Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Nonii daamid ja härrad. IV liiga 2. turniiri grupid ja ajakava on selgunud. Kurbusega tuleb tõdeda, et kollaste Prasi tibudega ühte gruppi ei sattunud.
Seekord on vähemalt neljane alagrupp. Vaid esimene saab grupist edasi, seega peame kõvasti pingutame. Igal juhul sanšid on päris head. Sellest tulenevalt, väga tõenäoliselt tõstan ka pühapäevase trenni laupäeva peale, et meeskond saaks korralikult välja puhata.
Nonii daamid ja härrad. IV liiga 2. turniiri grupid ja ajakava on selgunud. Kurbusega tuleb tõdeda, et kollaste Prasi tibudega ühte gruppi ei sattunud.
Seekord on vähemalt neljane alagrupp. Vaid esimene saab grupist edasi, seega peame kõvasti pingutame. Igal juhul sanšid on päris head. Sellest tulenevalt, väga tõenäoliselt tõstan ka pühapäevase trenni laupäeva peale, et meeskond saaks korralikult välja puhata.
Comment