WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #271
    Re: WCOOP 2010

    Algselt postitas erplander Vaata postitust
    WCOOP-10: $265 PLO Knockout turnal kap104 (Viimsi) hetkel 10./42
    Jason Mercier 4 kohta kõrgemal...
    might be "xpeepx" pokernewsi foorumist?

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #272
      Re: WCOOP 2010

      kindlasti mitte, tal sama SN nagu foorumiski

      aga jah, kap104 on WCOOP-11 $320 NLHE Ante Up turnal ka veel mängus, 73./97

      edit: lõpetaski 97. kohal ($939.22).

      edit2: ja PLO turnal lõppkoht 29. ($1,030.17)
      Last edited by erplander; 09.09.10, 02:37.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #273
        Re: WCOOP 2010

        kap out 29th ja 1030$
        Last edited by hotcocacola; 09.09.10, 02:35.

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #274
          Re: WCOOP 2010

          muruntaul eepiline mäng ja nüüd on tekkinud ka eepiline rail

          vastane ei paista olevat eriline HU spets...

          edit: õnnestus siiski ära suruda, gg! see oligi vooru pikim lahing...
          Last edited by erplander; 09.09.10, 02:49.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #275
            Re: WCOOP 2010

            sick muruntaul KK vs AA......pre AI

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #276
              Re: WCOOP 2010

              standard :( mõlemad veel hittisime ka...

              Comment

              • EdgarP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2009
                • 368

                #277
                Re: WCOOP 2010

                flop A ja turn K,sicksick.

                Muru äkki viitsid PMida, miks pikale veninud vastasega nii mängisid ? Jälgisin alates 50/100 blindidelt.või oligi standart nii?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #278
                  Re: WCOOP 2010

                  vanapeer sai kergelt edasi...lol@ viimane käsi

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #279
                    Re: WCOOP 2010

                    EdgarP,

                    püüdsin adjustida. Tüüp hakkas alguses 3bettima umbes 25-30% kui raisesin enda standart 80%, siis mixisin limpe sisse. Paar korda sai käiku vahetatud. Mõned kohad sai jah liiga passiivselt mängitud, (kergelt unine olin), nt KQxQcc boardil ma ei näinud kätt, millega ta calliks, riveri overbet oli tal obv nuts, mast, aga ei suutnud enda Q foldida. Muuve sai tehtud minimaalselt ja küllaltki väikeseid, passiivsemate vastu ei tasu neid väga teha ka, sest raisad tihti slowtavad. Lõpp oli suht standard, ei tahtnud väga tihti raiseda käsi millega shove callida ei taha 10-15bb (obv mixisin limpidesse ühe AK ka sisse, sest ta vahest raises ikkagi limpe). Alla 10 BB oli juba väga standart, õnneks tüüp lõpumängu ei jaganud.

                    Või hakkas sul midagi konkreetsemat silma, mille kohta küsida tahad?

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #280
                      Re: WCOOP 2010

                      täna siis RAZZis tules hakkan siia kajastama kh edenemist
                      Keegi veel täna miskit mängib ?

                      äkki keegi loeb
                      1 brake lendasin nats vale käiguga peale ja suutsin 1/5 stackist kaotada aga pole hullu 50BB on stack veel nii et edasi
                      Last edited by kivisaba; 09.09.10, 23:04.

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #281
                        Re: WCOOP 2010

                        Kuidas on seis?

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #282
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                          Kuidas on seis?
                          3h võttis aega et stack õiges suunas liikuma hakkaks hetkel 9k ehk 22BB ja üle keskmise

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #283
                            Re: WCOOP 2010

                            oh jummel, HU turna on juba 28h käinud...sick

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #284
                              Re: WCOOP 2010

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              oh jummel, HU turna on juba 28h käinud...sick
                              2-päevane ju.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #285
                                Re: WCOOP 2010

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                2-päevane ju.
                                aa õige, ma ei näinud seda :D
                                my bad

                                Comment

                                Working...