FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1576
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Õige Mairo,tavaliselt poolvigasena mängimisele järgneb mingi suur vigastus või lausa trauma, vaikselt tule trenni proovima ikka alguses.

    Täna siis ainult 3 vahetust oli, millest realiseerisime 2, kuna lõpus läks pingeliseks. Ei realiseerinud penaltit ja lõpus päästis väravavaht neil ka Gerdi 1:1 löögi ära. Markus hiilgas täna väljajooksudel. Üldiselt võrdne mäng, vastane ehk natuke rohkem hoidis palli. Ründajatest oli täna suur puudus, nii et Angelo ja uus mees Timo pidid ka rünnakut toetama. Tänud kõigile kes kohale tulid ja loodame järgmised mängud paremas koosseisus olla.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1577
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Seis jäi 0:0

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1578
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Viimsi FC Igiliikur 0:0 FC Pokkeriprod

        Esimesel poolajal ohtlike momente eriti ei jagunudki. Kaitse pidas korralikult, kuigi kohati valmistas raskusi pikemate pallide klaarimisel, siis üldjoontes Viimsi meie kaitset siiski lahti harutada ei suutnud. Poolaja kõige huvitavam olukord sündiski Viimsi enda ebakõlast, kui vastased palli puhtaks lõid hoopis enda värava peale, mis päris ristnurga poole oli lendamas (poole meetri jagu vb mööda siiski läinuks), kuid Viimsi väravavaht palli nurgalööki tõrjus. Viimsi oma mängukäiguga igal juhul rahul ei olnud, juba esimesel poolajal tehti kaks vahetust.

        Teine poolaeg tundus, et vastased väsisid rohkem. Kuigi terve mängu vältel hoiti kerget initsiatiivi ja domineeriti, siis reaalseid värava võimalusi oli meil rohkem. Umbes 65. minutil andis Karel hea tsenderduse ette posti, kust palli klaarida üritanud Viimsi kaitsja mänguvahendit käega puutus ning kohtunik kindlalt penalti punkti peale näitas. Karel asus ka ise lööma. Korralik penalt paremasse nurka veidi üles poole, ent väravavaht Arge toob võimsa hüppega palli ära, hästi aimatud või reageeritud, igal juhul supertõrje ning seis ikka 0:0. Käimas viimased minutid kui Viimsi kaitsja eksib puhtaks löömisel, ees olnud Timo saab palli hästi maha ning söödab vasakult kasti sööstnud Gerdile, väravavahiga silmitsi seistes lööb ühe puutega peale, kuid taas on viimane mees, kellest mööda ei saa ja see on Viimsi väravavaht. Kõlab lõpuvile ja punkt tabelisse mõlemale meeskonnale. Pisut jäävad paar väga head olukorda kripeldama, kuid suures plaanis võib mängukäiguga ja tulemusega rahule jääda.

        14. vooru kohtumine seisab ees järgmisel pühapäeval Kalev Juuniori vastu. Mäletatavasti eelmises omavahelises kohtumises üsna kaartide rohkes ja "verises" mängus jäime alla 0:1. Mäng toimub Kalevi staadionil, 12.08 kell 12:00.

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #1579
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          lol misk on jalgpall.ee märgitud, et FC PP 1-0 viimsi? ja lihtsalt 3 punni lükkatud

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #1580
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Tegime peale mängu lattilööke kasti joonelt kümneni ja 3 punkti peale. Sõitsime üle.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1581
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Mingi EJL kala, küll ära parandavad. Küll, aga oleks võinud seis ju nii jääda ka reaalselt...Aga pole viga kutid, hea mäng oli.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #1582
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Kohe peale mängu oli EJL lehel ka 0-0 seis üleval, pole aimugi, miks valeks parandasid.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #1583
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  No tegelt oleks kohtunik pidanud värava lugema ära, sest käega mängides läks pall väravasse ju. Penalti andmine oli eksimus. Loodame et 1:0 jääb püsima.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #1584
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Tundub, et 0:0 siiski jäi püsima... Hea mäng! Meeldib see, et järjest enam on hakanud sööt meil omavahel käima ilusamini!

                    Comment

                    • Postiljon
                      FPP Pro
                      • Sep 2011
                      • 203

                      #1585
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Suarezi käsi.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1586
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Peab märkima, et Postiljon liikus ka suht hästi olukordades vastu jne. Ainus asi mille kallal vaeva näha, oleks kõva häälega mängijate juhendamine, kuna väravavahil parim ülevaade positsioonidest jms.
                        Last edited by fyte; 05.08.12, 19:19.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1587
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Peab märkima, et Postiljon liikus ka suht hästi olukordades vastu jne. Ainus asi mille kallal vaeva näha, oleks kõva häälega mängijate juhendamine, kuna väravavahil parim ülevaade positsioonidest jms.
                          Nõustun, kaitseliin töötaks kindlasti ühtsemalt ja efektiivsemalt. Eks meil kõigil ole arenguruumi.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1588
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            14. voor

                            FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

                            12.08, pühapäeval kell 12:00. Kalevi staadioni kunstmurul.

                            Esimene selle hooaja mõõduvõtt lõppes paraku Kalevi poiste 1:0 võiduga. Mäng oli päris toores, kokku näidati 6 kollast ja 2 punast. Üritame seekord emotsionaalselt end talitseda ja võtame revanši.


                            1. Lauri

                            FB link.

                            Comment

                            • Max
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 339

                              #1589
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              14. voor

                              FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

                              12.08, pühapäeval kell 12:00. Kalevi staadioni kunstmurul.

                              Esimene selle hooaja mõõduvõtt lõppes paraku Kalevi poiste 1:0 võiduga. Mäng oli päris toores, kokku näidati 6 kollast ja 2 punast. Üritame seekord emotsionaalselt end talitseda ja võtame revanši.


                              1. Lauri
                              2. Max
                              3. Pumper

                              FC Pokkeriprod üritus linnas Tallinn, Harju maakond kuupäeval pühapäev, August 12 2012
                              Last edited by Pumper; 07.08.12, 14:51.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #1590
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Ei saa kahjuks tulla. 25ndal samuti mitte :(

                                Comment

                                Working...