Re: FC Pokkeriprod maksude teema
Kaidu tööandja katab spordikulutused kuni 40€ ulatuses, seepärast oleme talle selle arve teinud koguaeg
. Ta on mitu kuud 40 maksnud, seega temal peaks sisuliselt liiga eest ka juba makstud olema. Andriase käest küsin.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
. Ta on mitu kuud 40 maksnud, seega temal peaks sisuliselt liiga eest ka juba makstud olema. Andriase käest küsin.
- märtsis tahaks ikka juba trenni tulla :)
Comment