PokkeriProd MEGA Series

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #61
    Re: PokkeriProd MEGA Series

    Algselt postitas alaska
    Regatud. Lähen vist kalale, tõenäoliselt tagasi ei jõua, loodetavasti sitoudin rahadesse. Peaasi et toimuks. Särki tahan kah.
    mees teab, mis mees räägib

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #62
      Re: PokkeriProd MEGA Series

      Kas keegi mulle redkingsis buddytransferit ei saaks teha? Pelaks ka seda täna siis. :)
      Rahad võin teie swedbanki arvele kanda.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #63
        Re: PokkeriProd MEGA Series

        mul vist pole sellist võimalust. seal mingi tasemete asi. Tüüta tigranot, ma usun


        ja bump, kõik mängima

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #64
          Re: PokkeriProd MEGA Series

          Ma pole seda turna teemat jälginud.

          Tahtsin küsida, et kas siin turniiri teemas toodud auhinnad ja redkingsi suure teema alguses toodud bonuskoodide teemad on ikka aktuaalsed?
          Kaheksa turniiri toimub kokku, st seitse veel?

          Mis rakebacki ma saan, kui ma liitun praegu mingi 1500 bonusega (selle bonuse lahtimängimise jooksul)? See tinglik, vähemalt ligikaudnegi rakeback% võiks seal redkingsi teema alguses kirjas olla.

          Mida tähendab 1 step ja 8x? Makse ühes osas ja 12.5% rakebacki?
          * PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
          * PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
          * PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days

          http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg62505

          Lihtsalt, et kui keegi uus tahab ainult turniirile tulla, siis peab ju veel mõtlema hoopis mingile bonusteemadele.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: PokkeriProd MEGA Series

            Algselt postitas kilu6
            Ma pole seda turna teemat jälginud.

            Tahtsin küsida, et kas siin turniiri teemas toodud auhinnad ja redkingsi suure teema alguses toodud bonuskoodide teemad on ikka aktuaalsed?
            Kaheksa turniiri toimub kokku, st seitse veel?

            Mis rakebacki ma saan, kui ma liitun praegu mingi 1500 bonusega (selle bonuse lahtimängimise jooksul)? See tinglik, vähemalt ligikaudnegi rakeback% võiks seal redkingsi teema alguses kirjas olla.

            Mida tähendab 1 step ja 8x? Makse ühes osas ja 12.5% rakebacki?
            * PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
            * PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
            * PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days

            http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg62505

            Lihtsalt, et kui keegi uus tahab ainult turniirile tulla, siis peab ju veel mõtlema hoopis mingile bonusteemadele.
            MEGA promo turniir on toimunud ainult ühel korral ja teised on osalejate vähesuse tõttu ära jäänud, kuna peale Ongame softi vahetust jooksid paljud mängijad probleemide tõttu ära.

            Tänase seisuga on jäänud veel 2 turniiri, millest esimene peaks toimuma kohe 30 minuti pärast. Mega promo boonuskoodid, kus jagati ka lisaraha enam ei tööta, kuid PokkeriProd eriboonused, mille ülal välja tõid on kõik jõus ja kehtivad.

            Kindlasti aga kehtib igale uuele liitujale lubadus osa saada RedKingsi T-särgi saamisest, kui osaleb vähemalt ühel MEGA turniiril. Kui saaksime käima viimased kaks turniiri, siis ka I-Podi pärast võitlemine on veel reaalne

            8x boonus tähendab ümberarvutatult ligikaud 40% rakebacki sõltuvalt, mis mänge mängid.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #66
              Re: PokkeriProd MEGA Series

              bumpbumpbump

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #67
                Re: PokkeriProd MEGA Series

                Algselt postitas oitarvi
                Kas keegi mulle redkingsis buddytransferit ei saaks teha? Pelaks ka seda täna siis. :)
                Rahad võin teie swedbanki arvele kanda.
                saatsin 10$, kuna see miinimum. Vaata maili võta sealt see kood ja siis logi lehel sisse ja sisesta see kood gift vouchersi all oma kontos.!! loodan, et hiljaks ei jäänud.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #68
                  Re: PokkeriProd MEGA Series

                  bumpbumpbump 2 puudu, tulge nüüd nahhui

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #69
                    Re: PokkeriProd MEGA Series

                    Algselt postitas rankapoeg
                    saatsin 10$, kuna see miinimum. Vaata maili võta sealt see kood ja siis logi lehel sisse ja sisesta see kood gift vouchersi all oma kontos.!! loodan, et hiljaks ei jäänud.
                    Nonnii. Sain kätte. Sa oleksid võinud mulle 11 saata. Olesin järgmine nädal ka tahtnud. Aga olgu peale. Saada mulle pm peale oma swedi andmed. :)

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #70
                      Re: PokkeriProd MEGA Series

                      1 puudu

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #71
                        Re: PokkeriProd MEGA Series

                        Algselt postitas oitarvi
                        Nonnii. Sain kätte. Sa oleksid võinud mulle 11 saata. Olesin järgmine nädal ka tahtnud. Aga olgu peale. Saada mulle pm peale oma swedi andmed. :)
                        täna võidad juurde

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #72
                          Re: PokkeriProd MEGA Series

                          Algselt postitas jrgn hell
                          täna võidad juurde
                          Käppelt siis ühte inimest veel juurde vaja. ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #73
                            Re: PokkeriProd MEGA Series

                            Rohelinekonn magab vist irw ;D

                            Comment

                            • oitarvi
                              Vana Tegija
                              • Jan 2009
                              • 1231

                              #74
                              Re: PokkeriProd MEGA Series

                              1 jäi jälle puudu. Eriti mage. :-\

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #75
                                Re: PokkeriProd MEGA Series

                                for fuck`s sake

                                Comment

                                Working...