FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1471
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    20.07 reedel ei ole võimalik mängida nendega ?

    SPK-l on vaba aeg mängu pidamiseks näiteks 20.07.2012 reede 19.30-21.30.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1472
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Praeguse seisuga lükkus mänguaja teada saamine reedesse, siis on Levadia Leedust tagasi ja teab oma ajakava. Meil mingit vetoõigust küll ei ole, kui jalkaliidu antud päev ei sobi, peab kompromissi leidma. Vergi Cup'i võitsime muru peal kõik vist kunstiputsadega ära, polnud viga midagi. Ning nagu Joosep juba vihjas, meie suurim pealtvaatajate arv ei pärine sugugi Kalevi Kunstilt vaid peaväljakult. Mängu peab ise promoma, et sinna võimalikult palju tuleks, õnneks Levadia nimi teeb enamuse tööd ise ära.

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #1473
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Levadialased halavad et kunstmurul mängides neil jalad ei taasut, aga meil koduplats ja samuti meil murul mängides mängulõpuks jalad pehmed ja ei taastu. Niiet see väide on ümber lükatud :)

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #1474
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Praeguse seisuga lükkus mänguaja teada saamine reedesse, siis on Levadia Leedust tagasi ja teab oma ajakava. Meil mingit vetoõigust küll ei ole, kui jalkaliidu antud päev ei sobi, peab kompromissi leidma. Vergi Cup'i võitsime muru peal kõik vist kunstiputsadega ära, polnud viga midagi. Ning nagu Joosep juba vihjas, meie suurim pealtvaatajate arv ei pärine sugugi Kalevi Kunstilt vaid peaväljakult. Mängu peab ise promoma, et sinna võimalikult palju tuleks, õnneks Levadia nimi teeb enamuse tööd ise ära.
          Mul olid pärismuru

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1475
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Flora võitis Estonit karikamängus kõigest 6:0 ja FC Kuressaarel läks üllatuslikult raskeks Twisteriga, võideti 2:1, võiduvärav 85 minutil.

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #1476
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Võib- olla alahinnati meeskondi ning mindi liialt kergekäeliselt võitma vms...

              Top Secret stuff, kuidas võita Levadiat. Tuleb trennis harjutama hakata:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by TrvP; 12.07.12, 21:32.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #1477
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Sai pohlakuga räägitud ja värki (ajas üles, rsk). Mängu kuupäev paigas: kolmap 15. august kell 18.00. Sportland Arenal. See kuupäev on lukku pandud.


                Levadia ei tahtnud muruväljakust loobuda, ma kunstmurust ja siis Pohlak pakkus välja Sportlandi. Usun, et täitsa mõistlik kompromiss. Maksame ise sama hinda, mis Kaleviski. Pealtvaatajatele on olud ka sarnased. Hakkame korraldusega pihta: pallipoisid, lisaüritused, teadustaja jne.

                P.S. Mäng toimub vaid mõned tunnid enne Eesti - Poola kohtumist, seega pealtvaatajaid võib ka sedakaudu omajagu lisanduda. Me

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1478
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Event on tehtud: https://www.facebook.com/events/492444120782438/

                  Hakake sõpru kutsuma!

                  P.S. kui kellelgi on noori jalgpallisõpradest sõpru või sugulasi, kes tahaksid meie ajaloolisel mängul pallipoisid olla, siis kutsuge neid. Meil oleks vaja minimaalselt neli, aga pigem siiski 6 pallipoissi välja panna. Kui me mujalt ei leia, siis peavad vahetusmehed seda rolli täitma (et otsimisel motivatsiooni lisada :D)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1479
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Päris hästi lahenes lõpuks. Peab rahul olema.

                    Comment

                    • afro_siil
                      Julm Donk
                      • Oct 2011
                      • 78

                      #1480
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      15 august..... fakk.... täpselt siis, kui ma jälle tlnst eemal olen.... ilgelt tahaks, aga noh palju tahta vähe saab :P

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1481
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Supper. Pressikat nüüd kirjutama poisid ja läheb andmiseks.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #1482
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Peaks järgmine nädal korra maha istuma selle mänguga seoses. Võiks teatud asjad läbi arutada nagu näiteks kommentaator (Joss üritav Järvelat sebida ja ehk saab ka netiülekande audiost), pallipoisid, mängu ajal ehk paar üritust (Getter Jaani ja pokkerilaud jäävad pigem ära, aga midagi pokkeriga seotut võiks ehk õhtul olla?), aftekas. Mõelge ka ja istuks järgmine nädal nt peale trenni maha korra kuhugi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1483
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Inwardi esimene artikkel uuel veebilehel: http://www.pokkeriprod.com/2012/07/1...g-ja-staadion/

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #1484
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Siiski võtan innult selle au ära, ise tegin selle fesari eelvaate

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1485
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Peaks järgmine nädal korra maha istuma selle mänguga seoses. Võiks teatud asjad läbi arutada nagu näiteks kommentaator (Joss üritav Järvelat sebida ja ehk saab ka netiülekande audiost), pallipoisid, mängu ajal ehk paar üritust (Getter Jaani ja pokkerilaud jäävad pigem ära, aga midagi pokkeriga seotut võiks ehk õhtul olla?), aftekas. Mõelge ka ja istuks järgmine nädal nt peale trenni maha korra kuhugi.
                                Sellisel juhul järgmine teisipäev, sest neljapäeval (26.07) on meil juba mäng Kiiuga. Samas üle ei maksaks ka kindlasti pingutada.
                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Inwardi esimene artikkel uuel veebilehel: http://www.pokkeriprod.com/2012/07/1...g-ja-staadion/
                                Müüri sisu ja sinu abiga jah. Järgmised peaksid juba sujuvamad tulema ja päris 100% ise tehtud.
                                Last edited by inward; 17.07.12, 16:44.

                                Comment

                                Working...