FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #916
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas Karu Vaata postitust
    Ma lähen töölt (Lasnamäelt) otse mängule, võin su sealt peale korjata.
    Mis kella aeg, kust täpsemalt läbi liigud ? Hüpaks ka kuskilt teekonna keskelt peale.

    Comment

    • Karu
      Julm Donk
      • Sep 2011
      • 63

      #917
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      üritaks mingi pool viis liikuma hakata töölt. Sinu võin maksi marketi juurest peale võtta.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #918
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Teeme nii, olen mingi 16:35-40 Maksimarketi juures.

        Comment

        • MartinAru
          Räme Fish
          • Mar 2012
          • 21

          #919
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          5. voor

          Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


          1. Lauri
          2. muru
          3. Markus
          4. Margus
          5. Andri
          6. Karu
          7. Martin


          Kalevi staadionilt sõidab buss välja 11:30, koguneme 11:15 aeg.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #920
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            5. voor

            Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


            1. Lauri
            2. muru
            3. Markus
            4. Margus
            5. Andri
            6. Karu
            7. Martin
            8. Fyte



            Kalevi staadionilt sõidab buss välja 11:30, koguneme 11:15 aeg.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #921
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas Karu Vaata postitust
              Ma lähen töölt (Lasnamäelt) otse mängule, võin su sealt peale korjata.
              Super! Helistan sulle. Karelit siis ei kiusaks ja tänud pakkumast.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #922
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                FC Pokkeriprod langes Väikeste karika võistlustel esimeses mängus Viimsi FC Igiliikuri vastu.

                FC Pokkeriprod – Viimsi FC Igiliikur 1-3 (0-2)

                Viimsi alustas sarnase mängujoonise järgi nagu paar nädalat tagasi toimunud omavahelises IV liiga heitluses. Haarati initsiatiiv, vallati palli ja lükati söötu, meie plaan oli taas vasturünnakute peale minna. Esimene värav sündis aga nurgalöögist – kena pall kasti ning Viimsi ründaja tõusis kõige kõrgemale ning suunas palli peaga ristnurka. Teine Viimsi värav ei lasknud ennast kaua oodata, kui vastaste vasakpoolkaitse umbes kasti lähistel nurga poolt ette ristnurka lajatas. Ka meil olid mõned võimalused. Korra pääses Henri äärest hästi läbi ning tormas kasti, kuid löögi või söödu üritus vv otse sülle maabus. Teine kord sai Anders 20m pealt vabalt löögile, kuid Viimsi vv tõi lati alla mineva palli ilusa tõrjega ära.

                Teine poolaeg domineeris Viimsi rohkem, kontrolliti kõvasti paremini meie vasturünnakuid ja oldi üldiselt kaitses kindlamad, kui eelmises meievahelises mõõduvõtus. 0:3 sündis Viimsi vasturünnakust. Äärelt läbi pääsev Viimsi poolkaitsja tõmbas kaks meie kaitsjat endale peale ning kattis palli ja suutis veel tagasi välja anda söödu umbes 16 m peale, kus sisse jooksnud ründaja selle kindlalt ära lõi. Meie auvärav sündis mängu lõpus, kui õhuvõitluses Viimsi kaitsja Margust karistusalas selga lükkas ning kohtunik penalti punkti peale näitas, mille Anders kindlalt posti kõrvale lõi.

                Lõppseisuks seekord sama seisuga, kuid vastupidi - kindlalt 3:1 Viimsile. Viimsi mängis kaitses kindlalt ning tekitasid rohkem ohtlike olukordi, mis seekord ka kindlalt ära realiseeriti. Edu teile järgmises ringis.

                Meie järgmine mäng juba see nädal. Laupäeval, 05.05 oleme vastamisi V vooru kohtumises võõrsil Jõhvi Lokomotiv II-ga, kell 15:00 Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.

                Last edited by inward; 02.05.12, 19:55.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #923
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Ei tasu nii vara püssi põõsasse visata, Lowri. Viienda liigani on veel jupp aega. Typo kokkuvõtte lõpus. Jõhvikatelt peame punkte röövima, kaotuste rivi hakkab liiga pikaks venima.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #924
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Mis typo ? V vooru kohtumine ongi järgmine, viies kohtumine liigas teisisõnu.
                    Püssi põõsasse ei viska muidugi. Lihtsalt vahel, kui mingi kerge mängulise apsaka teen ise seda tunnistades - aga kui keegi veel ekstra mölisema hakkab, siis võib katus ära sõita ja ütlen paar vängemat sõna vastu. Järgmine hetk lükkame söötu edasi ja oleme sõbrad edasi. Pole siin midagi, jalgpall on emotsionaalne mäng.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #925
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Vastane oli selgelt parem ja peab edasi treenima. Täpsemaks minnes eriti palli vastuvõttu ja esimest puudet. Samuti palli puhtakslöömine tundus krüptoniit. Muidu tore ikka ja meenub veel Gerdi üks ilus tõrje posti.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #926
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Mis typo ? V vooru kohtumine ongi järgmine, viies kohtumine liigas teisisõnu.
                        Püssi põõsasse ei viska muidugi. Lihtsalt vahel, kui mingi kerge mängulise apsaka teen ise seda tunnistades - aga kui keegi veel ekstra mölisema hakkab, siis võib katus ära sõita ja ütlen paar vängemat sõna vastu. Järgmine hetk lükkame söötu edasi ja oleme sõbrad edasi. Pole siin midagi, jalgpall on emotsionaalne mäng.
                        :( me noob is

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #927
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Eelmine mäng meil kaitse pidas ja väravad läksid ka sisse, seekord meie löögid sisse ei läinud, vaid läksid vastaste omad, kellel neid ka natuke rohkem oli.

                          Kahjuks olid vastased seekord füüsiliselt meist üle ja seda oli ka mängus kohe näha. Loodame järgmine nädal paremini ja et saame ka punktilisa.

                          PS Villu ära hakka mingi vastaste vahetusmeestega üldse mängu ajal sõnelema, unustasid mängu täiesti ja mingi 30 sekki seal ääres kobisesid. Parem ära tee välja.

                          Comment

                          • PraS
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 65

                            #928
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Mainin kohe ka ära, et teil tuleb loobuda autode parkimisest Kalevi staadioni parklas, kuna terve nädalavahetuse on Kalevi statal koertenäitus ja parklad on busse ja autosi täis. Lisaks sellele on ka liigamängud kunstmurul.

                            Mainin kohe ära, et te laupäeval üllatusest siniseks ei läheks.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #929
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Mainin kohe ka ära, et teil tuleb loobuda autode parkimisest Kalevi staadioni parklas, kuna terve nädalavahetuse on Kalevi statal koertenäitus ja parklad on busse ja autosi täis. Lisaks sellele on ka liigamängud kunstmurul.

                              Mainin kohe ära, et te laupäeval üllatusest siniseks ei läheks.
                              Sellenädalane mäng toimub meil Jõhvis.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #930
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                5. voor

                                Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


                                1. Lauri
                                2. muru
                                3. Markus
                                4. Margus
                                5. Andri
                                6. Karu
                                7. Martin
                                8. Fyte
                                9. pastilaa



                                Kalevi staadionilt sõidab buss välja 11:30, koguneme 11:15 aeg.

                                Comment

                                Working...