Foorumi olevik, tulevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #31
    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Need vennad, kelle nõu aga tegelikult kuulda tahaks, nendes teemades ei esine ja valivad hoolega millal ja mida kommenteerida.
    Jah, umbes sellesama asja pärast selline mõte tekkiski. Loomulikult asjalik kommentaar oleks oluliselt parem.

    Comment

    • overgrow
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 109

      #32
      Re: Foorumi olevik, tulevik

      Pakun puusalt tulistades paar ideed ka

      * muuta foorum privaatseks
      * autentimine id kaardiga
      * eemaldada kõik mängijad kes ei suuda aasta jooksul nanostakesi biitid


      Pooldan täielikult.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #33
        Re: Foorumi olevik, tulevik

        Tahame muuta foorumi paremaks, alustame iseendast? Ehk need kes oskavad ja teavad mida nad teevad ja miks võiks ise sõna võtta samuti rohkem strateegia teemades ja vähem leveldada "niisama ägedad asjad" teemades. Iga väike troll õpib suurelt tuntud trollilt.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #34
          Re: Foorumi olevik, tulevik

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Tahame muuta foorumi paremaks, alustame iseendast? Ehk need kes oskavad ja teavad mida nad teevad ja miks võiks ise sõna võtta samuti rohkem strateegia teemades ja vähem leveldada "niisama ägedad asjad" teemades. Iga väike troll õpib suurelt tuntud trollilt.
          Nii sa seda foorumit küll paremaks ei muuda. Väga kõva thread on imo ja OT ei pea sa lugema. Pokkerifoorumis peab võimalus olema, kus asjadega bragida etc. Võta kasvõi 2+2 lahti ja mine tutvu, kuidas OT korralikus pokkerifoorumis mühama peab!

          Need, kellele OT ei meeldi ja 129% pokkerit päevas higistavad, nii et maks rebeneb, on kasvõi PokerNews (ei mõtle midagi pahatahtlikku) või coaching-sitede juurde käivad lehed. Alati saab paremini ja STRATEEGIA osa tuleks muidugi kõvasti arendada, aga mulle PP meeldib.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: Foorumi olevik, tulevik

            Kõige enne +/- süsteemi (rep) pooldajad palun selgitage mulle, kuidas foorum muutuks paremaks? Arvan, et enamustel see rep on täiesti pohhui - see ei ole ostu/müügifoorum, kus rep loeb väga palju tulevaste tehingute tegemisel. Sama OT teemade puhul post-count ei loeks: milleks? Ootan selgitusi.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Nii sa seda foorumit küll paremaks ei muuda. Väga kõva thread on imo ja OT ei pea sa lugema. Pokkerifoorumis peab võimalus olema, kus asjadega bragida etc. Võta kasvõi 2+2 lahti ja mine tutvu, kuidas OT korralikus pokkerifoorumis mühama peab!

            Need, kellele OT ei meeldi ja 129% pokkerit päevas higistavad, nii et maks rebeneb, on kasvõi PokerNews (ei mõtle midagi pahatahtlikku) või coaching-sitede juurde käivad lehed. Alati saab paremini ja STRATEEGIA osa tuleks muidugi kõvasti arendada, aga mulle PP meeldib.
            Nõus ja mittenõus. 2p2 foorum on enamuses OT. Enamus alafoorumeid ei ole üldse strateegiaga seotud, igas alafoorumis (s.h. ka strateegia) on väga palju OT teemasid (chat, erinevate pokkeritubade regularide teema jne). Ilma OT-ga need foorumid ei elakski.

            Probleemiks ongi see, et me ei saa võrrelda meie foorumit 2p2-ga. 2p2 üks alafoorum on sama suur kui meie foorum. Kui me tahaksime 1:1 võrdluse teha siis peakski kogu foorumi peale olema üks OT teema ja kõik aga sel viisil meie foorum ei paraneks või ei elaks kaua.

            Seega 2p2-ga me oma foorumit ei saa kuidagi võrrelda ja kahtlen, et 2p2 laadset hästitoimivad süsteemid siin tööle hakkaksis, sest meie foorum on hetkel liiga väike selleks aga samas liiga suur, et kaotada ära OT teemasid. Aga ma arvan, et tõde on kuskil siin kahevahel.

            Lisaks: audentimisest ma ei saa ka eriti aru. Skämmide/diilide tegemisels oleks see nuts aga kuidas muudaks see foorumit tõsiselt paremaks? Kui keegi Norra Troll audendib end ära siis on ta koheselt intelligente postitaja? Tõesti ID-kaarti tarkvara ja ID-kaartiga kinnitame nõuab nii suurt IQ-d?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: Foorumi olevik, tulevik

              Olen jutulainel ja panen veel paar mõtet. 2k9 oli foorum juba seepärast teistmoodi, sest kasutajate seas valitses full-ringi mängijate osakaal. Seepärast ühele käel strateegia teemas oli alati oodata rohkem kommentaare, kui praegu, kus mängijate baas on läinud rohkem hajali.

