PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    kavalad raisk, meelitavad rahvast juurde ... pärast on palju külastatav sait ning mingid porntsi bännerid ripuvad igal pool. plaan selline?

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #32
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Algselt postitas ranka
      Hoia sellel teemal ja foorumil silm peal, mõned päevad enne turniiri algust hakkan pidevalt kasutajatele meelde tuletama, et keegi turniiri maha ei magaks.
      Kui äkki võimalik, siis teha mingi massi PM turniiripäeval, et kõigil ikka meeles oleks?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Algselt postitas leits
        kavalad raisk, meelitavad rahvast juurde ... pärast on palju külastatav sait ning mingid porntsi bännerid ripuvad igal pool. plaan selline?
        Tõesti mõtled niiviisi?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Algselt postitas Karikakar
          Kui äkki võimalik, siis teha mingi massi PM turniiripäeval, et kõigil ikka meeles oleks?
          Võimalik.

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #35
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas TIGRANO
            Regatud ja elame näema, kas üldse oma peanahka kellegile annan, sest mul on turnadel hea luckbox
            Eks ma võtan su peanaha :D.

            Comment

            • Sanjok001
              Räme Fish
              • Aug 2009
              • 5

              #36
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Tere ka minu poolt!

              Üritan ka kaasa mängida.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas Sanjok001
                Tere ka minu poolt!

                Üritan ka kaasa mängida.
                Tere tulemast foorumisse!!

                8 päeva jäänud ja juba 35 reganut. Töotab tulla huvitav lahing.

                EDIT: Muideks 11. august tehi uus rekord ja seega on esikohale €117 boonust.

                Most Online Ever: 117 (August 11, 2009, 22:18:13 PM)

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #38
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Enne mängu logime kõik korraga sisse !! :D

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #39
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Algselt postitas Dogers
                    Enne mängu logime kõik korraga sisse !! :D
                    Mõte on hea. 927 kasutajat. ;D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #40
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      See esimese koha eripreemia on siis nagu 120€ (1. koha auhinnaraha) + 117€ boonust?
                      Regan kindlasti.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Algselt postitas kjmrc
                        See esimese koha eripreemia on siis nagu 120€ (1. koha auhinnaraha) + 117€ boonust?
                        Regan kindlasti.
                        Jah.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #42
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Ooh, päris hästi korraldatud see asi teil. :) Meelitab rohkem rahvast for sure.

                          Comment

                          • heykko
                            Räme Fish
                            • Aug 2009
                            • 3

                            #43
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            ka pundis.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Algselt postitas heykko
                              ka pundis.
                              Edu turniiril ja tere tulemast foorumisse.

                              5 päeva aega ja juba 41 registreerunut! Ehk tuleb üleüldse sellest ka TrioBeti ajaloos kõige suurem tasuline turniir???? See oleks eriti meeldiv :)

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #45
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                esikoha auhinna raha tõusis just :P

                                Comment

                                Working...