Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus
kes läheb see reede 09-01?
tõenäoliselt lähen. nüüd edaspidi tundub, et hakkavad olema 70 kohalised turniirid,kuna mingi soome firma on igale turnale 14 kohta bronninud.
ja oskab keegi öelda palju nende satikate fieldid on olnud? satikad(freeroll ja 1$ turna) siis iga kuu 26. kuupäeval PS-is.
kes läheb see reede 09-01?
tõenäoliselt lähen. nüüd edaspidi tundub, et hakkavad olema 70 kohalised turniirid,kuna mingi soome firma on igale turnale 14 kohta bronninud.
ja oskab keegi öelda palju nende satikate fieldid on olnud? satikad(freeroll ja 1$ turna) siis iga kuu 26. kuupäeval PS-is.
Comment