*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1036
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas vennike
    vana sai 2m$ ja uue vagunelamu.


    peaks hakkam elukutseliseks kohtusse kaevajaks

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #1037
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      no eesti õigussüsteemi küll keegi muutma ei hakka, meil rooma-germaani õigusperekond, ameeriklastel anglo-ameerika debiilne süsteem - seal ju nii,et kohtunikud on phmt poliitikud(osadel puudub juriidiline haridus) ning seadusteks on pretsedendid(kohtu lahendid, kõrgemad) mitte otseselt üldised seadusaktid, muidugi on osad valdkonnad ka seadustega reguleeritud kuid üldjuhul ikkagi pretsedendiõigus

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #1038
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        No ega see Vilja Savisaare rongaemaks kutsumine kah mingi hirmus roim ei olnud, et selle eest kriminaalkaristus määrati koos kõigi sellega kaasnevate piirangutega.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1039
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          kas tartus on mingit konditsioneeriga place kus saaks grindida?
          tartu ülikooli raamatukogus on konditsioneer? seal mingid privet ruumid on?

          Comment

          • goldec

            #1040
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            http://www.youtube.com/v/pSm7BcQHWXk&fmt=18
            Drunk monkeys :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1041
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Keegi Starsis veits NL200HU ei taha mängida? Ranka, Patrick? Niikaua mängiks kui 115VPP täis või busto (roll 700$) :P

              Edit: nvm, täna ei taha enam, tuju läks ära.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1042
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]


                kaalujälgija spam bot suht pop

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1043
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Jep, Krayzie leidis ka selle otsides.

                  Comment

                  • vaenekala
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 148

                    #1044
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    kas keegi teab mis tähendab bank code, kui ma tahan raha välja kanda siis kysitaqkse seda asja, swed panka siis.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1045
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      pokertableratings.com maas?

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1046
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Ei...

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1047
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          loovutan koha PS FR NL100 lauas kus istub 300$ massssive donk... 70/7/2 - 80 statid..
                          ikka nii rõvedat calling stat donki pole ammu näinud..

                          edit: arvake kas ma olen life tiltis???
                          edit: minu statid: 38/27/3 - 111

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1048
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            Algselt postitas Svenza
                            Kõvem kui 99,9 % siin olevatest kusikutest
                            99,9% eelduseks on üldiselt vähemalt 1000 liikmega foorum. Hetkel on foorumil 800 liiget aga Svenza suguse kunni puhul pole sellel väiksel statistilisel eksimusel mingit tähtsust. Vähemalt teavad nüüd kõik, et Svenza on selle foorumi kõige kõvem mees. 8)

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1049
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              triobeti kuul6pu 300EURI freerollilt siis esimene koht ja miski 90 euri:D

                              suht luck noh, krt magasin pmts arvuti ees siis kuulsin klapidest chipsidel kl6binatD:
                              hakkasin m2ngima kui oli 600 chipsi j2rel:D
                              suht hea rsk!

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #1050
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Algselt postitas Imric
                                99,9% eelduseks on üldiselt vähemalt 1000 liikmega foorum. Hetkel on foorumil 800 liiget aga Svenza suguse kunni puhul pole sellel väiksel statistilisel eksimusel mingit tähtsust. Vähemalt teavad nüüd kõik, et Svenza on selle foorumi kõige kõvem mees. 8)
                                Sa mine laku bocki edasi, kuradi alkash. Ja maksa oma võlad ära, siis hakka plõksima. Kuradi tont, raisk. Ah, õige, sul ju pole raha. MINE TÖÖLE ROTT!

                                Comment

                                Working...