ancientrage ma tean, väga hea mängija on. olime koo kunagi olümpsi turnal kõrvuti. netis ka koos omajagu temaga mänginud. vahepeal lasi 2knl 6maxi starsis juba.
stennn ja tutanhamon samuti mangus. glgl.
huh, hetkel masendus. tra, nii fck haige. mis valemiga ma bubbeldasin tol korral satika. hullumaja kuubis. asgsdgsdgsdgsdgasd.
Comment