Re: MUUR Money talli offtopic
Mismõttes amburi teooriat, pole öelnud et sa oma hobustele palka maksma peaksid. Tallis olijate enda mure kuidas ära elavad. See, et sina minu arvamusest sellised järeldused tegid on sinu probleem. Tallis olijatele soovitan lisaks tallis olemisele omale poole kohaga kindel töökoht otsida enne kui teatava tõenäosusega leib laualt otsa lõppeb.
Edu talliga ja tallis olijatele.
Mismõttes amburi teooriat, pole öelnud et sa oma hobustele palka maksma peaksid. Tallis olijate enda mure kuidas ära elavad. See, et sina minu arvamusest sellised järeldused tegid on sinu probleem. Tallis olijatele soovitan lisaks tallis olemisele omale poole kohaga kindel töökoht otsida enne kui teatava tõenäosusega leib laualt otsa lõppeb.
Edu talliga ja tallis olijatele.
Comment