privadori turnanurk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    privadori turnanurk

    Motlesin jalad kohu alt v2lja votta ja ka m2ngida starsis
    M2ngin siis enamuses medium turnasid, sekka moned high ja rebuydega low versioonid.
    P2evas yritan teha nii keskmiselt 10 turniiri.
    Kui ei hiti voib m2ng minna v2ga kalliks. nt eile ostsin ca 1kplus eest buy-inne ja koik ikaldusid. Seega variatsioonirohke m2ng...
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: privadori turnanurk

    Väga hea. Vanade mängijate päevikud on ikka põnevamad.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: privadori turnanurk

      R22giks rebuy turnadest. Peab ytlema, et olen veidi pettunud. Kui vanadel headel aegadel oli alati keegi nn lammas lauas, kes rebuy ajal noope pildus, siis nyyd on l2inud rebuy aeg 22rmiselt nitiseks(isegi 3R). Nyyd ma voin vaid unistada rebuy ajal ehitatud ilusatest stakkidest. Ja tuleb ise juba vahets moelda rebuy ajal QQ foldimsiele, sest alla KKplus akplus nuppe ju ei panda...

      R22giks ka p2evadest. Kui r22gitakse , et n2dvahetus peaks nagu fishisem olema, siis mina seda pole m2rganud. Igatahes on minu pyhap2evased tulemused olnud siiani v2ga kehvad. Ja ei ole ka m2letanud, kus keegi oleks chipse annetanud. Vb see on juhus, vb mitte

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: privadori turnanurk

        kui suur su bankroll on? mitu buy ini?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: privadori turnanurk

          Millal oli viimane plusskuu?

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: privadori turnanurk

            hei privador.
            loodetavasti saadab sind m6ningane edu ja asi ei jaa siin koheselt soiku.
            sest mina olen alati tahtnud teada, et kuidas ikkagi seda UTG saadud AA limpides mangitakse. olen proovinud paaril korral elus, kuid k6ik on l6ppenud katastroofiga.

            glgl!

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: privadori turnanurk

              kui suur su bankroll on? mitu buy ini?
              bankroll on selline, et saan mugavalt m2ngida kuni 100freezout v 50r turnasi.
              Yritan ka m2ngida weekly sundey millionit ja warm upi.
              Kui on heater voin votta shotte ka 100r m2ngudes.
              Kui on downswing siis liigun medium turnadele ja high-d ei n2pi enesekindluse taastamiseks.

              Eeskujuks oleks eesti esiregular mtt-des girl90ihqdaa

              Millal oli viimane plusskuu?
              Ma olen m2nginud nagu jumal juhatab, seega sealt mingit statistikat on raske teha. aga viimase kuuga olen jh nii 10k$ plussis

              Aga tegelikult pole yldse mingit aimu , mis voiks reaalne roi ja kuu teenistus olla.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #8
                Re: privadori turnanurk

                sharkscope?

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #9
                  Re: privadori turnanurk

                  Eeskujuks oleks eesti esiregular mtt-des girl90ihqdaa.

                  eestlane t6esti???

                  ja priva, sa tead ehk seda venda. maardust ehk t6enaoliselt vene rahvusest. http://www.officialpokerrankings.com...D3236.html?t=2

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: privadori turnanurk

                    girl90ihqdaa
                    somm jh, aga elab eestis

                    R22gin ka ept-dest. Motlesin ka korvalt ept tallinn satikaid taguda aga pm loobusin sellest. Ei n2e sellel mingit motet, kui lisaraha pole. Pigem mojub mindsetile kehvasti kui veel kuksil bubble olen.Tase pole seal sugugi halvem kui tavaturnadel. Ja pigem kipub pokkerim2ngijate seas levima arvamus, nagu satikad oleks mingi imerohi. Tegelikult on karm reaalsus see, et sa paned hinnanguliselt satikate peale sama raha, mis see pakett v22rt on. Selliseid kalamehe juttu pole motet uskuda, kus keegi saab nt igal teisel proovimisel paketi vms

                    Parem loon situatsiooni, et kui hitin yhe turnaga 15kplus, siis ostan sisse.
                    Niisama sisse osta 65keeku on minu jaoks v2ga suur raha ja suure toen2osusega j22n railijaks...
                    Last edited by privador; 02.08.10, 16:39.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #11
                      Re: privadori turnanurk

                      Kas sind läbi mikogo või teamvieweri railida oleks ka võimalik? Oleks pro.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: privadori turnanurk

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Kas sind läbi mikogo või teamvieweri railida oleks ka võimalik? Oleks pro.
                        Kui seekord mikogo tööle paned siis ikka pane veebibrosweri erootilisemassazi otsingud kinni, eksju.

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #13
                          Re: privadori turnanurk

                          [QUOTE=privador;236944]somm jh, aga elab eestis

                          Eeskujuks oleks eesti esiregular mtt-des girl90ihqdaa



                          Haha, no siis olen mina hispaanlane eesti pokkerifoorumis. que pasa troncos?



                          aga tyyp on vingelt ennast ylesse ehitanud. mangis pikka pikka aega mid/high SNGsid ja nyyd laseb mid/high MTTsid ja t6esti, kuradima hasti.

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #14
                            Re: privadori turnanurk

                            kõigepealt ma ütlen palju edu turnadega!. Vaatasin su juuli tulemusi, korralik heater tundub sul olevat, et ca 200-250 inimeste turnadel nii palju mingi top4+ kohti on tulnd:P

                            Kuidas suhtud 1500+ fieldiga turnadesse?

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: privadori turnanurk

                              Netiturrnadega on nyyd mingi augustikuus nii 2-3k downswing. Proovisin onne ka summer festivalil
                              Tundub, et loose m2ng ei sobi mulle. Kohe kui actionit hakkan tekitama saan vastu n2ppe.
                              blindid 100, efektiivsed stakid ca 10k. Ma limbin MP K9s. Tagant pannakse 350, Samaryytel eest callib, ma proovin ka onne.
                              Flop 238s.second nuts! Loodan buttoni cbetti, mida ei tule ja chekime l2bi. turn Jblank
                              Ma nyyd betin pea poti 1250 vms...molemad callivad...
                              river v2ike blank... Samaryytel veel ytleb, et anna hea river...
                              Samaryytel chekib...tahaks nagu valuet ja betin 2650, tagant callib(panne ta suure pocketi peale) ja nyyd Samarytel 2rkab ja reraisib 5200!
                              Ma juba kirun setuppi ja callin, tagant folditakse...Samaryytel n2itab Axs ja ma muckin.
                              Samas nii obv nuts tal, samas ma ei suuda fold nuppu yles leida, mul on vaja panna 2600, et saada 18k pank. Foldimine sellises olukorras, kus mul voib parim k2si olla oelks katastroof.

                              Aga siis panin flippamise luckyboxi toole ja lopetasin 1-2 koha spittimisega. Abi seegi

                              Comment

                              Working...