Wbcoop 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #121
    Re: WBCOOP 2010

    tummine beat:

    AA vs AK ja riverisse tõmmati rida.

    got love for stars

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #122
      Re: WBCOOP 2010

      Kas peale pausi ei lenda kõik sitouterid turnalt?

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #123
        Re: WBCOOP 2010

        Algselt postitas mkva
        Kas peale pausi ei lenda kõik sitouterid turnalt?
        Jäävad alles.

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #124
          Re: WBCOOP 2010

          NL,Limit,Razz ja mõlemad omahad, nendega saan hakkama, aga ülejäänud on out minujaoks :S

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #125
            Re: WBCOOP 2010

            stud on ez

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #126
              Re: WBCOOP 2010

              Algselt postitas Timpz
              stud on ez
              Ma just vist õppisin seda mängima. ma sain aru et tuleb parim võimalikult suurem käsi kokku saada seitsme kaardi peale right?

              E: ehk siis ristivastupidi razzile, kus tuleb saada võimalikult väike käsi..

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #127
                Re: WBCOOP 2010

                seitsmest viite kasutad jh

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #128
                  Re: WBCOOP 2010

                  Nüüd on ainukeseks raketiteaduseks see triple limit draw :P

                  E: just koolitasin ennast selle jaoks ka kiirelt netis infi otsides välja .. fakk kui exaiting see 8game on :D

                  Comment

                  • hillu
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 260

                    #129
                    Re: WBCOOP 2010

                    POle midagi raketti siin, maailma esimene pokker oli vist 5 kaardi draw pokker. Siin ainult vahe selles, et kolme vahetusega pead saama võimalikult väikse käe, nagu razzis, ainukese vahega, et väikseim ei hakka A vaid 2.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #130
                      Re: WBCOOP 2010

                      Njah, ei biitinud mängu. 10$ shipisin akristjanile.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #131
                        Re: WBCOOP 2010

                        Algselt postitas hillu
                        POle midagi raketti siin, maailma esimene pokker oli vist 5 kaardi draw pokker. Siin ainult vahe selles, et kolme vahetusega pead saama võimalikult väikse käe, nagu razzis, ainukese vahega, et väikseim ei hakka A vaid 2.
                        Ja samuti on rida kui ka flush sinu vastu

                        Comment

                        • hillu
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 260

                          #132
                          Re: WBCOOP 2010

                          Algselt postitas mkva
                          Ja samuti on rida kui ka flush sinu vastu
                          Jees, kuna rida ja flush on suhtkoht kõvad käed tavapokkeris, vai mis.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #133
                            Re: WBCOOP 2010

                            Tahtsin veenduda lihtsalt :)

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #134
                              Re: WBCOOP 2010

                              Fainel teibõl tahab tulla, mhm!

                              E: Kes elus veel?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #135
                                Re: WBCOOP 2010

                                Mingi jopsik tõmbas just triple draws ära. 10 meest veel piletini.

                                Comment

                                Working...