FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #1306
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pärnus mängides samuti lükkasime maast söötu aga siis ei tohi taga eksida, aga sellist taset meil ei ole. Pärnus kui pall õhku läks saime treenerilt vastu päid ja jalgu aga samuti minujaoks on miinus see et sellega jäi peamäng omandamata. Päevapealt kohekindlalt ei tohi seda sisse viia. Kui mõelda sellele siis see on väga pika trenni tulemus

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1307
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Kontrarünnak ei tähenda ilmtingimata, et peab ette peksma eranditult. Saab ka söödumänguga tõusta, kuigi tõsi kui on hea võimalus, siis tasub alati vabasse tsooni mängijale jooksu peale pikka panna.

      Esimene mäng Viimsi vastu joppas lihtsalt, et me pmts kõik oma võimalused ära lõime ja nende kaitseliin oli kõrgel. Teises mängus mängisid nad taktikaliselt ümber, tõid liinid alla ja oligi meil ******. Suema tegi oma mängus samamoodi ja oligi meie see nö ühekülgne leib nullitud, sama tegi ka Jõhvi teine poolaeg.

      Ma pean silmas meie üldist mängujoonist nii kaitses kui ka ründes palli liigutamisel ja hoidmisel, s.t söödumängu kontsentratsioon võiks suurem olla. Ühes mängus nagu ma ka mainisin ei suutnud me kordagi ründes olles ühelt äärelt teisele palli üle tuua. Pole mingi kriitika kellegile, ei maksa südamesse võtta. Ise samamoodi eksin ja vahel peksan ette mõttetult. Lihtsalt huvitav oli vaadata ja võrrelda, meie mäng võiks ka rohkem mõtestatud olla. Konstruktiivne ettepanek meeskonna tasandil.
      Last edited by inward; 10.06.12, 23:40.

      Comment

      • Karu
        Julm Donk
        • Sep 2011
        • 63

        #1308
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Karikavõistluste 1/64 finaal.

        FC Pokkeriprod - FC Soccernet

        12.06, teisipäeval kell 20:30. Wismari staadionil, Wismari 15a.

        1. Lauri
        2. Karel
        3. Niki
        4. Markus
        5. Martin A.
        6. Andrias
        7. Veeretas
        8. Andry
        9. Andero
        10. Meelis
        11. Mairo
        12. Tarvo
        13. Rando
        14. Gerd
        15. Muru
        16. Max Payne ( nagu üks rakvere mängija üritas nalja visata)
        17. Margus
        18. Karu

        FC Pokkeriprod üritus linnas Tallinn, Harju maakond kuupäeval teisipäev, juuni 12 2012


        Kiire vastus sellele postitusele

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #1309
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Lauri, see, et sa meid Akhtamariga võrdled on tore, aga söödumängu võrdluse oleks võinud samamoodi tuua Hispaania mängu vaadates:)
          Lihtsalt meie võistkonnas ei ole sellist kogemust ja oskust et stabiilselt maast mängida, nõrgemate vastu me suudame, aga nagu meile survet avaldatakse siis pigem teeme sellega endale karuteene. Omalt poolt lisan, et kui talvel stabiilselt tegime trenni, oli meil mäng ka parem. Arvan, et aasta või kaks veel ja siis alles saame hakata maast mängima ka tugevamate vastu. Lihtsalt tehke puhas aritmeetika, palju meil jalgpalli ABC omandanud mehi on ja palju teistel, see peaks seletama kõik.

          Comment

          • kait
            Julm Donk
            • Mar 2011
            • 68

            #1310
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kuna meil sellist kogemust ei ole (et mäng võiks intuitiivselt tulla), siis võikski natuke rohkem aktiivselt pidevalt kaasa mõelda, kuidas avaneda, kuhu sööta jne. Probleem on minu arvates ka selles, et kõik mängijad ei teagi ilmselt, mida nad palliga tegema peaksid - kas ise edasi liikuda, sööta ette või äärde või hoopis tagasi.
            Samuti võiks trennides tempot rohkem üles saada. Kas mängida mees-mees markeerimist, eraldi ääred välja tuua (tekitada kahele ääremängijale eraldi tsoon, kus ainult nemad mängivad) või lihtsalt väiksemal alal piiratud puudetega mängida (ilma suurte väravateta, sest see lahmimine ilma väravavahtideta tundub mõistusevastane).

