privadori turnanurk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: privadori turnanurk

    gg, just vaatasin tulemusi http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=11204

    lol, ja meie kurikuulus tartu Mäsa võitiski ära. A kui te splittisite, siis mis rahalised kohad olid? Mäsa ytles, et kui ta võidab, siis selle 53k ta investeerib ept me piletisse (nats paneb omast taskust juurde). Uskumatu vend on too kutt:D

    gg priva, vahepeal küsisin kuda läheb siis vastasid:"sitasti :D"

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #17
      Re: privadori turnanurk

      gg, priva.
      mängis väga head mängu, keskendunud ja ei donganud huupi, nagu pool fieldi.
      wp!

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #18
        Re: privadori turnanurk

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Kohe kui actionit hakkan tekitama saan vastu n2ppe....
        blindid 100, efektiivsed stakid ca 10k. Ma limbin MP K9s.
        omg you crazy skandinavian agro!!! priva-THOR!

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #19
          Re: privadori turnanurk

          nonii, mul on tunne, et viimasel n2dalal on olnud turnade koha pealt p2ris hot run-summer festi me 1-2 jagamine ja turbo 1-2 jagamine. Mul on juba piisavalt kogemust, mis juhtub siis kui on olnud run-tuleb downswing. Seega viimasel ajal j2tavad sellsied voidud suht kylmaks, sest mingil hetkel pead ju hakakma neid sinu poolele tulnud flippe tagasi maksma.
          Ja mul on tunne, et algust tehti juba t2na starsis tehtud turnadega-3oudiseid imeti mu vastu monuga, aga midagi pole teha-tuleb nn halb aeg yle elada, et teed sillutada uutele runidele, peaasi, et m2ngu kvaliteet oleks korgel.

          Kui Henry oma blogis voiduroomsalt teatas, et ta j2i cashgamedega meeldivasse plussi, siis mina seda paraku v2ita ei saa-tuli hoopis nii 30k miinust(3 buy-ini). Ei oska oelda pohjuseid, miks mind siiani cashis pole edu saavutanud. Vb peaks ostma deepemalt sisse, et saaks laiema rangega k2si avada vms lolli m2ngima ja imidzit tekitama, aga eks sealt on motlemisainet kyll.
          Naljakas on vaadata, kui nt moni aggro donk on callimas riveris henry allinni ja minule lauas on insta n2ha, et henril on nuts k2es, aga ometigi paneb donk nupud sisse ja henri n2itabki nutsi ja korjab raha
          Samas minu vastu ta vb 2gisedes foldiks. peaks ehk nn table talki harjutama:)

          Leedukate esistaar domce kirjutas blogis, et pole hea festivalidel m2ngida korraga mixed turniire ja cashi. Nyyd voib-olla vb ongi siia koer maetud
          Last edited by privador; 16.08.10, 03:28.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: privadori turnanurk

            Nonii on j2lle m2ngitud ja tulemus on ei midagi muud kui masendav
            Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: privadori turnanurk

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Mul on juba piisavalt kogemust, mis juhtub siis kui on olnud run-tuleb downswing. Seega viimasel ajal j2tavad sellsied voidud suht kylmaks, sest mingil hetkel pead ju hakakma neid sinu poolele tulnud flippe tagasi maksma.
              Mindset leak. Kaartidel ei ole mälu, sa ei saa öelda milline kaardijooks sul hetkel on või tulemas on, ainult möödunud jooksu saad kommenteerida.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #22
                Re: privadori turnanurk

                Nonii voib julgelt oelda, et augustikuu on online turnadega suht FAIL olnud. Olen tampinud kylmalt buy-ine sisse ja midagi pole vastu tulnud. Kahjuks peab todema, et turbo MTT-d hakkavad standardiseeruma. Esimestel leveitel pannakse nitti ja siis minnakse standard push/fold reziimile. Rebuy turnadel olen ka otsinud valuet, aga mida s akrt teed, kui allinni minnes saad calli vaid AK-qqplus tyypi k2telt. Pole enam keegi tegemas rebuy ajal "annetusi"

                ahjaa wcoopy satikaid m2ngisin ka ja suht failisin seal enamus
                AGA olgem ausad hing ei anna rahu ja ma broneerin 4,5k$ wcoop buy-inideks, millega saan m2ngida ca 15 eventi. Kui hitin voin ka rohkem m2ngida, kui tunnen , et A-m2ngu ei tee ja olen dead money seal, siis voin yldse pillid kotti panna.

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #23
                  Re: privadori turnanurk

                  Ei tasu negative olla.....küll asjad varsti õige pöörde võtavad, ning kui mitte siis saab alati reisisaatjaks minna :P

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #24
                    Re: privadori turnanurk

                    Ma ei tea, prima turnadel küll rebuy turniirid nii kõva tasemega ei ole. Mängi seal siis.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: privadori turnanurk

                      Privadurrrr, millal viimati õppisid? Kontrolliks küsin, et millal ja mis oli sinu viimane "aha" moment pokkeris?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: privadori turnanurk

                        Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                        sept kuu graafik siis. eelmine kuu p22stis mind siis 50 taalase 1 koht mille auhinnarahaks oli 8,6k
                        Yldiselt mul on tunne, et m2ngin elu parimat turnapokkerit.
                        Olen ka m2rganud, et kui m2ngin v2he teen suht kvaliteetset pokkerit.

                        olympicus kavatsen ka osavotta livest(winter festival) ja siis juba balti mm

                        Positiivne osa oli ka see, et mu bankroll saavutas sept kuus uue tipu. Viimane tipp oli 2008!!

                        Osalt on see seotud ka aktsiate tousuga. Et suuri v2ljaminekui pole plaanis loodan bankrolli jousat kasvu

                        dets sooviks monda live m2ngida nt Unibet open
                        Last edited by privador; 19.10.10, 17:47.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: privadori turnanurk

                          väga solid ju, tasapisi tõuseb:D
                          mängid winter festivalil kõiki turnasid või ainult ME?

                          Unibet Open @ Londonis- lähed sinna mingi diiliga või kavatsed vaid satikaid toksida?

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #28
                            Re: privadori turnanurk

                            winteril koike, kui jaksu on...
                            uo openiga, yritan satikatega kobistada v kui tuleb heater kuskilt siis sisse osta, kes mulle diile ikka annab...

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #29
                              Re: privadori turnanurk

                              Ilusad tulemused priva.

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #30
                                Re: privadori turnanurk

                                peab su käest aksiate kohta tippe pinnima hakkama :)

                                Comment

                                Working...