FC Pokkeriprod maksude teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #31
    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

    ju siis pole müürini kõik arved jõudnud või need pole tasutud. ja vahel tuleb nov oktoobrikuu arve, ehk kuu on nihkes
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #32
      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

      Likvideerisin oma võlad, aga maksin 90-ne asemel 50 kuna, ma tasusin Amblasse mineku bussirendi ja see 40€ ja müüriga jäi kokkulepe, et võtan trennimaksetest maha.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

        sobib, aga anna teine kord sellest mulle ka teada.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          ju siis pole müürini kõik arved jõudnud või need pole tasutud. ja vahel tuleb nov oktoobrikuu arve, ehk kuu on nihkes
          Saan aru, eks novembrikuu pole veel reaalselt läbi ka. Reaalselt novembrikuu kulu on palju suurem. Põhipoint lihtsalt see, et alates Männiku trennidega kulude/tulude suhe on üsna negatiivine.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #35
            Re: FC Pokkeriprod maksude teema

            jep
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: FC Pokkeriprod maksude teema

              Väike lisainfo teile.

              Affiliate tuludest on laekunud teile tänase päeva seisuga €18.94. 3-4 jaanuar, annan lõpliku summa ja siis kanna selle Teie MTÜ arvele.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #37
                Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Väike lisainfo teile.

                Affiliate tuludest on laekunud teile tänase päeva seisuga €18.94. 3-4 jaanuar, annan lõpliku summa ja siis kanna selle Teie MTÜ arvele.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #38
                  Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                  Palju teil järgmise hooaja eelarveks plaanitud on, kui küsida tohib? Lihtsalt pakub huvi kuna ise ka järgmisest hooajast IV liigas.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #39
                    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Palju teil järgmise hooaja eelarveks plaanitud on, kui küsida tohib? Lihtsalt pakub huvi kuna ise ka järgmisest hooajast IV liigas.
                    Sel aastal jäi midagi alla €10k, järgmise oma sõltub nt sellest kas ja kui suures osas sponsorlust saame, kas tuleb taas regulaarne palgaline treener, millised treeningvõimalused valime. Hetkel on lootust veidi olukorda parandada.

                    Infoks olgu öeldud, et meil on IV liigas tõenäoliselt üks suuremaid eelarveid, kuna treeningtingimused oleme regulaarsed ja pigem korralikud valinud. Enamus satsidel on ka palju suurema sponsorlusega olud kehvemad, samas meil on üks kõrgemaid kuumakseid ja paar mängijat maksavad regulaarselt juurde ka, et eelarve koos oleks. Odav lõbu just ei ole.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                      Niki kui aega saad, viitsid tee kuu kulude-tulude ülevaade. Ja täienda novembrikuu tulpa, kui seal on muutusi toimunud vahepeal.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #41
                        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                        Ok, enne esimest teen ära
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #42
                          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                          ups, jäin hiljaks.

                          vaadake kõik üle, päris paljudel maksmata. uuest aastast hakkame lauri käe all korralikult kontrollima kõiki makseid.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                            kuna niki vigastatud, siis ntx lauri (kui ta trenni ilmub :D) peaks selle välja printima ja kaasa võtma iga kord - siin ikka pikemaajalised jõhkrad võlgnevused. paljud vb ei tea, kes foorumis ei kola ka seda €10 teemat, et seda peab ka siis maksma, kui ei käi trennis.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #44
                              Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                              Jaanuaris on päris suured väljaminekud, 9x Männiku trenni ja EJL liigatasu. Kes trennis ei käi, siis liikmemaksu (10€) peab ikka iga kuu tasuma. Uuest aastast, hakkan iga trenn paberi ja pastakaga nimesid üles kirjutama, kui muudmoodi ei saa!

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #45
                                Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                                vaatasin uuesti üle 2012 maksud ja 2013 jaanuari maksud tänase seisuga.
                                2012 ja 2013

                                Kait ja Andrias maksid 40. miks? :)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...