Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Ma olen hetkel audis. Eelmine neljap sai sääremarjas mingi lihas ära tõmmatud, mis mänguks tundus korras olevat. Enne mängu juba soojendusel andis siiski tunda ja mäng sai läbi valude ära mängitud. Praegu annab ka kõndides tunda igatahes, nii et minu osalemine selle nädala mängus on küllaltki ebatõenäoline. Jube kahtlane asi, ei teadnudki, et sääremarjas midagi ära tõmmata või venitada annab.
Teine asi ka: Neljapäevane trenn ka see nädal toimub kell 20.00. Wismaris seoses SPK jääoludega.
Ma olen hetkel audis. Eelmine neljap sai sääremarjas mingi lihas ära tõmmatud, mis mänguks tundus korras olevat. Enne mängu juba soojendusel andis siiski tunda ja mäng sai läbi valude ära mängitud. Praegu annab ka kõndides tunda igatahes, nii et minu osalemine selle nädala mängus on küllaltki ebatõenäoline. Jube kahtlane asi, ei teadnudki, et sääremarjas midagi ära tõmmata või venitada annab.
Teine asi ka: Neljapäevane trenn ka see nädal toimub kell 20.00. Wismaris seoses SPK jääoludega.
Comment