PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cacapall
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 31

    #61
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Regasin ka igaksjuhuks ära täna enne kui oma rahad maha mängin:D 3 meeldetuletust panin ka, kuna see toimub reedel, tavaliselt pole ma sellisel ajal kodus:)

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #62
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Kurat, sel ajal tööl arvatavasti :(, loodame, et saab avrem koju siis, mingit late reg vist pole eks?

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #63
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        54 osalejat juba 8)

        päris hea tulemus, kahjuks ei saa ise osa võtta, aga pühapäeval lendan hooaja mängule kindlasti kohale

        Comment

        • Friiko
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 158

          #64
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          kui kodus osalen ka, huvitav kui kaua see u. kesta võiks ka .. :( reede ikkagist ju

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #65
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas Romka
            Kurat, sel ajal tööl arvatavasti :(, loodame, et saab avrem koju siis, mingit late reg vist pole eks?
            Ei ole.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #66
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              kui keegi Buddy Transferi saaks teha mulle triobeti oleks hea.
              ise kannan vastu starsi.

              PM

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas Friiko
                kui kodus osalen ka, huvitav kui kaua see u. kesta võiks ka .. :( reede ikkagist ju
                Arvan, et keskööks on läbi. Ise plaanin ka reedel peole minna ja seega klõmpsan konjakit kõrvale ning teen peo eeltööd.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas vilkar
                  54 osalejat juba 8)

                  päris hea tulemus, kahjuks ei saa ise osa võtta, aga pühapäeval lendan hooaja mängule kindlasti kohale
                  59 nüüd.

                  Esikoha raha on hetkel €90 + $134 boonus, kokku siis €224 ehk üle 3500 EEK'i! Tõenäoliselt esikoha raha tõuseb veelgi, sest turniirini on 1 päev ja 20 tundi aega.

                  Comment

                  • pendula
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 155

                    #69
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Regatud.
                    Pole nii ammu trios käinud, et ei mäletanud oma kasutajanimegi. Ja kui teada sain, siis tuli välja, et aegunud ja tuleb muuta.
                    Üritan alguseks linna tagasi jõuda ikka.
                    Täpsustus: et kui trios näitab algusajaks 18.00, siis meile tähendab see ikka 19.00?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Algselt postitas pendula
                      Regatud.
                      Pole nii ammu trios käinud, et ei mäletanud oma kasutajanimegi. Ja kui teada sain, siis tuli välja, et aegunud ja tuleb muuta.
                      Üritan alguseks linna tagasi jõuda ikka.
                      Täpsustus: et kui trios näitab algusajaks 18.00, siis meile tähendab see ikka 19.00?
                      Jah, 19:00. Nad tund maas meie ajast.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #71
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Arvatavasti pean mängima autosõidu ajal teel Keilast Haapsalusse :D Aga seda ennegi tehtud ja ei katkenud mäletamist mööda Tele2 ühendus kordagi ära. Loodame parimat.

                        Comment

                        • Friiko
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 158

                          #72
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          haha, lugesin just Svenza intervjuud, huvitav kuidas ta 2 badbiiti in a row, roolis käituks? :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #73
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            kui võidan ... ja meele smängida on .. saadan rankale tänu täheks lilli

                            Comment

                            • H2O
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 362

                              #74
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              62 registreerinud mängiat hetkel, tundub, et mäng tuleb hea..

                              Mingi 100 mängiat võiks kokku tulla oleks selline paras minumeelest.
                              Tahaks ka start stacki teada??

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #75
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Probleem. Kuna täna on riigipüha ja ei tea millal homme raha arvele jõuab siis on buyiniga suhteliselt jama praegu. Oleks hea kui keegi saaks 3 euri buddytransferit teha ja kui ma oma kätte olen saand kannaksin kohe tagasi. Mingit laenu võtmist tegelikult ei ole, sest mul on raha juba yhest pangast teise tulemas... Küsimus on ainult selles kaua aega läheb. Oleks tänulik kui keegi saaks aidata :-\

                                Comment

                                Working...