PokkeriProd MEGA Series

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #1

    PokkeriProd MEGA Series

    Igal pühapäeval algusega kell 20:00 toimub Red Kings pokkeritoas üks kaheksast PokkeriProd Megapromo turniirist, kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega! Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com MEGA Series turniiril, Red Kings pokkeritoa logoga T-särgi ja parimatele (punkti edetabeli top 3) iPod Shuffle 2GB.

    Turniiri leiab: Red Kings Poker -> Scheduled Tournaments -> PokkeriProd MEGA Series algusega kell 20:00 ja sisseost on kõigest $5.5!

    NB! Turniir on kaitstud salasõnaga selleks, et suvalised inimesed ei saaks turniirile registreerida. Salasõna: pokkeriprod

    Siiani on toimunud vaid üks turniir, sest eelmisel pühapäeval jäi kahjuks turniir ära kuna turniiri info jäi esiteks natuke hiljaks ning uppus ära üldisesse Redkingsi arutlusteemasse. Seepärast siin nüüd eraldi teema antud promo jaoks, et ikka kõik huvilised selle üles leiaksid ja edaspidi turniir toimuks.

    Punkte saab turniiridelt TOP3:
    1. koht - 5 punkti
    2. koht - 3 punkti
    3. koht - 2 punkti


    Hetkel edetabel järgmine:

    shipoopi21 - 5p
    deeflou - 3p
    insener - 2p
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #2
    Re: PokkeriProd MEGA Series

    Algselt postitas rankapoeg
    [b]..., kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega!
    Kellele see pakett läheb? Punktitabeli võitjale, kõigi liitujate vahel loositakse välja või mis süsteem on?

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3
      Re: PokkeriProd MEGA Series

      Treeningpaketi saab iga turniiri võitja. Ipod shuffle saavad üldpunkti arvestuses seeria lõppedes top 3.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #4
        Re: PokkeriProd MEGA Series

        PUMP, 4h aega regada!!

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #5
          Re: PokkeriProd MEGA Series

          läks jälle p*tsi

          ehk järgmine kord

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #6
            Re: PokkeriProd MEGA Series

            Nii ei saa rallit sõita, juba teine turka jääb ära.. :-\

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: PokkeriProd MEGA Series

              Algselt postitas Supsti
              Nii ei saa rallit sõita, juba teine turka jääb ära.. :-\
              Saatsin TIGRANO'le palve, et ta räägiks Janar'iga ja kaotaks ära turniirile miinimum registreerunud mängijate arvu.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: PokkeriProd MEGA Series

                Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #9
                  Re: PokkeriProd MEGA Series

                  Algselt postitas alaska
                  Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.
                  Jäi.. :D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: PokkeriProd MEGA Series

                    Algselt postitas alaska
                    Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.
                    Jah kalamehed lubasid ise regada jne, aga olite kadunud nagu vits vette. Eile jäi tõesti ainult 1 puudu, samuti rohelinekonn ei olnud reganud, kurb >:(

                    Edit: kui Janari RK kätte saan, katsun arutada turniiri asja, kas kuidagi ei ole võimalik seda 10 reganut piiri maha keerata.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #11
                      Re: PokkeriProd MEGA Series

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Jah kalamehed lubasid ise regada jne, aga olite kadunud nagu vits vette. Eile jäi tõesti ainult 1 puudu, samuti rohelinekonn ei olnud reganud, kurb >:(

                      Edit: kui Janari RK kätte saan, katsun arutada turniiri asja, kas kuidagi ei ole võimalik seda 10 reganut piiri maha keerata.
                      ajasin kella ajad sassi oli kuidagi meeles et algab 21 ja siis pikutasin teleka taga ning nii ta läks.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: PokkeriProd MEGA Series

                        Pokkeriprode turniir on nati valel ajal tuba vahetanud. Stars võis olla koi ja ülbe, kuid siis oleks asi hoos jälle arvestades seda Ongame softiuuendust. Kui nad oma softi korda saavad ja rahvas rahul, siis isegi tuleks. Auhinnad muidugi toredad ja hea orgunn!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: PokkeriProd MEGA Series

                          Algselt postitas pastilaa
                          Pokkeriprode turniir on nati valel ajal tuba vahetanud. Stars võis olla koi ja ülbe, kuid siis oleks asi hoos jälle arvestades seda Ongame softiuuendust. Kui nad oma softi korda saavad ja rahvas rahul, siis isegi tuleks. Auhinnad muidugi toredad ja hea orgunn!
                          See pole PokkeriProd.com turniiride jätk Starsis toimunule vaid täiesti iseseisev promo RedKingsiga koostöös, kuid tõesti Sul on õigus, sest promo tuli valel ajal, kui see uus soft paljud ära hirmutas.

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #14
                            Re: PokkeriProd MEGA Series

                            Mismoodi Redkingsi raha saab kanda? Et mis kaardid sobivad?
                            Kampaania on päris hea, teeks isegi konto ja deposiidi sinna. Aga endal pole ei ühtki krediitkaarti ega neid spetsnjomm kaarte. Ainult swed..

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: PokkeriProd MEGA Series

                              Algselt postitas oitarvi
                              Mismoodi Redkingsi raha saab kanda? Et mis kaardid sobivad?
                              Kampaania on päris hea, teeks isegi konto ja deposiidi sinna. Aga endal pole ei ühtki krediitkaarti ega neid spetsnjomm kaarte. Ainult swed..
                              Raha saab kanda läbi Moneybookersi, toimima peaks ka Neteller, muud makse vahendid kahjuks ei toimi.

                              Comment

                              Working...