Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
Ei no esikoht on ikka tase :D
Sellepärast ongi Ameerika kaupadega kaasas manualid, mis on nagu paksud raamatud.
Ma olen kuulnud seda lugu ka, kui üks pani oma märjaks saanud kassi mikrosse ja pärast loomulikult nõudis haiged summad kuna kasutusjuhendis polnud kirjas, et nii ei või teha.
Algselt postitas antnx
Sellepärast ongi Ameerika kaupadega kaasas manualid, mis on nagu paksud raamatud.
Ma olen kuulnud seda lugu ka, kui üks pani oma märjaks saanud kassi mikrosse ja pärast loomulikult nõudis haiged summad kuna kasutusjuhendis polnud kirjas, et nii ei või teha.
TC
Comment