Foorumi olevik, tulevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #61
    Re: Foorumi olevik, tulevik

    + need, kes annavad head nõu, siis vaevalt neid see rep nii väga huvitab, veel vähem innustab.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #62
      Re: Foorumi olevik, tulevik

      Minu plaan oli, et +/- oleks ikka rohkem kommentaari kui kasutaja kohta. Strateegiateemades võib leida üsna palju selliseid algajate tehtud postitusi, kes küsivad lihtsaid küsimusi, ja siis mingi superuser tuleb ja leveldab seal nii, et mõni kobedamgi mängijagi aru ei saa, ammugi siis see algaja kes nõu küsis. Mnid innustaks see küll rohkem sõna võtma, ja oma arvamusavaldusi rohkem analüüsima see, kui saaks teada, mida üldine lugeja mu postist arvab. See kui mingi elukutseline leveldaja mu jutu konkreetselt maha tambib, ei tekita mitte mingit isu enam rohkem postitama. Ja see pole mitte ettekujutus vaid reaalsus.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: Foorumi olevik, tulevik

        Kes need elukutselised leveldajad siis on?

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #64
          Re: Foorumi olevik, tulevik

          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...da-teha-flopil

          Üsna värske näide selle foorumi strateegiateemade tasemest...

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #65
            Re: Foorumi olevik, tulevik

            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...da-teha-flopil

            Üsna värske näide selle foorumi strateegiateemade tasemest...
            +1, ega ei jookse väga küsitavaid käsi siia foorumisse postitama, kui saad vastuseks, et vot näe, s¤&!sti tegid donk, jõua NL100sse, siis saad ise ka aru miks.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #66
              Re: Foorumi olevik, tulevik

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              +1, ega ei jookse väga küsitavaid käsi siia foorumisse postitama, kui saad vastuseks, et vot näe, s¤&!sti tegid donk, jõua NL100sse, siis saad ise ka aru miks.
              Kas on parem kui 10 rakeback prod annaks sama vastuse ja siis oleksite kõik koos ühes pundis sente veeretamas? Oma mängu arendamine on ikka mängija enda asi.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #67
                Re: Foorumi olevik, tulevik

                mitmest BB-st alates enam ei ole rakebackpro?

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #68
                  Re: Foorumi olevik, tulevik

                  Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                  Kas on parem kui 10 rakeback prod annaks sama vastuse ja siis oleksite kõik koos ühes pundis sente veeretamas? Oma mängu arendamine on ikka mängija enda asi.
                  No aga kes keelab teha teema, et 10BB/100 võitev mänija vastab donkyde küsimustele ja see on absoluutne tõde. Miks ei ole siin foorumis sellist teemat? Loeks suure huviga.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #69
                    Re: Foorumi olevik, tulevik

                    Kui RB-i ei saa, siis oled officially lihtsalt pro.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #70
                      Re: Foorumi olevik, tulevik

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Kas on parem kui 10 rakeback prod annaks sama vastuse ja siis oleksite kõik koos ühes pundis sente veeretamas? Oma mängu arendamine on ikka mängija enda asi.
                      Rakeback pro postitab käe sellepärast, et teada saada, kas tegi õigesti, ja kui ei teinud, siis kuidas oleks õigesti ja miks. Vastus, et mine arene, liigu üles ja saad ise ka aru, ei ole imo päris vastuvõetav strateegiafoorumis.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #71
                        Re: Foorumi olevik, tulevik

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        No aga kes keelab teha teema, et 10BB/100 võitev mänija vastab donkyde küsimustele ja see on absoluutne tõde. Miks ei ole siin foorumis sellist teemat? Loeks suure huviga.
                        Miks peaks ükski selline winner viitsima vastata nendele küsimustele?

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        mitmest BB-st alates enam ei ole rakebackpro?
                        5bb.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: Foorumi olevik, tulevik

                          ty

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #73
                            Re: Foorumi olevik, tulevik

                            See teema meenutab mul üht viimast töökoosolekut, kus plärati kaks tundi ja lõpuks jõuti selleni, et midagi ei muutu.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #74
                              Re: Foorumi olevik, tulevik

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              See teema meenutab mul üht viimast töökoosolekut, kus plärati kaks tundi ja lõpuks jõuti selleni, et midagi ei muutu.
                              Ei leia ülesse, aga u aasta tagasi käisin ise samasuguseid õilsaid ideid välja :D. Tagantjärgi tundub veidi napakas küll.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #75
                                Re: Foorumi olevik, tulevik

                                te ajate nüüd asjad sassi, eesmärk ei ole repi siduda winratega võ sellega kui hea mängija keegi on, eesmärk on rep siduda ikkagi sellega kas ja kui hea keegi on foorumis postituste tegemisel, ranka nt võib olla 10BB/100 winratega, aga kui ta näiteks micro strateegia osas ainult bashiks ja leveldaks, siis oleks täietsi korrektne kui ühel hetkel hakkaks inimesed talle miinusrepi panema kommentaaridega, et võta ennast kokku ja lõpeta asjalikus foorumiosas läbustamine. Ja imho oleks hea, kui on mõned agaramad algajate vms aitajad keda siis pigem innustada edaspidigi aitamisel. Ma ise oleks pannud nii mõnelegi +repi minu päevikus mõnede käte kommenteerimisel, kus polnud isegi tähtsaim see õige liigutus vaid see kuidas nad käe minu jaoks lahti seletasid väga loogiliselt ja ilma #¤%#¤% donk kommentaarideta.

                                ja üldse, kui see repi süsteem panna ja tõesti mingi nõmedaks osutub ja kellelegi ei meeldi, siis saab alati arutada kas ja mida parandada selle juures või siis uuesti ära kaotada. Problem?

                                Comment

                                Working...