*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    olemas. ;D

    [15. juuni siis]
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #2
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    palju õnne! saad kasiinos ennast bustoks tõmmata :D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      Lähen lükkan lauad lahti, vaatab, kuda see juunikuu lakbox on siis ka!

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        Kohe +200 pealt -300sse. >:(

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Pacificus on 25 000$ GTD turna, 50+5 sisseost.
          Ostsin otse end sisse.
          Turniir ise on 6-max formaadiga.
          Hetkel 11 alles ja olen 5ndal kohal.Vähe ei tahaks hittida mingit top6......krt, selline närv on sees, et jube... ??? ??? ???


          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            9 venda alles ja ma olen 5ndal kohal.....
            nüüd iga kõrgem koht on suurem summa $$$.



            EDIT 1: 8 kutti alles.
            Täiesti haige vänt istub mu kõrval, 118 000 stackiga. (leszek99 vms)
            Small Blindi stack on 5300, ja seega pool on tal investeeritud potti. Kutt läheb allini ja BB pidi callima 300 !!!!!!! et olla HU-s temaga...kutt foldis !?!?! Ülejäänud laud hakkas kohe sõimama, et ta on mingi tra we ;D

            tra tegelt ka, haige inimene...nüüd sellele SB-l 10k stack :D, raudselt saab duubli ja duubli :D
            Eesmärk on siis 7 sekka saada...sest siis on summad väga soliidsed juba (H)



            EDIT 2: See fish saigi duubli

            Comment

            • Johnny Jazz
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 336

              #7
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Algselt postitas hotcocacola
              Eesmärk on siis 7 sekka saada
              Mis jutt see on? Mitte halvaga, aga taoliste eesmärkide seadmine ei vii küll kuskile!
              Muidu aga gl gl gl :)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                GO PEPSI!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  jesss....7 alles :D, fish langes ikkagi välja, sest ACE ON THE RIVER :D (need samad mehed madistasid, kellest ma ennem rääkisin ;D)

                  einoh, muidugi ma lähen võitma, aga alati tuleb tasapisi neid eesmärke panna :)

                  Comment

                  • Johnny Jazz
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 336

                    #10
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    Hea :) Go go go go!! Tee mulle korralik tulemus ette, mida mul oleks täna veel üle teha :)
                    Praeguse seisuga ma täna täiesti ümmargune null, kuid nüüd ehk hakkab midagi looma juba.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]





                      FINAL TABLE !, 1062$ GTD VÄHEMALT

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Mina teen juuli mölanurga!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Algselt postitas lenC
                          Mina teen juuli mölanurga!
                          u dare ? ;D


                          EDIT 1: 5. mängijat alles, ma viimane 62k stackiga.
                          4ndal kohal on 100k ja teistel juba täiega rohkem ;D


                          EDIT 2: 4 venda alles, ma täiega maas aga super 1925$ OLEMAS !!


                          EDIT 3: traa...turnis see chapalov läx allini ja stackleader zoremi callis, näitas flopatud setti 333. Chapil oli 53 , kaks paari turnist...river 5 andis kõrgema fullhousei...KURAT noh...sest uus rahakoht on 2540$





                          EDIT 4: sain duubli stackleaderi käest, kui ta SBna min raises ja ma reraise allin panin A4o, sain veel ässale pihta ka, stack nüüd: 166k (teistel: 255k; 338k; 554k)


                          EDIT 5: WAU! ma stackleader 368k, siis: 304k; 309k; 360k

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            No siis hitin ka rämedalt kohe ;D Anyway, võtsin laua ette, vaata et nüüd 72o vms-ga nuppe ei pane, muidu ütlen kõigile :D

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              uu coca chipleader lausa

                              Comment

                              Working...