PokkeriProd MEGA Series

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #46
    Re: PokkeriProd MEGA Series

    Algselt postitas Fortune
    email oli õige, aga oleks võind mulle ka mainida, et mingi gift voucheriga käib asi, ma pidin enne raha kätte saamist koodi kuskile sisse trükkima. Nüüd sain papi kätte küll. Kuhu vastu tahad raha?

    Edit: Kui palju muidu minimaalselt inimesi vaja, et turniir toimuks?
    10

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #47
      Re: PokkeriProd MEGA Series

      Algselt postitas Fortune
      email oli õige, aga oleks võind mulle ka mainida, et mingi gift voucheriga käib asi, ma pidin enne raha kätte saamist koodi kuskile sisse trükkima. Nüüd sain papi kätte küll. Kuhu vastu tahad raha?

      Edit: Kui palju muidu minimaalselt inimesi vaja, et turniir toimuks?
      Sorry unustasin mainida. Raha saada Tigranole Pokerstarsi, saadab sulle ise andmed, mis kontole saata. Minimaalselt oleks olnud vaja 10 inimest. Tavaliselt on jäänud puudu 1-2 inimest. Täna jäi isegi rohkem. Kahju :(

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #48
        Re: PokkeriProd MEGA Series

        Oh jah, paistab, et Mega promost ei tulnud välja midagi >:(

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #49
          Re: PokkeriProd MEGA Series

          Paistab jah nii. Ainult esimene turna sai täis ja rohkem polegi kokku tulnud.

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #50
            Re: PokkeriProd MEGA Series

            TILTI ajab selline asi :P

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #51
              Re: PokkeriProd MEGA Series

              kas homme tuleb?

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #52
                Re: PokkeriProd MEGA Series

                Algselt postitas Rahapada
                kas homme tuleb?
                kui 10 inimest kokku saab siis vast ikka tuleb

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: PokkeriProd MEGA Series

                  Ei oska midagi lubada, praeguse seisuga on Ongamest palju rahvast ära läinud, seega raske igasuguseid promosi läbi viia >:(

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #54
                    Re: PokkeriProd MEGA Series

                    Mina olen platsis igatahes.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #55
                      Re: PokkeriProd MEGA Series

                      Millal teeka saab?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #56
                        Re: PokkeriProd MEGA Series

                        Algselt postitas BuildUp
                        Millal teeka saab?
                        Plaanis saata viimasel turniiri päeval aga Pärnu poistele või kellega kokku saan kuskil võivad ka juba saada, sest särgid on minu käes

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #57
                          Re: PokkeriProd MEGA Series

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Plaanis saata viimasel turniiri päeval aga Pärnu poistele või kellega kokku saan kuskil võivad ka juba saada, sest särgid on minu käes
                          äss :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #58
                            Re: PokkeriProd MEGA Series

                            a millalgi lootust mängida ka veel on. Täna näiteks

                            ipodi ajaks taga küll. Täna luban, et olen platsis

                            a kui ülejäänud kolm turnat ka täis ei tule, kas jagad ipodid praeguse tabeli järgi välja ikka?

                            greeeeed ;D

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #59
                              Re: PokkeriProd MEGA Series

                              bumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbu mpbump

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #60
                                Re: PokkeriProd MEGA Series

                                Regatud. Lähen vist kalale, tõenäoliselt tagasi ei jõua, loodetavasti sitoudin rahadesse. Peaasi et toimuks. Särki tahan kah.

                                Comment

                                Working...