PokerStars Live Series turniirid Olympicus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #91
    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Algselt postitas Svenza
    Võta mulle kah pilet ära
    mulle osteti pilet ära, pole sinna enam minemas.
    uuri, kas saad muud moodi. kui ei, siis käin homme lõuna ajal ära, kui meelde tuletad.
    osad kaugeltkandi mehed saavad pajumaa kaudu piletid bronnitud, kui enne turniiri välja ostavad vms

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #92
      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      mulle osteti pilet ära, pole sinna enam minemas.
      uuri, kas saad muud moodi. kui ei, siis käin homme lõuna ajal ära, kui meelde tuletad.
      osad kaugeltkandi mehed saavad pajumaa kaudu piletid bronnitud, kui enne turniiri välja ostavad vms

      ostsin eile õhtul svenzale pileti ära, siis oli 76/80.
      hetkel juba mingi aeg välja müüdud. kel oli plaan mängida, tasuks nimi waiting listi ära panna. 4-5 peaks ikka sisse saama + võimalik, et pannakse lisa laud.

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #93
        Pandi lisalaud juba ja see müüdi ka välja. Lasin siin üle silmadega kes mängima tulevad ja esmasmulje on päris hirmutav. Igatahes, kes täna selle kinni paneb peab päris korralik mängumees olema.
        Last edited by wedoit; 12.02.10, 13:25. Põhjus: tahan ja muudan. ja nii ongi. kindlalt. võib-olla. vot.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #94
          Algselt postitas wedoit Vaata postitust
          Igatahes, kes täna selle kinni paneb peab päris korralik mängumees olema.

          tnx

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #95
            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            tnx
            ma ainult selle pärast kirjutasin, et öösel hea kirjutada "no näete siis"

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #96
              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

              Dämit, eile ikaldus. Raske laud sattus kah: Keiss, Taivo Egel, Henri Käsper, Imre Leibold, Indrek V, Andres S, Maheaatom, üks Tartu proff. Samas pooleteist tunniga sai kuidagi üles varastatud mingi 8,5K peale ja tund aega hiljem oli juba 15K. Siis lõi endal alkohol pähe vms ja hakkasin donkama seal, kui Taivole panin õhuga 3beti ja ta 9Ts 4bet allin tegi seal. Siis järgi kohe veel üks sitt call ja oligi 4k järgi ainult teise breaki ajaks. Kui break läbi sai, siis leidsin kohe QQ, panin MP-st raise ja sain LP-lt 3beti. Panin nuppe ja vend instacallis AJ. A flopsi olemas ja nägemist. Ühesõnaga enda mänguga jäin rahule kuni teatud hetkeni, aga kui ikka 2-3 viga järjest teha, siis pole midagi teha. Elame, mängime, õpime.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #97
                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                sain ka kiirelt õhtule, kui 2 oudine raksatas riveris.
                mp avab 275(50/100), teen sb-lt 850 KKga.
                flop Q 3 4r, betin 1100(1800 jääb taha), vastane shipib 4k, call. 88ga pandi ette ja tõmmati 8 riverisse.
                mõru.
                üldiselt oli kuulda palju 1,2,3 oudiseid õhtu jooksul.

                Comment

                • sineep
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 130

                  #98
                  Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                  KK on kaardipakiahela tähtsusetuim käsi, millega pole soovitatav isegi mitte blinde varastada. AJ seevastu on pf all in, isegi kui UTG limbib või ees on 4bet, sest nuts on ta nimi ning nupud ta koju toob. standard on need 1,2,3 oudised stars liveil või oli lihtsalt erand?

                  Comment

                  • forell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 350

                    #99
                    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                    Algselt postitas wedoit Vaata postitust
                    Dämit, eile ikaldus. Raske laud sattus kah: Keiss, Taivo Egel, Henri Käsper, Imre Leibold, Indrek V, Andres S, Maheaatom, üks Tartu proff.
                    hui ongi raske laud, kõik peale varjuni on nitid kes ei mängi kunagi ühtegi kätt. Palju raskem laud on see kus on mingi 8 konna limp-callivad A9-ga ja yritavad hittida.
                    Mul läks ka lõpp purki, blogi kirjutasin mis värk täpselt.

                    Comment

                    • wedoit
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 458

                      #100
                      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                      Põhimõtteliselt on sul õigus ja seega see varastamise strateegia töötas suhteliselt hästi. Käsper muidugi pole nit ja võib osutuda teatud tingimustel üsna keeruliseks vastaseks, kuid ta kukkus minu õnneks suht kiiresti välja kui AA vs KK nupud sisse said, kusjuures mina panin esimese raise-i ja sain 3-bet ja 4-bet otsa. ez fold.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #101
                        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                        Ajaraiskamine täielik, ehk selle asemel et midagi võita või siis kohe välja kukkuda, sain taas 7 tundi "mängu nautida" ning üsna napilt enne rahasid välja kukkuda.

                        Kuskil turna keskel jäin blufiga vahele, tõusen püsti ja minek. Ei, nupud loetakse üle, mul 900 rohkem. Istun tagasi, blindid 400/800, sund all-in kaartidega 46. Kaks calli, maja. Järgmine jaotus saan veel ühe duubli. Nii ta läks, kui 18 matsi järgi, olin kuskil 35000 peal (average 22400) ja elu taas ilus. Mäng oli mõistagi ülinitine, ei saa eitada, stack suurenebki peamiselt "varastamisest", sest push-fold mängu ei taha keegi väljalangemisega riskida.

                        Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J. 2/3 stackist läinud (võidu korral oleks olnud kindel CL), agoonia lõpeb paarkümmend minutit hiljem. Kolmas PS Live/TB Live järjest, kus kohaks midagi 11-20 vahele.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #102
                          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                          Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                          Ajaraiskamine täielik, ehk selle asemel et midagi võita või siis kohe välja kukkuda, sain taas 7 tundi "mängu nautida" ning üsna napilt enne rahasid välja kukkuda.

                          Kuskil turna keskel jäin blufiga vahele, tõusen püsti ja minek. Ei, nupud loetakse üle, mul 900 rohkem. Istun tagasi, blindid 400/800, sund all-in kaartidega 46. Kaks calli, maja. Järgmine jaotus saan veel ühe duubli. Nii ta läks, kui 18 matsi järgi, olin kuskil 35000 peal (average 22400) ja elu taas ilus. Mäng oli mõistagi ülinitine, ei saa eitada, stack suurenebki peamiselt "varastamisest", sest push-fold mängu ei taha keegi väljalangemisega riskida.

                          Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J. 2/3 stackist läinud (võidu korral oleks olnud kindel CL), agoonia lõpeb paarkümmend minutit hiljem. Kolmas PS Live/TB Live järjest, kus kohaks midagi 11-20 vahele.

                          turna prode mõnud :)

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #103
                            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                            Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                            Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J.
                            PS live ja online - is there a difference?!

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #104
                              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                              Super lux oli. Mina nautisin täiel rinnal :)
                              peale pikka ja sisukat vestlust tuli välja, et Eesti kriketimeeskond on sellepärast nii sitt( 103 maailmas kui üldse on 104 meeskonda) et Tim on selle kapten. Ja Martin Müürsepp on tegelikult Eesti nr.2 korvpallur peale mind. Tra, me tegime sihukest kino seal, tõsiselt kahju oli kui table break tehti ja viidi eraldi laudadesse.

                              Comment

                              • wedoit
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 458

                                #105
                                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                                Ajasin ka Timiga möla, vend nüüd Austraaliast tagasi. Kurtis, et 50 kraadi temperatuuri vahe või nii :D

                                Comment

                                Working...