FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • margus
    Jube Noob
    • Jul 2011
    • 130

    #1531
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
    Margusega saab driftida I hope (Y) :D
    Like a boss

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #1532
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      mel saada oma nr

      Comment

      • veeretas
        • Apr 2010
        • 412

        #1533
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Et siis pm vs Suema vol 2. Alguses keegi valmis polnud ja kiirelt 15minutiks 0:3 kaotusseisu, millega ka mäng lõppes. Paar säravamat hetke oli ka meie mängupildis aga üldiselt väga kehva esimene mäng peale pausi. Algul läksime ka meeste kohtade vangerdusega alt.

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #1534
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Eks ei see mängu pilt oli jah nadi. Need 3 väravat oli päris tugev šokk. Eks järgmine mäng läheb paremini, peab mienma!

          Positiivseks uudiseks on see, et meie tulevane vastane, Levadia, ei tee ka parimat mängu
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Meil on veel võimalus

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1535
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Päris ****** pask. Midagi öelda pole. 0:3 saada Kiiu vastu muru platsil no ma ei tea. 15 min lasta 3 väravat, väga välja ei vabanda. HÄBI!!!!

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #1536
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              vaata, kes räägib! ise ei jõudnud kohalegi! VEEL SUUREM HÄBI

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1537
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas jozik Vaata postitust
                vaata, kes räägib! ise ei jõudnud kohalegi! VEEL SUUREM HÄBI
                Absoluutselt nõus.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1538
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Tegin mingisuguse kokkuvõtte ka: https://www.facebook.com/notes/fc-po...56596797748838

                  Comment

                  • margus
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 130

                    #1539
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Jalgpall.ee lehel mul 2 kollast kokku. Üks eilne + siis karikamängu oma.. kas need lähevad ühte patta?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1540
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Ei lähe, erinevate võistluste omad ei lähe. Saad veel rahus kaks kaarti liigas saada ja alles siis jätad vahele.

                      Comment

                      • ger77
                        Julm Donk
                        • Jan 2012
                        • 52

                        #1541
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ei lähe, erinevate võistluste omad ei lähe. Saad veel rahus kaks kaarti liigas saada ja alles siis jätad vahele.
                        Ei, Margus on liigas juba kaks kollast kaarti saanud, mõlemad Kiiu mängus, eilset pole veel protokollina ülesse antud.Kui veel üks kollane tuleb Margusele, siis jääb ühe mängu vahele:(

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1542
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Minul ja Randol sama asi. Kui Rando korvpalli mängimisega jätkab, siis kaua ei tule oodata . Tegelikult soovitaks meil selle kolmanda kaardi siis ära võtta kui näiteks tead kindlalt, et järgmisele mängule tulla ei saa. Oled puhas poiss ülejäänud mängudeks .

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #1543
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Lauri kaarte ei võta, aga samas mängudel ka ei käi
                            jah lauri ma niipea ei lõpeta =)

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #1544
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Tegelikult soovitaks meil selle kolmanda kaardi siis ära võtta kui näiteks tead kindlalt, et järgmisele mängule tulla ei saa. Oled puhas poiss ülejäänud mängudeks .
                              nimi peab ju ikka selleks vahelejäävaks mänguks meeskonna nimekirjas ametlikult kirjas olema (s.t. võtab ühe varumeeste koha ära)?

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #1545
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                nimi peab ju ikka selleks vahelejäävaks mänguks meeskonna nimekirjas ametlikult kirjas olema (s.t. võtab ühe varumeeste koha ära)?
                                Minu teada mitte. Lihtsalt jätad ühe mängu vahele. Ei tohi isegi olla varumeeste pingilgi.

                                Comment

                                Working...