              Teiseks foorumis kardinaalsete muudatuste tegemisel peame natuke mõtlema tulevikule. Pokker on hetkel ilmselgelt langustrendis. Pokkeritubade mängijate arvu langust iseloomustab PokerScout.com, foorumis statistiliselt on "lagi" püsinud juba aasta sealjuures, ei ole tekkinud uusi saite, mis mängijaid "varastaks" ja ei ole suurenenud ka konkureerivate foorumite kasutajate aktiivsus. Muidugi saaksime teha asju paremini aga see ei muudaks eriti midagi.

              Seepärast praegusel ajal tuleb jälgida trende ja mõelda, et äkki tulevikus peame just foorumit rohkem koomale tõmbama, mitte laiendama. Muidugi asja muudaks, kui coca teeks ükskord tõsise moneymaker ja tooks miski miljoni ära aga see ei pruugi ka mitte midagi muuta.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #37
                Re: Foorumi olevik, tulevik

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Lisaks: audentimisest ma ei saa ka eriti aru. Skämmide/diilide tegemisels oleks see nuts aga kuidas muudaks see foorumit tõsiselt paremaks? Kui keegi Norra Troll audendib end ära siis on ta koheselt intelligente postitaja? Tõesti ID-kaarti tarkvara ja ID-kaartiga kinnitame nõuab nii suurt IQ-d?
                Siis ei oleks enam uusi liitujaid sellisel määral. Vaevalt, et ilma ID kaardi lugejata kodanik selle spetsiaalselt PP foorumiga liitumiseks muretseks. Need, kes selle vaevaks võtavad on ka arvatavasti tõsisemad huvilised.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #38
                  Re: Foorumi olevik, tulevik

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Siis ei oleks enam uusi liitujaid sellisel määral. Vaevalt, et ilma ID kaardi lugejata kodanik selle spetsiaalselt PP foorumiga liitumiseks muretseks. Need, kes selle vaevaks võtavad on ka arvatavasti tõsisemad huvilised.
                  Ma ei usu, et see protsent väga suur oleks, kes ei liituks, sest liituvad enamasti ikkagi need inimesed, keda pokker huvitab ja kes tahavad seda mängu õppida. Ühesõnaga ei näe väga mõtet. Parim lahendus oleks tõepoolest privaatne foorum.

                  Pluss oleks veel privaatse foorumiga see, et kuna igaüks sinna ei pääse ja pääsemiseks oleks tõenäoliselt mingid skill nõuded ka, siis see suurendaks motivatsiooni rohkem õppida ja paremini mängida, et saada nö "eliidi" sekka.

                  Edit: Veel edasi mõeldes, siis see, et eksisteeriks nö "eliidi" foorum ja et see motiveeriks ambitsioonikaid pokkerimängijaid, siis see teeks ka üleüldist strateegia teemat atraktiivsemaks, sest positatakse varasemast rohkem käsi ja üritatakse rohkem mängu lihvida. Muidugi kõik see eeldab seda, et "eliidi" foorum on tõepoolest koht kuhu pürgida ja sealt saab infot, mida kuskilt mujalt ei saa.

                  Skill nõuded võiksid olla näiteks:

                  1) peab teatud arvu käsi postitama
                  2) peab teatud arvu kommentaare kirjutama ja oma arvamust põhjalikult argumenteerima
                  3) peab biitima teatud limiiti
                  Last edited by BuildUp; 27.09.11, 00:01.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #39
                    Re: Foorumi olevik, tulevik

                    OT'l on oma väärtus. Ma loen suure huviga seda kuidas muruntau või tolmuahv räägivad asjadest milles nad on väga pädevad. Väga suure huviga ei loe ma seda, kui keegi teeb vahepeal viis pikka posti sellest, kuidas ta teab kedagi, kes teab kedagi, kes Soomes tööl käis.

                    Brutaalne jep, lihtsat lahendust otseselt pole. Samas tulemus oleks väga meeldiv. Kusjuures see lõhestumine polekski vb halb, kõigile jääks oma asi ja oleks rahu majas. Kraziye mõte ei saa olla võimatu, mingi nö JOKK lahendi leiaks ikka. A la eptf.

                    Autentimisel oleks oma point bani mõttes aga saab ka lihtsamalt, ei tasu end ära. Repid jne tegelikult väga väärtust ei oma. Minimaalselt distsiplineeriv ehk aga probleemi see ei lahenda.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Kas sa tõesti arvad, et see, et moded siin 12-02 on tähendab seda, et me peaks oma energia kulutama su ROFLMAO'de kustutamisele? See, et su päevik paska täis on, sellel on tõenäoliselt ka põhjus. Lampi ei hakata kedagi heitima. Tore, et sind ainult Mid-high huvitaks, sain targemaks. "Suvalise möla eest ban"- siin sa räägid nüüd küll endale vastu:) Räägid pornost ja räigetest avataridest- mis see mendi avatar siia puutub. Sa pole seal ju naked?
                    Pole praegu see koht, kust oma probleemidele lahendust leida läbi madala populismi.


