FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Et siis pm vs Suema vol 2. Alguses keegi valmis polnud ja kiirelt 15minutiks 0:3 kaotusseisu, millega ka mäng lõppes. Paar säravamat hetke oli ka meie mängupildis aga üldiselt väga kehva esimene mäng peale pausi. Algul läksime ka meeste kohtade vangerdusega alt.
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Eks ei see mängu pilt oli jah nadi. Need 3 väravat oli päris tugev šokk. Eks järgmine mäng läheb paremini, peab mienma!
Positiivseks uudiseks on see, et meie tulevane vastane, Levadia, ei tee ka parimat mängu(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Meil on veel võimalus
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Absoluutselt nõus.Algselt postitas jozik Vaata postitustvaata, kes räägib! ise ei jõudnud kohalegi! VEEL SUUREM HÄBI
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Tegin mingisuguse kokkuvõtte ka: https://www.facebook.com/notes/fc-po...56596797748838
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Jalgpall.ee lehel mul 2 kollast kokku. Üks eilne + siis karikamängu oma.. kas need lähevad ühte patta?
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Ei lähe, erinevate võistluste omad ei lähe. Saad veel rahus kaks kaarti liigas saada ja alles siis jätad vahele.
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Ei, Margus on liigas juba kaks kollast kaarti saanud, mõlemad Kiiu mängus, eilset pole veel protokollina ülesse antud.Kui veel üks kollane tuleb Margusele, siis jääb ühe mängu vahele:(Algselt postitas muruntau Vaata postitustEi lähe, erinevate võistluste omad ei lähe. Saad veel rahus kaks kaarti liigas saada ja alles siis jätad vahele.
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Minul ja Randol sama asi. Kui Rando korvpalli mängimisega jätkab, siis kaua ei tule oodata
. Tegelikult soovitaks meil selle kolmanda kaardi siis ära võtta kui näiteks tead kindlalt, et järgmisele mängule tulla ei saa. Oled puhas poiss ülejäänud mängudeks
.
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
nimi peab ju ikka selleks vahelejäävaks mänguks meeskonna nimekirjas ametlikult kirjas olema (s.t. võtab ühe varumeeste koha ära)?Algselt postitas inward Vaata postitustTegelikult soovitaks meil selle kolmanda kaardi siis ära võtta kui näiteks tead kindlalt, et järgmisele mängule tulla ei saa. Oled puhas poiss ülejäänud mängudeks
.
Comment
-
Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Minu teada mitte. Lihtsalt jätad ühe mängu vahele. Ei tohi isegi olla varumeeste pingilgi.Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustnimi peab ju ikka selleks vahelejäävaks mänguks meeskonna nimekirjas ametlikult kirjas olema (s.t. võtab ühe varumeeste koha ära)?
Comment
Comment