MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad_vana
    Bännitud
    • Apr 2014
    • 8

    #31
    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mis see stakemine on? :D

    Comment

    • anatoli grinder
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 337

      #32
      Re: MUUR Money talli offtopic

      Algselt postitas quentince Vaata postitust
      Eks näis muidugi, et mis juttu kuu või paari pärast räägin.
      Matkamas.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #33
        Re: MUUR Money talli offtopic

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Ma võin kellegiga $25 'se sidebet'i teha, et Vanda hakkab biitima.
        praegu on nii aga varsti on nii

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #34
          Re: MUUR Money talli offtopic

          Bumpiks veel, meil 11 õpilast koos hetkel, aga võiks veel. Paar kutti juurde ja talli liikmete foorum oleks juba aktiivsem kui pp'de foorum eraldi, analüüsi ja materjali ka juba foorumi mitme kuu jagu kogunenud. Korralik fast-track variant hakata low- ja mid stakesi biitima. Tulemustest midagi väga erilist veel ei ole, kuna kõik alustasid küllaltki madalal ja keskmiselt on mängitud äkki veidi üle 2 nädala, aga arengut on näha.

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #35
            Re: MUUR Money talli offtopic

            oot oot, möla mölaks aga palju prohvit on?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Ma jooksvat arvepidamist ei pea ja +10 mängijaga raske midagi öelda, kõik pole updatenud ka. Umbes 1k äkki on tall plussis hetkel, võin ka +1k jagu eksida. Ega ma esimesed 1-2 kuud väga midagi ei oota, praegu on õppimise aeg. Küll tulemused tulevad.

              Comment

              • sm0ntaan
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 174

                #37
                Re: MUUR Money talli offtopic

                Palju volüümi on antud?

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #38
                  Re: MUUR Money talli offtopic

                  Ei viitsi taas kuigi täpselt arvutada, 3-5k MTT'd + SNG'd vast koos. Teine kuu tahaks juba 10k mängu kamba peale. Eks meid nüüd rohkem ka ja peaks ära tulema küll. Eile tuli ka esimene +$3k hitt ära ja talli mängijate kasumite summa enam kui duublis.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #39
                    Re: MUUR Money talli offtopic

                    lol

                    Comment

                    • Rens-
                      Jube Noob
                      • May 2014
                      • 112

                      #40
                      Re: MUUR Money talli offtopic

                      Solid management.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #41
                        Re: MUUR Money talli offtopic

                        ? kui see on vihje kehvale raamatupidamisele siis jah, praegu on seis sellega nagu on. Teised aspektid on hetkel tähtsamad, tähtsam on asi käima saada kui hakata kohe taala pealt arvet pidama. Paraku tahan ise ka mängida ja väga palju üle 60h nädalas tööd teha ei viitsi, ju ma siis olen laisk. Küll saab selle aspekti ka korda.

                        Ma usun küll, et te teeks oma ühemehe firmas kohe esimesel kuul raamatupidamisega PWC'le ja EY'le silmad ette ja mitu meuri kasumit on ka lumme kusta, igaüks nii andekas pole. Proovin kuidagi hakkama saada.
                        Last edited by muruntau; 16.05.14, 10:27.

                        Comment

                        • Rens-
                          Jube Noob
                          • May 2014
                          • 112

                          #42
                          Re: MUUR Money talli offtopic

                          Kukkus vist natuke nõmedalt nõelavalt välja see "solid management". Hea näha, et tall umbkaudsete arvutuste kohaselt plussis on, gl MUUR Money hobused ja kohtume 180-manidel. :D

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #43
                            Re: MUUR Money talli offtopic

                            Eks jah netis on vahest raske aru saada mis teine mõtleb. Edu sullegi!

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #44
                              Re: MUUR Money talli offtopic

                              Kas süüa ikka hobustele annad?Elada ka vaja kuskil...

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #45
                                Re: MUUR Money talli offtopic

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Kas süüa ikka hobustele annad?Elada ka vaja kuskil...
                                Kui sa pead silmas et kas mu tingimused on konkurentsivõimelised, siis ma usun küll. Stake + coaching ning võimalik saada kuni 70-30 mängija kasuks diil on igati head, kusjuures ma panen coachimise alla päris palju töötunde ka. Olin cashi diilis 50-50 jaotusega kui mängisin oma raha eest ja sain 1-2h coachi nädalas, sellise pakkumisega võrreldes on minu oma väga kuradi hea. kusjuures ma ei teagi, et kusagil oleks paremaid tingimusi.

                                Kui sa tahad edasi arendada amburi teooriat, et ma peaks lisaks sellele kõigele veel palka ka maksma, siis palun väga, pane ise selliste tingimustega tall püsti ja ürita seda käimas hoida. Pakuks et mõne kuuga on pankrott.

                                Comment

                                Working...