*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1021
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas antnx


    It's time again for the annual "Stella Awards"! For those unfamiliar with these awards, they are named after 81-year-old Stella Liebeck who spilled hot coffee on herself and successfully sued the McDonald's in New Mexico where she purchased the coffee. You remember..... she took the lid off the coffee and put it between her knees while she was driving. Who would ever think one could get burned doing that - right?
    Ei no esikoht on ikka tase :D
    Sellepärast ongi Ameerika kaupadega kaasas manualid, mis on nagu paksud raamatud.
    Ma olen kuulnud seda lugu ka, kui üks pani oma märjaks saanud kassi mikrosse ja pärast loomulikult nõudis haiged summad kuna kasutusjuhendis polnud kirjas, et nii ei või teha.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1022
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      Triobetis, 2000$ GTD Turbo turniir, 8 venda alles, ma top5.
      Ulme, olen tööl ja actionit nii palju, turniir on nii käppelt läinud, et halb hakkab:D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1023
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        Algselt postitas hotcocacola
        Triobetis, 2000$ GTD Turbo turniir, 8 venda alles, ma top5.
        Ulme, olen tööl ja actionit nii palju, turniir on nii käppelt läinud, et halb hakkab:D
        ära ära jahtu!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1024
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          TRAAAAAAAAAA

          QQ vs 66, riverisse 6....shortile andsin mega stacki...tra kyll

          see oli liiga obv et 6 tuleb

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1025
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            ja next hand mul 88.
            Teine shortie lükkab 77ga allini, ma reraise allini ja stackleader call AA


            stacklooser saab veel seti ja ma 6. out
            95€.


            PADSPAodpgkgs
            dafd


            FU PRIMA !

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #1026
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Algselt postitas hotcocacola
              ja next hand mul 88.
              Teine shortie lükkab 77ga allini, ma reraise allini ja stackleader call AA


              stacklooser saab veel seti ja ma 6. out
              95€.


              PADSPAodpgkgs
              dafd


              FU PRIMA !
              tunnen kaasa nägin mis toimus!

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1027
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                Tra, millisest lasteaiast need kohtunikud küll on otse tööle võetud. Põhikooli tasemega isik saaks vist juba aru, et selliste case'ide ainuõige koht on prügikastis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1028
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Miks mul on söögilauas lifetime downswing? Pole ühtegi söögikorda, kui ma ei suuda midagi lauapeale/maja ajada. Jõle närvi ajab.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1029
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    Alates aasta algusest on mänguautomaatide arv Eesti kasiinodes vähenenud poole võrra, kadunud on umbes 2500 ühekäelist.


                    Masuga kaasneb ka positiivseid asju.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1030
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      Algselt postitas ranka
                      Miks mul on söögilauas lifetime downswing? Pole ühtegi söögikorda, kui ma ei suuda midagi lauapeale/maja ajada. Jõle närvi ajab.
                      jeahh.. ma ajasin täna Mercados omale särgi peale pool praadi... pidin aga kodust läbi sõitma ja ued riided panema enne kui kontorisse julgesin minna..

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #1031
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Algselt postitas Rage
                        jeahh.. ma ajasin täna Mercados omale särgi peale pool praadi... pidin aga kodust läbi sõitma ja ued riided panema enne kui kontorisse julgesin minna..
                        Mis sa arvad, palju saad kohtus? Lisaks uuele särgile+praele.

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #1032
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          paar päeva tagasi lendas pool tassi kohvi sülle, sessi pooleli ei saand jätta, riietevahetus ja koristamine käis vaheldumisi bettimisega.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1033
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            tra need stella awardid on kõvad.. eelmine aasta pani asja kinni vanamees, kes ostis omale selle krdi vagunelamu või kuidasiganes seda nimetada. Läks siis rändama sellega, kiirtee peale jõudes pane cruisecontroli peale ja läks taha kohvi keetma :D:D asi sõitis kurvis teelt välja ja sodiks, vana sai 2m$ ja uue vagunelamu. users manuali täiendati peale seda :D

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #1034
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Algselt postitas Uniquest
                              Mis sa arvad, palju saad kohtus? Lisaks uuele särgile+praele.
                              Eestis õnneks sellist debiilsust ei ole, et saab nõuet esitada iga pasa kohta.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1035
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Algselt postitas marguzz22
                                Eestis õnneks sellist debiilsust ei ole, et saab nõuet esitada iga pasa kohta.
                                veel... ;D

                                Vaikselt võetaks ikka läänemaailma lollusi üle.

                                Comment

                                Working...