MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ambur99
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2014
    • 323

    #46
    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mismõttes amburi teooriat, pole öelnud et sa oma hobustele palka maksma peaksid. Tallis olijate enda mure kuidas ära elavad. See, et sina minu arvamusest sellised järeldused tegid on sinu probleem. Tallis olijatele soovitan lisaks tallis olemisele omale poole kohaga kindel töökoht otsida enne kui teatava tõenäosusega leib laualt otsa lõppeb.

    Edu talliga ja tallis olijatele.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #47
      Re: MUUR Money talli offtopic

      Su arvamus oli midagi sellist, et mängijate huvid on oluliselt tähtsamad ja ma peaks esmajoones vaatama, et nemad ilusti ära elatud saaks. Kõige realistlikum ja laialdaselt kasutusel olevam rakendus sellisele arvamusele on palga maksmine või siis mingisugune mustem stabiilne papp. Paraku mängijale palga maksmine mõjub imo motivatsioonile pärssivalt, mõistlikum on anda lihtsalt võimalikult hea diil ja võimalused biitima hakata. Stabiilne kuumakse kas palgana või mustalt vähendaks oluliselt mängija vajadust ja ehk isegi motti õppida. Privadori arvates ma peaks mängijale pappi maksma selle eest, et ma neid õpetan ja neile mängimiseks raha annan, edu sulle elus ja ettevõtluses sellise arusaamaga. Praegune olukord on mõlemale osapoolele pikas perspektiivis kasulikum, paar kuud püksikummi pingutamist tulevase edu nimel tuleb ainult kasuks. Minul oli makaronidel oldud periood palju pikem kui see siin tallis olema saab.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #48
        Re: MUUR Money talli offtopic

        Et näidata et tallis ikka elu edasi läheb, siis meid hetkel juba 13, neljateistkümnes mängija peaks liituma õhtul ja täna liitus ka talliga teine coach. Mattias Tikerpe, ta nimi ei peaks vajama tutvustamist turniirimängijatele. Vägagi asjalik noor kutt ja deep stäkk mängu analüüsib minust kindlasti paremini.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #49
          Re: MUUR Money talli offtopic

          Ei pea ju süüa andma ja pinna otsima-selge see, et õpe maksab ka midagi. Aga lihtsalt alguses võib olla eufooria, aga kui kopikaid pole(low stakes mõtlen) süüa pole, pruta tahab ka mõne lilleõie, spaa külaskäigu..., rent jne võib see eufooria üle minna ja ostitakse asisem töö, kus maksud makstud ja 30+ päeva aastas puhkust

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #50
            Re: MUUR Money talli offtopic

            Kui pruta regulaarselt spakäike ja muid suuremaid kulusid eeldab, siis on juba hilja pokkeriga algust teha. Ma selgitan igale liitujale ära, et esimesed 2-3 kuud ei maksa teenistusega arvestada ja püüan välja selgitada, kas selle aja mängija vastu peaks. Erandkorras võin väikse laenu teha, aga üldiselt tuleb ikka omade varudega hakkama algperioodi. Muidu pakuks, et keskmine pokkeripro saab võrreldes keskmise siinse palgatöötajaga prutale veidi rohkem lubada ja puhkust ka rohkem võtta.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #51
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Ei pea ju süüa andma ja pinna otsima-selge see, et õpe maksab ka midagi. Aga lihtsalt alguses võib olla eufooria, aga kui kopikaid pole(low stakes mõtlen) süüa pole, pruta tahab ka mõne lilleõie, spaa külaskäigu..., rent jne võib see eufooria üle minna ja ostitakse asisem töö, kus maksud makstud ja 30+ päeva aastas puhkust
              mul kehalise õpetaja ütles ikka et: endale teeme endale teeme. millegipärast ei usu et muru kurb on kui keegi kellel pole viitsimist töötada tallist ära läheb. ja kui oleks neid töökohtigi siis selliseid mille pärast ära minna.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #52
                Re: MUUR Money talli offtopic

                lol - mis krdi töökoht? mis palk? igaühe enda asi, millal, miks pokkerit mängib ja stake all mängija jääb ja peabki jääma nö "orjaks". stake on laen nagu iga teine - oma tingimustega. laen võetakse omal soovil ja omal vastutusel. ma ise olen ka panga ori ja igasugune laen on orjus. muru ettevõtmine niigi läheb juba oma softide tingimustega sotsiaalse ettevõtluse valdkonda ja edu talle selle eest ja respekt!

                Comment

                • Platinum
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 248

                  #53
                  Re: MUUR Money talli offtopic

                  +1 pastilaa
                  Tulemuspalka saavad ja ainuke õige formaat ka sellisel alal. Palka hakata maksma siis on tall peagi ülerahvastatud töötutest lontrustest.
                  Kadetate jutt kõrvale lükata tuimalt ja oma asja edasi arendada! jõudu

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #54
                    Re: MUUR Money talli offtopic

                    Võiksid rentida mingisuguse büroopinna vms, kus kõik nolaks pokkerit vms, mul kodus on suht raske motivatsiooni leida, tekivad onapausid ja söön ka liiga palju jms. :S

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #55
                      Re: MUUR Money talli offtopic

                      hea mõte kesklinnas kuskil viimane korrus( ala nagu kauplemisplace), külmkapp alati täidetud. Svenza vist tegi mingit sarnast projekti st svenza tall. Õhtul saab sukeduda Tallinna ööellu...