                    Oma hintide viisaastakuplaan esita Kesknädalale.

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #40
                      Re: Foorumi olevik, tulevik

                      Ärge selle strateegia osaga nüüd üle pingutage. Julgen väita, et 90% korralikult võitvatest mängijatest ei tunne huvi kuskil avalikus foorumis strateegia arutamisest, sest tase on väga madal ning need arutelud mõjuvad pigem kahjulikult. Rõhk on eraldiseisvatel handidel, mitte üleüldisel teoorial/filosoofial. Ise külastan enamasti põhjusel olla Eesti pokkerieluga kursis ja loen hea meelega blogisid, üldist pokkerifoorumit ja vahel ka OT-d.

                      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                      Pean ka tunnistama et isiklikult olen hakanud oma aega ja energiat säästma mis puudutab igasuguse prügi läbitöötamist ja sellele reageerimist.
                      Word!

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: Foorumi olevik, tulevik

                        No aga taset tõstakski ju see, kui mängijad panustaksid rohkem aega strateegiale, kui mingile mõttetule möla ajamisele. Ja ega ülejäänud teemad ja blogid ära ei kaoks, elu läheks ikka edasi, aga teatud mängijatel oleks lihtsalt vähe suuremad privileegid ja privaatne foorum võib-olla olekski just see koht, kus sa ei peaks oma aega ja energiat raiskama igasuguse prügi läbitöötamisele.

                        Ilmselt lähenen asjale idealistlikult, kuid ei suuda hetkel ka ühtegi paremat ideed välja mõelda, kuidas foorumi üldist kvaliteeti ja taset tõsta.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #42
                          Re: Foorumi olevik, tulevik

                          Tegelt on ikka nii, et enne kui midagi/ kedagi muutma tõttata tuleb alustada ikka iseendast. Kasutajad on need kes teevad selle foorumi selliseks nagu see on.
                          Ma arvan, et enamus kasutajad on vanuses 17-25 am i right? Seega mõistust peaks ikka jaguma.

                          Mida ma mõtlen iseenda muutmisest? - well ma toon näite (1) - Lugedes mingit teemat/ postitust tulevad kohe pähe esimesed mõtted ja üldjuhul need kohe ka kirja pandakse ja Post reply vajutatakse - tuleks aga mõelda enne kas tõesti on mu post väärt/ annab mingit infot vms. +1,LOL,fold flop on väga pealiskaudsed ja vähe sellest, et säärased postid on väga infovaesed juhtub ka nendest tavaliselt arusaamatused alguse saama.

                          Näide(2) Kas mul on tõesti vaja kedagi 'backima' hakkata, kaasa maha tegema, kiitma jne kuskil teemas, kus see pole ette nähtud. Üks lihtne näide mis lihtsalt silma jäänud. LINK
                          Vaidlused/väitlused on paratamatud siin elus, aga tavaliselt ikka hakkab lumepall suureks veerema siis, kui astuvad sõna võtma kolmandad4ndad osapooled. Imo kui moded näevad kuskil teemas mingit vaidlust, kus see olema ei peaks, siis ta võtab selle suhtes koheselt midagi ette. Suurt lumepallu on ju raskem sulatada kui väikest? :)

                          Ja kui täna Mina, Sina ja veel kolmas neljas mõtleb, enne kui kuskile postitab midagi, siis ehk juba homme teeb veel 4 venda seda lisaks. Kui teevad seda kõik moded kauaaegsed kasutajad siis ongi juba asi palju puhtam.

                          Ja tänu sellele hakkab väga tugevalt silma jääma vennad, kes liigselt palju trollivad ja niisama jama igalpool ajavad, nendega tegelevad moded.

                          Ehk siis alustagem ikka iseendast. peace.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #43
                            Re: Foorumi olevik, tulevik

                            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust

                            Word!
                            Ideaalis oleks keskkond, kus seda muret poleks.
                            Vaikselt hakkavad mõtted tulema, olgu need või ideelised:)

                            numnuts posti peaks hoolikalt lugema, see on elementaarne.
                            Last edited by con; 27.09.11, 01:11.

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #44
                              Re: Foorumi olevik, tulevik

                              OT tõmbab foorumi käima. See on sotsiaalne tegevus ja inimestel on vaja suhelda. Sõimata jobusid, teha pulli, leveldada etc. Ma ei arva, et selle keelamisest midagi head tuleks. Paneme kõik circlejerki stratifoorumis ja patsutame üksteisele õlale? Not likely.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #45
                                Re: Foorumi olevik, tulevik

                                Kas selline asi ei oleks mõeldav, et vasakul olevas profiili kastis kus on postituste arv. Võiks olla ka näiteks moderaatori kinnitatud winrate teatud limiidil/limiitidel/formaatides teatud sample kohta. Siis tekiks olukord kus iga inimene näeb kui healt mängijalt ta oma info saanud on.

                                Comment

                                Working...