offtopic

          Teed nalja v, mis ettevõtet sa teed?Mis pointi on ettevõtet teha?Milleks sulle sellist juriidilist keha vaja läheb?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #80
            Re: MUUR Money talli offtopic

            Eelistaks ise ka eraisikuna teha, aga kui ikka mitukümmend õpilast ja summad ka suuremad vahel, siis paratamatult võtab asi juba äritegemise mõõtmed ja mingi hetk lendaks maksuamet peale. Plaan on talli kasvatada veel omajagu, pole võimalik, et maksuamet huvi tundma ei hakka.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #81
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Ma ei ole algusest peale lugenud, aga mis hoiab inimesi mitte üle laskmast stakejat? Ainult enda maine või ka mingi paber?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #82
                Re: MUUR Money talli offtopic

                Koristasin natuke siinset "läbu." Tänud kõigile, kes kaasa mõtlesid.

                Alaskale vastuseks, et algselt alustavad kõik küllaltki madalalt, arvestatavama summa saavad alguses ainult mängijad, kellel käimasolevast aastast korralikke tulemusi ja soovitustega ning nemadki peavad senistele limiitidele tagasi jõudmiseks enne mõned asjad selgeks tegema. Päris mehed metsast alustavad täismikrost, mõnekümpa ja 0,25ste 45mannidega. Esialgu peab ennast tõestama ja tööd tegema, et arvestatavamat summat kätte saada. Tallis olles juba mängijad näevad, et on palju rohkem +ev mängima õppida kui mõne sota pärast skämmida. Talli kaudu saab ka (hetkel küll ainult madalale) laivile staket, laiendab seda ka, nii et mtt mängijatel on igal juhul pointi hoida talliga häid suhteid, kui tahta turkasid long runnis mängida ja edasi jõuda. MTT'de puhul on suurt br'i vaja ja vist enamus MTT mängijaid otsib aeg-ajalt ikka staket, talli üle lastes on see negatiivne info küllaltki kiirelt levinud ja edasised võimalused diili saada oluliselt kehvemad.

                Et mitte võimalikke liitujaid ära hirmutada, siis olgu öeldud, et korralikult õppides ja kiirelt arenedes on edasiliikumine limiitides ka kiire, kõik on enda kätes. Mitmed mängijad on juba mitu limiiti üles liikunud.

                Edit: leping on obv ka sõlmitud, aga see pole tõenäoliselt hetkel veel legaalselt kuigi siduv.
                Last edited by muruntau; 24.06.14, 14:40.

                Comment

                • Majandaja
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 2133

                  #83
                  Re: MUUR Money talli offtopic

                  Muru, lugesin, et sa staked ka live-le. Kas oleksid huvitatud ka Olympicu live cashile stakemisest? Ma oleks sellisest asjast küll väga huvitatud. Usun, et suudaksin seda väga arvestatavalt biitida.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #84
                    Re: MUUR Money talli offtopic

                    staken ainult turniiridele ja ainult talliliikmeid praegusel hetkel. Live cashi tulemusi ei anna kuidagi träkkida, seetõttu ei stake isegi talliliikmeid sellele. Olympsis annab €50'ga sisse osta ka 2-2le nv'del, pole probleemi selle jaoks shortstäkkimise mõned sisseostud rolli netis kokku grindida. Algul lauda istudes nitid kuni duublini ja siis lased juba mõistlikumat mängu.

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #85
                      Re: MUUR Money talli offtopic

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      staken ainult turniiridele ja ainult talliliikmeid praegusel hetkel. Live cashi tulemusi ei anna kuidagi träkkida, seetõttu ei stake isegi talliliikmeid sellele. Olympsis annab €50'ga sisse osta ka 2-2le nv'del, pole probleemi selle jaoks shortstäkkimise mõned sisseostud rolli netis kokku grindida. Algul lauda istudes nitid kuni duublini ja siis lased juba mõistlikumat mängu.
                      Tänud kiire vastuse eest. Eks ma õigel hetkel teen seda. SS-mine ei tundunud seal väga mõistlik ja seal võib 10-15 BI-d ühe õhtuga kõikuda isegi 1/1-s. Suhtlesin osade liverexidega seal ja endal läks 3BI-d ka üpris kiirelt. Korralikku rolli sinna ikka vaja teiste kogemuste põhjal.

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #86
                        Re: MUUR Money talli offtopic

                        Pigem võib minna 1500bb, aga mitte 15bi. Ja sedagi juhul, kui ostad koguaeg suht topelt sisse. Üldiselt ikka paari bi-sed kõikumised seal, oleneb su stiilist ka muidugi.

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #87
                          Re: MUUR Money talli offtopic

                          Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                          Pigem võib minna 1500bb, aga mitte 15bi. Ja sedagi juhul, kui ostad koguaeg suht topelt sisse. Üldiselt ikka paari bi-sed kõikumised seal, oleneb su stiilist ka muidugi.
                          Viimane OT. Sorry Muru. Aga no seal ideaalis peakski vaalaga ju võrdselt sisse ostma ja seal oli kohati triple straddle ja isegi rohkem ja stackid suht tihti 500bb+ ja siis on ikka suht raske mängida 100bb-ga isegi, kui vaal teeb suht iga käsi 60bb-d squeeze jne. Ala ta blindil ja ma BTN triple straddle peale avan KJos 16bb ja ta kütab jälle 50-60bb peale. Siis kuivab stack sellistes olukordades ülikiiresti. Viimane kord ei tulnud ma üldse sellise vaala agrotsemisega toime. Aga eks ma kosun bankrolliga ja lähen uurin maad jälle. Eks ma peaks netis ka nl100-sse ennem jõudma. Siis oleks talutavad need 3-4BI kaotused live 1/1-s. Eelmine kord ajas küll ropsima, sest ligi 5BI-d läks 3 korraga auku, mis oli kolmandik mu neti br-st.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #88
                            Re: MUUR Money talli offtopic

                            Üks lihtsamaid mänge ju kui sul 100BB ja vaal teeb suht iga käsi 60BB squeeze - mängi kaasa ainult käsi millega nupud sisse paned ja ongi kogu strateegia.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #89
                              Re: MUUR Money talli offtopic

                              +1 peaksid ju megahappy olema kui oma KJ shoveda saad ta 100% vastu...

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #90
                                Re: MUUR Money talli offtopic

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                +1 peaksid ju megahappy olema kui oma KJ shoveda saad ta 100% vastu...
                                Scared money. Polnud 1/1-ks valmis veel ja tegingi kehva mängu lives.

                                Comment

                                Working...