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #56
                        Re: MUUR Money talli offtopic

                        Mida see büroopind aitama peaks? kui mängijal motti pole siis büroo küll ei aita, lihtsalt lisakulu nii rahaliselt kui ajaliselt. Meil siin võimalused oma kodust ka biitima hakata on peaaegu ideaalilähedased imo, väga palju paremaks minna ei saa. Raamatukogu isegi olemas, shipin kuttidele nt Tendleri ja Leatherassi raamatud postiga koju kätte. Kõik võimalused olemas kiirelt biitima hakata. Kui sellest veel vähe siis unreg pre ja otsi teine ala. Privador, sul kuldseid ideid nii palju, ettevõtjaks pole mõelnud hakata? Penthouse pleiss startupile sobib nagu rusikas silmaauku.

                        Ma päris ei nõustuks pastilaaga, et lepinguga kogustuste võtmine automaatselt orjaks teeb, kuigi see vist rohkem semantika küsimus. Vastastikuste kohustuste võtmisel ei saa eeldada, et ühe poole (ehk enda) omad vähetähtsad või lausa ülelastavad on, kui kõik selliseid kohustusi kergekäeliselt üle laseks oleks meil hullem kui ukraina, anarhia põhimõtteliselt. Somaalia. Seal on savi kas lepingulisi kohustusi täidad, veel enam, seal keegi ei pakugi lepingut. Mõned algelised lepingud stiilis sina röövid mulle laeva muidu löön su pere maha võib-olla toimivad, aga need tõenäoliselt kirjalikud pole. Omavahel võetud kohustustest kinnipidamine on tsivilisatsiooni üks aluseid, ilma selleta ei saaks ühiskond toimida.

                        Tegelt ma ei usu, et see ka sotsiaalne ettevõtmine on. Esialgu ettevõtja taobki mitu kuud või isegi aastat oma vahendeid ettevõttesse sisse eriti midagi vastu saamata, alles aja möödudes hakkab asja saama. Päris suurest osast alustavatest ettevõtetest muidugi ei saagi asja. Eks vaatan siin mõned kuud kuidas välja tuleb, MTT variatsioon just kasuks ei tule. Loodetavasti paari kuuga saab asja kasumisse, muidu ei teagi kaua veel punnitada viitsin. Enda mängu arendamine oleks hetkel rohkem +ev, aga loodan talli pikas perspektiivis rohkem +ev'ks teha. Ega kasum väga kaugel nurgataga ka ei ole, esimene kuu oli ka väike pluss. Igatahes loodaks win-winni sellest kõikidele osapooltele.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #57
                          Re: MUUR Money talli offtopic

                          No, see büroo värk aitaks kindlasti volüümi suurendada. Mõnel vb kodus pere vms segavad jne. Pealegi saaks live arutelusid teha ja saaksid silma peal hoida kohe otse mängul ja küsida, miks mingeid liigutusi tehakse seal jms. Saaksid LAN-e korraldada, millega teeniks juba büroopinna raha tagasi maybe?

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #58
                            Re: MUUR Money talli offtopic

                            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                            No, see büroo värk aitaks kindlasti volüümi suurendada. Mõnel vb kodus pere vms segavad jne. Pealegi saaks live arutelusid teha ja saaksid silma peal hoida kohe otse mängul ja küsida, miks mingeid liigutusi tehakse seal jms. Saaksid LAN-e korraldada, millega teeniks juba büroopinna raha tagasi maybe?
                            Usu või ära usu, aga kõik inimesed ei ela Tallinnas.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #59
                              Re: MUUR Money talli offtopic

                              Meil jah Tallinnast ainult paar kutti, ülejäänud üle Eesti laiali (mingis mõttes on pokker päris hea karjäärivalik väiksemate kohtade elanikele, kus töökohtade valik niikuinii kitsam). Ma ei tea kuidas teistega on aga ma ei kujutaks küll ette kontoris grindimist, kodus palju mugavam mitmel põhjusel. Täitsa asjalikud screensharemis programmid vabalt tasuta saadaval, nii et teise mängu jälgimise eelist ka ei tule. Pigem jääksid kontorisgrindi juurde just segavad faktorid, kodus üksi parem keskenduda. Büroopinna üürimisega kaasneb veel päris palju muud jamamist, millega lihtsalt ei viitsiks ega poleks aegagi tegeleda.

                              Comment

                              • tiigrikutsu
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 522

                                #60
                                Re: MUUR Money talli offtopic

                                Nja, mõtlesin üle maybe jep, töötaks vb jah ainult siis, kui enamus Tallinnas elaksid.

                                Comment

                                Working...