Foorumi olevik, tulevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #76
    Re: Foorumi olevik, tulevik

    ei saa võtta repi süsteemi ju kui te solvute arvamuse peale, mida te kuulda ei tahaks.

    (kristjanlaas)

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #77
      Re: Foorumi olevik, tulevik

      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
      Oma mängu arendamine on ikka mängija enda asi.
      Ja kuidas see mängija peaks ennast arendama? Kas mitte raamatud, foorumid, õppevideod jms. selle jaoks polegi?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #78
        Re: Foorumi olevik, tulevik

        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
        Ja kuidas see mängija peaks ennast arendama? Kas mitte raamatud, foorumid, õppevideod jms. selle jaoks polegi?
        tasuta lõunate aeg on l2bi imo..

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #79
          Re: Foorumi olevik, tulevik

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          tasuta lõunate aeg on l2bi imo..
          Et siis kui algaja tuleb pokkerifoorumisse ennast täiendama ja arenema, siis tegelikult on see hoopis üks leveldamise ja donkide sõimamise koht?

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #80
            Re: Foorumi olevik, tulevik

            Küsiks siis otse: Mis või kes on selle foorumi prioriteetne kasutajas- ja lugejaskond? Siis saaks nagu edasi arutada, mis on valesti ja mis võiks muutuda. See suhtumine, et KÕIGIL hea ja tore oleks, pole mitte ühtegi projekti veel kuhugi viinud.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #81
              Re: Foorumi olevik, tulevik

              Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

              Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #82
                Re: Foorumi olevik, tulevik

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

                Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.
                THIS.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #83
                  Re: Foorumi olevik, tulevik

                  Just nii, Pahvak.

                  Ka Leitsil tuline õigus. Ma ise olen paari aasta jooksul, mil pokkeriga veidi töö kõrvalt tegelenud, "investeerinud" kokku ca €1-1,5k coachidesse. See summa peaks kordi suurema olema veel, aga pole aega lihtsalt + laiskus. Reaalselt paar tundi hea coachi mängu jälgimist ja juhendamist > foorumis 143h käte vaatamist ja arutelu, sest pokkeris on alati see "flow" ja mustmiljon pisiasja, millele tuleks tähelepanu pöörata. Meenub, et Codecci vist mainis kuskil, et maksis $400/h oma coachidele? Kokkuvõtvalt - head tasuta nõu on ju piisavalt juba. Oodata, et kuskil elavad need head coachid, kes ootavad aega, mil pokkeriprode foorumist möla kaob, et siis täiendavalt strateegiateemadesse tasuta tarkuseteri oma vabast ajast poetama tulevad - seda ei juhtu! Need Studygroupid on parim vorm, mis heategevlikult juhtuma saab (kuigi ka seal on märgata nö "omas mahlas" vegeteerimise ohtu (samuti pole lihtsalt kõrgema limiidi tarkust piisavalt etc)).
                  Last edited by pastilaa; 30.09.11, 13:51.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #84
                    Re: Foorumi olevik, tulevik

                    üks asi võiks imo olla, et foorum konverteeriks ise handhistory automaatselt ära, et ei peaks mingeid vahesaite kasutama foorumisse käte postitamiseks. dc'l peaks siukene plugin tehtud isegi olema
                    Last edited by KristjanRawk; 08.10.11, 09:12.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: Foorumi olevik, tulevik

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

                      Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.
                      +1 (rohkem ei ole vajagi)

                      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                      üks asi võiks imo olla, et foorum konverteeriks ise handhistory automaatselt ära, et ei peaks mingeid vahesaite kasutama foorumisse käte postitamiseks. dc'l peaks siukene plugin tehtud isegi olema
                      http://www.handconverter.com/tools/
                      Olen proovinud aga jäi katki. Kui ma ei eksi siis oli vaja serverile PERL-i (CGI) toetust aga tollal meil seda ei olnud. Nüüd ehk olemas, pole uurinud.

                      EDIT: kontrollisin ja ei ole hetkel ka.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #86
                        Re: Foorumi olevik, tulevik

                        Nagu eelpool mainitud mitmetes postitustes, siis ma arvan et kõik algab iseendast. Mida intelligentsemalt küsimuse/probleemi tõstatad, seda intelligentsemaid ja sisukamaid vastuseid saad. Sama kehtib ka vastupidises olukorras, kuid loomulikult ei välista see kunagi trollimist.

                        Ma pole ise mingi eeskuju (ausalt öeldes ei mäleta kas ja millal üldse ise kunagi siia foorumisse midagi asjalikku postitanud olen), aga võtkem või see sama püstitatud topic.

                        Tõstatati probleem, et kuidas vabaneda (või vähemalt vähendada) sisutust mölast ja sisututest "+1 stiilis postitustest", kuid samas paljud need samad igapäeva kasutajad, kes siin eelnevalt lahendusi nö. foorumi paremaks muutmisel on välja pakkunud.. on ka siinsamas teemas ise juba suutnud korduvalt tühju "+1 stiilis" postitusi postitada.
                        Obv. ärgu võtku keegi isiklikult aga tõin lihtsalt elusa näite siitsamast teemast, kuidas tühjad postitused tekivad.

                        Välja pakutud autentimis/privatiseerimis meetmetest võtaks kindlasti kasutusele ID-kaardiga tuvastamise meetodi. See välistaks igasuguste libakontode ja multi-accountide loomise võimaluse, mis puhverdaks ka päris korralikult üldist keltsa välja.
                        Ja samas tõstaks ka üldist kvaliteeti, sest vähemalt mina arvan, et kui oled ennast kusagil id-kaardiga autentinud, siis ei tunne sa ennast seal enam nii privaatselt kui suvalises delfi kommentaariumis.
                        Ehk reaalselt on sinu kasutajanime taga peidus üks kindel identiteet, mis paneb sind alateadvuses ka kontrollima rohkem sinu postituste taset ja mõtet. Aja jooksul üritad siiski oma eneseväärikust ja intelligentsi taset ka siinses foorumis tõsta, teades et see ei ole lihtsalt suvalise e-mailiga registreeritud suvaline foorumikonto. Kui juba ükskord oma virtuaalse identiteedi siin foorumis rikud, siis ei ole võimalust, et lood mingi hetk uue kasutajakonto ja üritad asjalikum ja sisukam olla.

                        Iseasi on muidugi kui palju selle id-süsteemi integreerimine reaalselt resursse ja aega võib võtta. (nagu ranka ka kuskil varasemas postis mainis, et võib võtta kümneid või isegi sadu töötunde + kena kopika, või siis saab selle vajalike vahendite olemasolul luua mõne tunniga).
                        Tõesti ei ole kursis, aga miskipärast eeldan, et see nõuab teatud lepinguid ja päris korralikku programmeerimistööd.

                        Kokkuvõttes sai vist ennast üsna segaselt väljendatud, sest ei ole väga kirjamehe skilli - aga ehk on siiski enamvähem loetav ja mõistetav.
                        Last edited by Marek K.; 15.10.11, 04:01.

                        Comment

                        Working...