Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
Võitlus ameerika fishide nimel ! :)
Aga seal saavad vist aint ameeriklased hääli anda!
Võitlus ameerika fishide nimel ! :)
Aga seal saavad vist aint ameeriklased hääli anda!
TC
Comment