FC Pokkeriprod maksude teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    vaatasin uuesti üle 2012 maksud ja 2013 jaanuari maksud tänase seisuga.
    2012 ja 2013

    Kait ja Andrias maksid 40. miks? :)
    Kaidu tööandja katab spordikulutused kuni 40€ ulatuses, seepärast oleme talle selle arve teinud koguaeg . Ta on mitu kuud 40 maksnud, seega temal peaks sisuliselt liiga eest ka juba makstud olema. Andriase käest küsin.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #47
      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

      ok
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #48
        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

        Nii, vaatasin üle tänase seisuga. https://docs.google.com/spreadsheet/...odlFSeHc#gid=0
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Angelo
          Julm Donk
          • May 2012
          • 71

          #49
          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

          Hey guys!
          Nice to be back to training!
          I have paid January membership fee (10€) and February ´package´ (30€).
          Soon I´ll buy the EJL licence for myself so all good should be :)

          Comment

          • margus
            Jube Noob
            • Jul 2011
            • 130

            #50
            Re: FC Pokkeriprod maksude teema

            Ma tegin ka ülekande jaanuari ja veebruari eest - märtsis tahaks ikka juba trenni tulla :)

            Comment

            • andrias
              Julm Donk
              • Apr 2012
              • 37

              #51
              Re: FC Pokkeriprod maksude teema

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Kaidu tööandja katab spordikulutused kuni 40€ ulatuses, seepärast oleme talle selle arve teinud koguaeg . Ta on mitu kuud 40 maksnud, seega temal peaks sisuliselt liiga eest ka juba makstud olema. Andriase käest küsin.
              Võin kohe vastata: Eelmise aasta Detsembri eest on see 10 €, trennis ei käinud, kuid liikmemaks on ju ikka!?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #52
                Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                Algselt postitas andrias Vaata postitust
                Võin kohe vastata: Eelmise aasta Detsembri eest on see 10 €, trennis ei käinud, kuid liikmemaks on ju ikka!?
                Täpselt nii.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                  Alates märtsikuust on trennimaks kuus 32€ ja keskkooli õpilastele/alaealistele senise 15€ asemel -> 20€.

                  e: Liikmetasu jääb 10€
                  Last edited by inward; 07.02.13, 10:37.

                  Comment

                  • margus
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 130

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                    Pikendasin litsensi ära ja tasusin 25€ liigatasu ka

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      .
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ger77
                        Julm Donk
                        • Jan 2012
                        • 52

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        .
                        Mul peaks liiga ja veebruar makstud olema, tasaarveldusega?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                          räägi lauriga, ma neist asjadest ei tea
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                            Algselt postitas ger77 Vaata postitust
                            Mul peaks liiga ja veebruar makstud olema, tasaarveldusega?
                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            räägi lauriga, ma neist asjadest ei tea
                            Jah, korras.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                              Trennitasude jms laekumine on olnud üsna kehvakene. Liigatasud, liikmemaksud, jne. Kellel pikemad võlgnevused üleval, pole mõtet trenni tulla, rääkimata liigamängudest. Nii jätkates hakkame varsti ainult 1x nädalas trenni tegema. Tublid on need, kes õigel ajal oma kohustustest kinni peavad.

                              Kes vormi soovib või kellel puudu, võtku varakult minuga ühendust, ning selle eest tuleb ka eraldi maksta.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                nii tabel
                                .
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...