PokkeriProd MEGA Series

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #76
    Re: PokkeriProd MEGA Series

    Kas Janari kaudu seda maha ei saanud võtta, et 10t vaja on? Või ta nii kadunud

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: PokkeriProd MEGA Series

      Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

      Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #78
        Re: PokkeriProd MEGA Series

        Algselt postitas TIGRANO
        Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

        Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D
        Pakkumine on küll ülispets. Aga kahju, et inimestel huvi pole üldse.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #79
          Re: PokkeriProd MEGA Series

          Algselt postitas TIGRANO
          Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

          Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D
          arusaadav

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #80
            Re: PokkeriProd MEGA Series

            Promo on muidugi viimasepeal ja boonused jne, aga kui ma pool rollist 3 päevaga hävin, siis tuleb käed üles tõsta ja tunnistada, et ma eurofishe ei biidi. Sama juhtus Triobetis. Praegu teen fahest HU seal redkingsis ja see on üle minu valuläve, mismoodi nad seal mängivad. Fking valuebet bottom paariga koguaeg.

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #81
              Re: PokkeriProd MEGA Series

              kahjuks on paljudel (sh ka minul) redkingsi kontod sellest ajast kui pokerclub sinna tasuta bankrolli pakkus, see mõjutas prolly asja.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #82
                Re: PokkeriProd MEGA Series

                mul otsustas naaber remonti teha, ja tõmbas kogemata netijuhtme katki, niiet alles nüüd sain tagasi, fail seega... saadanas

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #83
                  Re: PokkeriProd MEGA Series

                  Algselt postitas TIGRANO


                  Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D
                  Ma olen täiesti veendunud, et veel aasta alguses oleks isegi 20 mängijat kokku saanud.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #84
                    Re: PokkeriProd MEGA Series

                    jah, aga see on tegelt jama, et praktiliselt regad 5.5 usdi eest turnale, saad lihtsalt regamise eest t-särgi + lihtne võimalus ipod hittida. lisaks isegi tigrano pakkus siin tasuta bankrolle selle turna jaoks.. aga jah mis teha.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #85
                      Re: PokkeriProd MEGA Series

                      Algselt postitas rankapoeg
                      jah, aga see on tegelt jama, et praktiliselt regad 5.5 usdi eest turnale, saad lihtsalt regamise eest t-särgi + lihtne võimalus ipod hittida. lisaks isegi tigrano pakkus siin tasuta bankrolle selle turna jaoks.. aga jah mis teha.
                      :-\

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #86
                        Re: PokkeriProd MEGA Series

                        mina mängiks, aga pole läbi pokkeriprode liitunud

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #87
                          Re: PokkeriProd MEGA Series

                          Algselt postitas Helmps
                          mina mängiks, aga pole läbi pokkeriprode liitunud
                          Kahju, et pole Siin saaks paljud veel mängida aga nagu huvi puudub ;D

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #88
                            Re: PokkeriProd MEGA Series

                            kas redkingsi krediitkaardiga deponeerida saab? mis on min summa?

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #89
                              Re: PokkeriProd MEGA Series

                              poleks see uus soft mu plaane rikkunud , siis oleks osalenud kindlasti.
                              kindlasti väga väärt pakkumine.

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #90
                                Re: PokkeriProd MEGA Series

                                Mul lihtsalt tohutu suvine ebaõnne. Enamus kordadel olen kas tööl(vahetustega) või reisil olnud ja pole seetõttu osa saanud võtta. Kahel korral sai regatud aga siiski jäi 1 või 2 mängijat puudu :-\

                                Comment

                                Working...