PokerStars Live Series turniirid Olympicus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    (kui on postitatud, siis vabandust ei palu, sest kordamine on kellegi ema)

    Ranka on tõenäoliselt selle peal ja teab kõike täpsemalt, kuid uitasin täna PSi turniiride all ja leidsin selle:
    26. november (12.00, Eestis siis õhta kell 18? Või 19?): PS Live Tallinn Freeroll (2 kohta)
    26. november (14.00, lisa eelmisele kaks tundi): PS Live Tallinn (3 seats added) (1 dollar buy in)

    Kokku siis 5 kohta 5. detsembri turniirile Olympicus (http://www.olympic-casino.com/poker/...0569&t_id=1700)


    Leida saab: tourney - regional alt.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Thanks taipupole.

    Eraldasin su kommentaari vanast teemast ja tegin eraldi teema, et saaks lisada "Timed Eventi" foorumi pealehele. Samuti see teema on "Ametlik PS Live Series" teema ja tulevad freerollid lisan või lisada siia teemasse.

    EDIT: Ja täpsed ajad on:
    26-Nov-19:00: Freeroll, 2 seats guaranteed (Tourney ID: #122650934)
    26-Nov-21:00: $1 + $0.10 [3 seads added] (Tourney ID: #122650918)

    Edu turniiridel!

    EDIT2: http://www.olympic-casino.com/poker/...arent_id=10468

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #3
      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

      Ooo, väga noobel. Ise eriline turnaguru (või tallinlane) pole, kuid tasuta või kümpsi eest võib ju proovida küll. Mõnele inimesele vast meeldib ja saab odava või üldse tasuta võimaluse live-mängu proovida.

      Comment

      • Tarmo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 316

        #4
        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

        Algselt postitas taipupole
        Ooo, väga noobel. Ise eriline turnaguru (või tallinlane) pole, kuid tasuta või kümpsi eest võib ju proovida küll. Mõnele inimesele vast meeldib ja saab odava või üldse tasuta võimaluse live-mängu proovida.
        Ma prooviks ka live "rõõmud" ära seedida kui pilet koju tuleb! Starsis viimasel ajal päris tihti satikate kaudu min sisseostuga suurtele touradele pilet soetatud, aga ikka tuleb toural endal mingi mõnus biit kui KK vs 55 vastu lähen ja pidu läbi!

        Comment

        • zuckerman286
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 83

          #5
          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

          tournament ID kaudu suudan seda leida, aga kus need kaks turniiri muidu PS turniiride menüüs asuvad?

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

            tourney - regional

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

              MEELDETULETUS!

              Freeroll algab ~2 tunni pärast (19:00 Eesti aja järgi) ja hetkel saab juba regada. Freerolli leiad: PokerStars->Tourney->Regional->PokerStars Live Series Tallinn Freeroll Turniiri id: #122650934

              $1+$0.1 turniir hakkab 21:00, registreerimine avatakse 19:00 meie aja järgi.

              Edu turniiridel!

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                sai ka siis kõikidel tänastel freerollidel ja $1 satikal osaletud...
                Freeroll to baltic $10 000 51 of ~300
                Pokerstars live Olympic freeroll... seal suht ikaldusin enne esimest tundi..

                Pokerstars $1 Olympic Satellite.. 16 of 94... oli võimalus krt tegusid teha.. a no ikka saab ju KK vastu alati AA ja väljas... auhinnaks $1.16 ;D vähemalt buy in tagasi:)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                  Ma gamblesin kõigil :P Freerollil ajasin luckboxiga suure stacki kokku ning lõpus annetasin kõik ära, kui QJ-ga overshovesin riveri (pot miski 2k chipse, panin 5k all-ini) AJ3TJ, 33 callis :P Dollari turniiril surin suht algul, mul CO-l 45 potil, limbitud pot, flop 3way, A Q 4 ja ajasin mutri sisse, AQ callis. Potit ega nelja ei tulnud ning koolesingi.

                  Freerollil hetkel 3 järgi, kõik välismaalased (2 saavad pileti), dollari omal 7 järgi, 4 barbarit ja 3 eestlast.

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #10
                    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                    huvitav kes neist sommidest viitsib end kohale vedada?? pärast on tühi laud parkis ootamas..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                      Algselt postitas farik666
                      huvitav kes neist sommidest viitsib end kohale vedada?? pärast on tühi laud parkis ootamas..
                      Somme on parkis rohkem, kui eestlasi IMO.

                      Comment

                      • zuckerman286
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 83

                        #12
                        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                        minul siis õnnestus dollarisatikal auga kolmas koht kätte saada. kui pilet käes siis lükkasin 22 PF nööbid sisse, somm ässadega muidugi callis ära ja ässad pidasid. nüüd on ainult küsimus, et kuidas see pilet minuni jõuab. huvitav, kas PS ise teatab olympicule mu nime?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                          Algselt postitas zuckerman286
                          minul siis õnnestus dollarisatikal auga kolmas koht kätte saada. kui pilet käes siis lükkasin 22 PF nööbid sisse, somm ässadega muidugi callis ära ja ässad pidasid. nüüd on ainult küsimus, et kuidas see pilet minuni jõuab. huvitav, kas PS ise teatab olympicule mu nime?
                          Ma arvan küll. Tõenäoliselt saadavad ka läbipäevil sulle kirja.

                          EDIT: pead pakule ei pane :P

                          Comment

                          • Tarmo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 316

                            #14
                            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                            Mängisin ka mõlemat, frees sain peale 45 mintsast ootamist mingigi käe, pilti pm ei näinud, TT stäkk oli 4BB ja nuppe preflopis, AQ ja starsi standard riverisse A. 1 daalasel paremini teps mitte ei läinud, enamus nuppe oli sees kahe paariga, riverdas lauale 2 paari ja vend oma top paariga tegi mu pm tühjaks! Aga õnnitlused zukkerile, saada põdrad saaniga lapimaale!!!

                            Comment

                            • zuckerman286
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 83

                              #15
                              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                              JAH, ma pean ka kõvasti enne oma mänguplaani peale mõtlema. kun 50 osalejaga pargi turnadel on kohati normaalselt läinud (olen sellest suvest alates mänginud ca 7 turniiri, 3 lõpulauda vist, laivis igatahes plussis), aga üldiselt viimane XO turniir (102 osalejat) näitas, et natuke teistmoodi tuleb nii pikka turniiri mängida. oma mängustiili tuleb kindlasti faseerida, st jooksvalt muuta, paidlikumaks turniiri edenedes. mängisin liiga tight-agressive'ilt ja see tähendab seda, et turniiri keskel võib suvaline kättejuhtuv napilt subpremium valestimängitud käsi (1010, JJ) su totaalselt cripple'ida.

                              Comment

                              Working...