Re: privadori turnanurk
Nonii ca 2 kuud tagasi tuli elevus teha sng-si
tulemus on MASENDAV!
Ma olen 180manis kaotanud ca 150buy ini
Kusjuures ma pole tiltanud, m2ngisin isegi 9 lauaga ja misklikke praktiliselt polnudki.Kas 180man on surnud ei oska oelda, aga fakt on see, et esimestel levelitel enam easy duubleid enam ei saa
BB pealt l2bi joosta enam ei saa.
bubbledes ei tunta hirmu jne
Huviga vaatasin ka teiste tugevate grinferite viimast kuud 180manis
oskar322 ja qudu samuti miinuses
Aga paljud head regid ka juba suht punases.
Ihaterivers ikka teeb "oma" 30%roi 2ra...
Nonii ca 2 kuud tagasi tuli elevus teha sng-si
tulemus on MASENDAV!
Ma olen 180manis kaotanud ca 150buy ini
Kusjuures ma pole tiltanud, m2ngisin isegi 9 lauaga ja misklikke praktiliselt polnudki.Kas 180man on surnud ei oska oelda, aga fakt on see, et esimestel levelitel enam easy duubleid enam ei saa
BB pealt l2bi joosta enam ei saa.
bubbledes ei tunta hirmu jne
Huviga vaatasin ka teiste tugevate grinferite viimast kuud 180manis
oskar322 ja qudu samuti miinuses
Aga paljud head regid ka juba suht punases.
Ihaterivers ikka teeb "oma" 30%roi 2ra...
TC
Comment