FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #1636
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Jah, nt peale igat väravat motiveerivad meid edasi pingutama =)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1637
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Marguse võib nimekirjast ära võtta, minu teada vigastuse tõttu tuleb ta vaatama ainult.
      Last edited by inward; 14.08.12, 12:44.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #1638
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Õhtul räägime ilusti ära kõik.

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #1639
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Kes hakkab pipardama, see räägitakse ära =)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1640
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Jossi võib põhisse panna - väidetavalt oli remonti tehes ja remondiõlut juues saanud lahtisest pistikust voolu ja meil on nüüd oma hulk. Vaja on ainult enne mängu uus särakas talle anda ja siis 90minti kestab energialaks.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1641
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              rofl
              Evald Tipneri karikavõistlustel on jäänud pidada veel kolm 1/32-finaali mängu, neist üks toimub täna õhtul ja kaks homme enne Eesti - Poola maavõistlust. Seejuures on tähelepanuväärsed homme kell 17.15 Sportland Arenal kohtuvate FC Pokkeriprode ja tiitlikaitsja Tallinna Levadia esindajate mängueelsed kommentaarid.   

              Lustakatele avaldustele ei jäänud võlgu ka Levadia abitreener Indrek Zelinski: "Oleme jälginud nende tegemisi juba aastaid ja nüüd sai meie suurim hirm tõeks - loos tõi Evald Tipneri karikasarjas kõige raskema vastase. Kasutame FC Pokkeriprode mängu analüüsimiseks nii kodu- kui välismaiseid eksperte ning üritame lahti muukida nende jalgpalli- ja kaardimängutaktikat, sest pokkeriässade kõrge mõttelend võimaldab välja möelda kõikvõimalikke hirmuäratavaid kombinatsioone. Paiskame lahingusse oma parimad olemasolevad jõud ja katsume olukorrast väärikalt välja tulla. Kuna meie vastas on proffide meeskond, siis mängime kaitsest lähtuvalt ja jätame favoriidikoorma meelsasti nende õlgadele."

              e: ups vale teema, seal juba üleval :D
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1642
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Kas keegi viitsiks homset mängu videosse võtta? Endal telef. garantiiremondis kahjuks.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #1643
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Loodetavasti saan homme pikema toru rentida, siis saab ägedaid äction pilte otse väljakult :P.

                  Comment

                  • MartinAru
                    Räme Fish
                    • Mar 2012
                    • 21

                    #1644
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Ma ei tea kellele seda täpselt öelda, aga mul ei ole meeskonna pükse ja sokke :/

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #1645
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas MartinAru Vaata postitust
                      Ma ei tea kellele seda täpselt öelda, aga mul ei ole meeskonna pükse ja sokke :/
                      Joosep või Muru kelle käes vormid on, siis palun tooge Martinile püksid ja kedrad.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #1646
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Koosseis:

                        Väravas- Markus
                        Paremkaitsja- Inward
                        Keskkaitsjad- Andrias, Pumper, Muru
                        Vasakkaitsja- Tarvo

                        Parem pk-Max
                        Keskmised pk- Fyte, Veeretas (sisuliselt kaitsev PK)
                        Vasak pk-Gerd

                        Rünnak- MArtin A

                        Vahetused: Karel, Pastilaa, Andri, Joss, Angelo, Mairo, Meelis.

                        KOHAL OLLA 1h enne mängu - 16.15, kes tuleb vormiga otse kohale, siis paluks 45 minutit enne mängu, ehk 16.30 seista staadionil.

                        Kes varem tulla ei saa, siis andke kindlasti homse päeva jooksul foorumis teada.
                        Andke teada siis kes tulla ei saa või kes hilineb.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1647
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Selged pildid, Pumper.

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          Loodetavasti saan homme pikema toru rentida, siis saab ägedaid äction pilte otse väljakult :P.
                          Super.

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #1648
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Pumper, minu trenniminutid on konkurendist KORDADES suuremad, mänguminutid pmst võrdsed, kuid neidki poolaja võrra rohkem. "Ma ei tea, kus sa lakkumas käisid" ei ole mingi põhjendus, sest sa tõesti ei tea, vaid teed valesi järeldusi. Selles mängus algrivistuses võistkonnaga publiku ette jalutamine on uhke tunne, eriti kui palju sõpru ja tuttavaid vaatab. Sa peaksid suutma end ikka paremini põhjendada, kui mingeid otsuseid vastu võtad, mitte arvates et "vahet pole, mis ma suust välja viskan, see jääb kehtima igatahes". Austan sind küll treenerina, a see on onupoja poliitika.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1649
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Karel, sa dramatiseerid üle. See mäng on üsna overrated suures plaanis, teete need mänguminutid oma konkurendiga pooleks ja milles küsimus. Palju olulisem mäng on meil pühapäeval Kasakate vastu, kus eelmine kord kaotasime napilt 1:2 ja punkte noppida on vaja ning päris hästi on mäng käima läinud viimastes liiga mängudes. Seal saad nkn oma 80-90 min kätte, arvestades et erinevatel põhjustel põhimehed tulla ei saa.

                              Ma vahetaks iga kell ära, et saada mängida Kasakate vastu ja näiteks mitte üldsegi Levadia vastu. Paraku kaardid teenisin liigas, mitte karikas.
                              Last edited by inward; 14.08.12, 21:40.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #1650
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Samas tal on tegelikult point küll, Karel on alati korralikult trennis käinud, ka suvel ja tema vormis pole väga põhjust kahelda. Seda üks puudumine ei muuda. Aga õnneks pole mina otsuste tegija enam :)

                                Comment

                                Working...