Re: MUUR Money talli offtopic
Diilidel väiksemaid poolkogemata rikkumisi on olnud, umbes et satikalt saab peale turniirile mis jääb kokkulepitud limiitidest väljapoole ja see juba käib, maha regada ei saa. Sellised punktid lepingus kirjas aga küllap kõik pole mõttega läbi lugenud. Otsest pahatahtlikku skämmimist pole olnud. Ma ei saa veel ka papi pritsimisest rääkida, sest tall saab võitudest keskmiselt 35-40% ja kaotustest 100% ning teatud kulusid ka on olnud. Pakuks, et tall hetkel veel miinuses. Eks õpitud on palju ja edaspidi enam kedagi MTT'dele otse ei lase kui tal just see aasta solid profitit pole, kusjuures profit ei tohi ainult ühest hitist tulla, see ka kahtlane. Jätab mängijatele mulje biitimisest kuigi reaalsuses lihtsalt luckboxis ära midagi. Paar sellist kutti pole tahtnud madalal SNG'dega tööd teha, et põhiskillid korda saada, ei pea seda enda kaotuseks, ongi hea et selliste "rikutud" mängijatega jagelema ei pea. Pigem võtaks puhtalt lehelt noori õpihimulisi kui mõne aasta(te)taguse hitiga egovendi. Viimastega võib alguses lihtsam olla aga pikas perspektiivis nende BE mängu (loe massiivse variatsiooniga BE mängu) arenema saada on liiga palju jamamist. Üldiselt olen optimistlik siiski, tööd on väga palju, aga küll see end ära tasub.
Diilidel väiksemaid poolkogemata rikkumisi on olnud, umbes et satikalt saab peale turniirile mis jääb kokkulepitud limiitidest väljapoole ja see juba käib, maha regada ei saa. Sellised punktid lepingus kirjas aga küllap kõik pole mõttega läbi lugenud. Otsest pahatahtlikku skämmimist pole olnud. Ma ei saa veel ka papi pritsimisest rääkida, sest tall saab võitudest keskmiselt 35-40% ja kaotustest 100% ning teatud kulusid ka on olnud. Pakuks, et tall hetkel veel miinuses. Eks õpitud on palju ja edaspidi enam kedagi MTT'dele otse ei lase kui tal just see aasta solid profitit pole, kusjuures profit ei tohi ainult ühest hitist tulla, see ka kahtlane. Jätab mängijatele mulje biitimisest kuigi reaalsuses lihtsalt luckboxis ära midagi. Paar sellist kutti pole tahtnud madalal SNG'dega tööd teha, et põhiskillid korda saada, ei pea seda enda kaotuseks, ongi hea et selliste "rikutud" mängijatega jagelema ei pea. Pigem võtaks puhtalt lehelt noori õpihimulisi kui mõne aasta(te)taguse hitiga egovendi. Viimastega võib alguses lihtsam olla aga pikas perspektiivis nende BE mängu (loe massiivse variatsiooniga BE mängu) arenema saada on liiga palju jamamist. Üldiselt olen optimistlik siiski, tööd on väga palju, aga küll see end ära tasub.

Comment