PokerStars Live Series turniirid Olympicus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #46
    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    reedel siis turniir, et maha ei magataks.
    tartu fishid, ostke varakult bussipiletid ära. tagasisõidu oma ka. siis pole probleemi, et koju ei saa :)

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #47
      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

      Algselt postitas vsiu100
      reedel siis turniir, et maha ei magataks.
      tartu fishid, ostke varakult bussipiletid ära. tagasisõidu oma ka. siis pole probleemi, et koju ei saa :)
      Üks jorss saab meil seltskonnas 30. Tõmbame Lõuna_eestisse juubelit pidama. Läheb käest ära... Nii et seekord jääb tulemata.
      Ja me siin alla S-klassi mersu ei sõida, paul :)

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

        kas keegi osavõtjatest tahaks teha last longerit? 50$, 100$?
        või neile, kes ei osale, teeks diili 1:4-le, et jõuan FT-sse, 25$? kui tuleb osalejaid üle 60-ne, siis 1:4,5-le.

        infoks, et tegu suht turboga, nagu ikka pargis ja ma pole veel kordagi PS livel cashinud.
        osalejaid reeglina 55-70.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #49
          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

          Tahtsin muidu küsida, et kas on keegi kes satelliidi kaudu pileti võitnud? tavaliselt kui Triobet live saanud siis triobet saadab kirja, et võitsite ja pileti saate kätte sealt... aga starsi puhul mulle kirja küll ei tulnud kuigi vaatasin, et olen ilusti regatud sinna :) Kas viga minus või Stars ei saadagi kirju?

          Comment

          • kapiuksehing
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 33

            #50
            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

            stars vist ei saatnud kirja jah, kui mu mälu mind alt ei vea

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #51
              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

              kes täna mürka triumfile oma annetust andma läheb?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                lendan peale, sai 1$ satikalt ikkagi pilet lunastatud

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #53
                  Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  lendan peale, sai 1$ satikalt ikkagi pilet lunastatud
                  sick luckbox

                  Comment

                  • paradigmlost
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 421

                    #54
                    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                    kas keegi võiks starsis toimuvate satikate kohta veidi rohkem infot anda... või on ainult üks satikas ig akuu 26. kuupäeval- mis buyiniga? jne..

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #55
                      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                      Algselt postitas paradigmlost
                      kas keegi võiks starsis toimuvate satikate kohta veidi rohkem infot anda... või on ainult üks satikas ig akuu 26. kuupäeval- mis buyiniga? jne..
                      iga kuu 26.dal on 2 satikat: freeroll- 2 seat guar. ja 1$ satikas- 3 seat guar.
                      rohkem satikaid pole. tõenäoliselt ei tehta ka(kuigi võiks), kuna pole vajadust- maja on niigi rahvast täis.

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #56
                        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                        palju seal satikatel rahvast on?

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #57
                          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                          Algselt postitas akristjan
                          palju seal satikatel rahvast on?
                          freerollil oli viimati 300+ ja 1$ 115 osalejat

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #58
                            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                            17. out, no ei läinud mäng. :( Readid on, aga ikka teen vastupidist.
                            Pole seda live`i kogemust ikka nii palju...kuigi noh nalja sai see-eest kuhjaga. K6s ja 108 olid põhilised käed millega pidi mängima...

                            EstPatrick jäi chipliidrina sinna, ilmselt võitis ka.

                            Comment

                            • peokuningas
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 444

                              #59
                              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                              Algselt postitas Keiss
                              17. out, no ei läinud mäng. :( Readid on, aga ikka teen vastupidist.
                              Pole seda live`i kogemust ikka nii palju...kuigi noh nalja sai see-eest kuhjaga. K6s ja 108 olid põhilised käed millega pidi mängima...

                              EstPatrick jäi chipliidrina sinna, ilmselt võitis ka.
                              Viimastel andmetel sai 3. koha. Kohe pidid Rankaga külla tulema. Läheme kalamaja ööelu avastama vist. ;D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                                JAH, 3. KOHT. tegime diili kui 3 alles ja motivatsioonkadus hetkega. kino sai

                                Comment

                                Working...