privadori turnanurk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #31
    Re: privadori turnanurk

    Nonii ca 2 kuud tagasi tuli elevus teha sng-si
    tulemus on MASENDAV!
    Ma olen 180manis kaotanud ca 150buy ini
    Kusjuures ma pole tiltanud, m2ngisin isegi 9 lauaga ja misklikke praktiliselt polnudki.Kas 180man on surnud ei oska oelda, aga fakt on see, et esimestel levelitel enam easy duubleid enam ei saa
    BB pealt l2bi joosta enam ei saa.
    bubbledes ei tunta hirmu jne

    Huviga vaatasin ka teiste tugevate grinferite viimast kuud 180manis
    oskar322 ja qudu samuti miinuses
    Aga paljud head regid ka juba suht punases.
    Ihaterivers ikka teeb "oma" 30%roi 2ra...

    Last edited by privador; 07.12.10, 19:58.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: privadori turnanurk

      asi ei ole teiste vaid ehk sinu tasemes.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #33
        Re: privadori turnanurk

        priva, mine cashile üle!

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #34
          Re: privadori turnanurk

          asi ei ole teiste vaid ehk sinu tasemes.
          ranka 2ra aja tilti:P

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #35
            Re: privadori turnanurk

            no kui sa oled kaotav 180in sng mängija, siis oleks suht optimistlik leida ju et teised on süüdi.

            maavärinas lagunenud maja korral saab maad süüdistada, ise nuppe vajutades on raske teisi süüdistada

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #36
              Re: privadori turnanurk

              -38% ROI pole küll kuidagi selgitatav sellega, et 'tase on tõusnud'. Kui kõik oleksid perfektsed, kaotaksid rake. Aga sind märgivad kõik regid sellise winrate järgi kui 'heavy losing fish'. Sa kas vaatad liiga lühikest perspektiivi või oled kohutavalt halb mängija.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #37
                Re: privadori turnanurk

                ilmselt enam ei beadi jh enam. Tark ennem 180man-dest lahkuda, kui veel raha sisse topin

                kui ihateriver laudades tahaks teda j2lgida.
                Last edited by privador; 07.12.10, 22:18.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #38
                  Re: privadori turnanurk

                  sharkscope'i pildil on minu meelest kõikide eestlaste samplid liiga väiksed, et üldse mingeid järeldusi teha

                  Comment

                  Working...