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #1311
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Jep Kait räägib õiget juttu, loodan et paljud teised saavad ka aru, et mängida saame võistlustel ka ja see mäng võiks olla tegelikult palju väiksem osa trennist (saan aru et paljudele jääbki see ainsakas "mängu" võimaluseks). Aga peab mõlemast poolest aru saama, kuna paljud just käivadki selleks trennis et saaks nn väravatega mängu teha, mis on meeldiv lõõgastus peale tööpäeva, kuid arengus ta meid eriti edasi ei vii.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1312
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                no siin peamegi otsustama meeskonna/klubiga, et kas meie põhieesmärk on a) trenni tegemine, et liigas hästi mängida või b) jalka mängimine ja vahel veits trenni ka, et õllekas liiga suureks ei paisuks või c)trenn on põhiline, liiga on niisama boonuseks

                s
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1313
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Tuleb kompromissile jõuda selles osas.



                  Karikavõistluste 1/64 finaal.

                  FC Pokkeriprod - FC Soccernet

                  12.06, teisipäeval kell 20:30. Wismari staadionil, Wismari 15a.

                  1. Lauri
                  2. Karel
                  3. Niki
                  4. Markus
                  5. Martin A.
                  6. Andrias
                  7. Veeretas
                  8. Andry
                  9. Andero
                  10. Meelis
                  11. Mairo
                  12. Fyte
                  13. Rando
                  14. Gerd
                  15. Muru
                  16. Max Payne ( nagu üks rakvere mängija üritas nalja visata)
                  17. Margus
                  18. Karu



                  FC Pokkeriprod üritus linnas Tallinn, Harju maakond kuupäeval teisipäev, juuni 12 2012
                  Last edited by Pumper; 11.06.12, 18:03.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #1314
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Minu arvates ala 4vs 4 trenni lõpu poole täidab neid kõiki eesmärke, mida niki ytles pluss arendab palju rohkem mänguoskust, avanemist, fyysiliselt võtab palju rohkem läbi ning minu arvates mänguliselt saab palju suurema elamuse, kui kombineertakse ilus värav ala 1,5 meetrisesse väravasse. Loomulikult ei saa seda koguaeg teha, muidu kaob ära suure mängu tunnetus ning pikad diagonaalid liiga mängus oleks suur eelis, kui seda suudaks kasutada, sest kui mäng toimub yhes ääres, siis reeglina gerd või max on teises ääres alati vabad.

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #1315
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Trennide mängulise osa intensiivsus on tõesti madal. Eriti puudulik on kaitsemäng, sest pole ju hullu kui sulle trennis värav lüüakse, a see harjutabki järeleandmistele liigamängudes.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #1316
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Ma ei saa homme kahjuks mängule tulla, tuli üks asi vahele. Sry...

                        Võidke ära! Edu!

                        Comment

                        • Angelo
                          Julm Donk
                          • May 2012
                          • 71

                          #1317
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Tuleb kompromissile jõuda selles osas.



                          Karikavõistluste 1/64 finaal.

                          FC Pokkeriprod - FC Soccernet

                          12.06, teisipäeval kell 20:30. Wismari staadionil, Wismari 15a.

                          1. Lauri
                          2. Karel
                          3. Niki
                          4. Markus
                          5. Martin A.
                          6. Andrias
                          7. Veeretas
                          8. Andry
                          9. Andero
                          10. Meelis
                          11. Mairo
                          12. Fyte
                          13. Rando
                          14. Gerd
                          15. Muru
                          16. Max Payne ( nagu üks rakvere mängija üritas nalja visata)
                          17. Margus
                          18. Karu
                          19. Angelo



                          https://www.facebook.com/events/383017845089135/
                          Coming too- I won´t be there at 19.45 as I have a school finishing at that time, but will come as sub when game has started.
                          Last edited by Pumper; 12.06.12, 07:06.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1318
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Karika mängudes saab 3 vahetust teha, seega mängida saab maksimaalselt 14-15 mängijat. Pumper kindlasti homme määrab koosseisu.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1319
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Koosseis siis järgmine:
                              Kel mingi vigastus sellest 14-st mehest, siis andke teada, vaja oleks 100-90% valmis mehi, vigased ei sobi.

                              1. Lauri
                              2. Karel
                              3. Markus
                              4. Martin A.
                              5. Andrias
                              6. Veeretas
                              7. Meelis
                              8. Mairo
                              9. Fyte
                              10. Gerd
                              11. Muru
                              12. Max
                              13. Margus
                              14. Karu

                              Hea oleks kui kõik tuleksid tund aega varem kohale, saame rahulikult riidesse ja soojaks teha. Peab hakkama tõsisemalt suhtuma ettevalmistusse, kuna sita viskamine labidaga pole edu toonud.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1320
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Ma tõsiselt loodan, et mõlemal pool trenni ei ole täna. Muidu peame pargis sääskede käes sooja tegema :D.
                                Last edited by inward; 12.06.12, 09:30.

                                Comment

                                Working...